Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

25 kwie 2009, 22:38

Hej kobietki :-)

jak maluszki wyzdrowiały już wszystkie ???

Maziu ja zawsze wszystko musze mieć przemyślane,czyli jestem jeszcze gorsza niż twój mąż.Mnie na coś namówić to dopiero jest sztuka :ico_oczko:

brawa :ico_brawa_01: dla kolejnego :ico_brawa_01: przedszkolaczka .Chloe bądź dobrej myśli,może tak szybko Maciuś nie wyrośnie z pieszczotek,chłopcy długo pozostają kochanymi pieszczoszkami :-) Ja też mam obawy dotyczące przedszkola,że znów się zbłaźnie, tak jak było z Dominikiem .Bardziej chyba przeżywałam ,niż on :ico_wstydzioch: ,taka kolej rzeczy niestety :-/

miłej niedzieli :-D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

26 kwie 2009, 20:08

Hej!
iwciu, dziękuję za pocieszenie. Nie jestem jedyna. Ty już wiesz, czym to pachnie...

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

27 kwie 2009, 11:35

Witam :-) Zapraszam na kawe :-) Ja tez sie boje co to będzie jak Matyldzia pójdzie do przedszkola,na pweno będzie płaczu. Ona tak bardzo chce iśc do dzieci ale nie zdaje sobie sprawy, że będzie tam bez mamy. Nie wiem czy wam pisałam :ico_noniewiem: Matyldzie wychodzi ząb tam z tyłu :ico_olaboga: ale marudzi :ico_olaboga: koszmar. Co do przemyślanych spraw ja też lubie wszystko przemyślec dokładnie. Ale wiem, że za dużo nie mamy czasu bo chciała bym się wybudoawac do 3 lat. Żeby Matyldzia poszła juz tam do szkoły, a do tego już nie jestem taka młoda. Na starośc nie chec się wyprowadzac, wolała bym teraz kiedy mam full energii. I jakieś marzenia do spełnienia. Potem tylko będe marzyc, żeby dzieciom się wiodło w życiu. Pogoda za oknem super, wszyscy na pewno spacerujecie. Weekend majowy już zaplanowany :ico_brawa_01: Nie moge się doczekac, jedziemy do znajomych a tam spotkanie klasowe :ico_brawa_01: Pare koleżanek ze szkolnej ławki z rodzinami :ico_brawa_01: My oczywiście zostajemy u znajomych na 3dni to bedzie zabawa :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

27 kwie 2009, 20:33

Majowy wekend?? No tak, to prawie już. U nas spokojnie bez szaleństw, 1 maja imprezka i tyle. Poza tym odpoczynek, leniuchowanie no i Maciej

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

28 kwie 2009, 08:32

Hej,

dzis ja zapraszam na :ico_kawa: i blok czekoladowy :064: ,taki zastrzyk energi z samego ranka, to na cały dzień powinno wystarczyć :-D

my na majowy weekend do rodziców oczywiście,a w poniedziałek Dominik wyjeżdża na wycieczkę na tydzień, :ico_szoking: ,ciekawe czy będzie zadowolony :ico_noniewiem: .Pewnie tak ,bo duża odmiana go czeka ,wreszcie mama nie bedzie marudziła za uszami :ico_nienie: ,tylko koledzy i luzik :ico_oczko:

dziewczynki zaglądajcie troszkę,bo strasznie smutno bez Was :ico_placzek:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

28 kwie 2009, 11:17

Witam :-) No zaglądajcie, zaglądajcie bo nudno tu :ico_noniewiem: Ja zaraz wybieram sie na kontrole z Matyldzią, miałam byc we czwartek ale wtedy była taka brzydka pogoda i dziś się wybieramy. Póznej ide do pracy po załatwiac sprawy, maja dac bony na dzień dziecka :-D Dziś miałam okropna noc mała marudziła od 2 do 6 rano, już sama nie wiem czy to te zęby czy przeżywa tak dzień :ico_noniewiem: .

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

28 kwie 2009, 11:25

Jestem i zaglądam :-D wczoraj byłam z małą w Szczecinie mówie wam rewelacyjne pedodontka - Niki sama siedziała na fotelu rozmawiała z nią a później pani wszystko jej pokazywała i tłumaczyła i mała ładnie otwierała buźke i dała sobie zrobić ząbki :-) jeden minus to to że trzeba było znowu zalapisowac bo podobno jak się rozpocznie to lapisowanie to juz nic innego nie mozna zrobić :ico_zly: wszystko przez tą naszą małpe z Gorzowa. W następny wtorek jedziemy znowu na wizyte i będziemy robic jeszcze jeden zabek Nikolci a ja usune kamień. Pochwale się wam że ja mam wszystkie zęby zdrowe
Obiecuje i obiecuje ale może w końcu uda mi się zebrac i przesłac wam fotki, tyje i nic mi się nie chce alle ogólnie czuje się dobrze i jak mam czas to was podczytuje tylko weny mi brak :ico_wstydzioch: wybaczcie. 11 maja usg może dowiemy się kto mieszka w moim brzuszku :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

28 kwie 2009, 14:39

Hej!
iwciu! Dominik wyjeźdża na tydzień?? Co to za wycieczka :-) ?? Będzie miał luzik od mamy, ale dyscyplinę od innych osób :-D
edulita, :ico_brawa_01: ale pięknie Niki się spisała u dentysty. Tylko chwalić :-) Czekam z niecierpliwością na 11 maja. Tego dnia będę "służbowo" na wycieczce :-)
mazia, jak po kontroli??
Ale dziś piękna pogoda, u nas gorąco ale wietrznie. Na pewno za jakiś czas pojedziemy do dziadków na działkę :ico_papa:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

28 kwie 2009, 17:20

No my już po kontroli jest oki :ico_brawa_01: Edulitko to brawa dla małej za odwage :ico_brawa_01: no i też czekam na tą wiadomośc 11 maja :-) Wakacje mąz zamówił, jedziemy nad morze tak gdzie byliśmy ostatnio Wicie się zwą. Tam to człowiek naprawde odpoczywa, a ja tego potrzebuje. las morze wiocha zabita dechami. Ale plaza za to pusta i ciszaaaaaaaaa. Mam nadzieje że nie wybudowali tam wiecej domków niż w tamtym roku było :-) Dzieci sie ciesza bo własciciel ma dzieci, z którymi się bardzo moja Martynka skumplowała :-) No to ja teraz żyje wakacjami :-D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

28 kwie 2009, 20:01

maziu, świetna wiadomość :-D Co do wakacji, to my na razie nie planujemy. U nas pachnie kryzysem, mąż pracuje w niemieckiej firmie i na razie nie wiadomo, co będzie z wakacjami. Nie grozi mu zwolnienie, bo jest w zarządzie związku zawodowego :ico_haha_01: , ale postój w pracy owszem. A jak nie pracuje się, to będzie niższe wynagrodzenie. Ja z malym wyjadę na pewno, bo jak tu siedzieć 2 miesiące?!

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości