Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

30 mar 2009, 12:35

hej kobitki wy piszecie a ja nic niewiem o co chodzi :ico_haha_02: pozdrawiam was :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

08 kwie 2009, 10:14

witajcie :-)

dawno na ten wątek nie zaglądałam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

u nas wszystko oki :-)

dusia witaj :one: :ico_ciezarowka:

barbara gratuluje fasolki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka:


obu mamusiom życze szczęśliwego rozwiazania i pociechy z bobasków :-)

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

08 kwie 2009, 11:06

Duszka witam Ciebie również. Dziękuję za życzonka to bardzo miłe z Twojej strony :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

08 kwie 2009, 20:47

Heja,jak przygotowania do Świąt-bo u mnie już wszystko prawie przygotowane.W Wielką Sobotę idę po południu do swoich teściów;w niedzielę u nas w domu,a w poniedziałek wielkanocny do moich rodziców idziemy.w PIĄTEK Z wERONICZKĄ BĘDZIEMY MALOWAĆ JAJKA.
Wielkiej Nocy czas nadchodzi,
Cały dzień się każdy głodzi,
By móc jutro o poranku
Siąść za stołem przy śniadanku.
Zjeść kosz cały z jajeczkami,
Zającami i kaczkami.
A już następnego ranka
Wiadrem wody zlać baranka!
[shadow=yellow][/shadow]

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

11 kwie 2009, 23:38

[size=150]Tęczowych Pisanek
Na stole pyszności
Mokrego Dyngusa
I wspaniałych gości
Niech to będzie czas uroczy
Życzę miłej Wielkiej Nocy[/size]
!

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

21 kwie 2009, 09:16

Witam
U mnie od kilku dni piękna słoneczna pogoda. Jest cudnie. Uwielbiam wiosnę. Jest pięknie zielono dookoła. Spacerki z córcią -w dwupaczku jeszcze- to sama przyjemność. Czujemy się jak na 34 tc wspaniale. A to słoneczko dodaje nam jeszcze więcej wigoru.
Później jak zrobię kilka foteczek mojej okolicy, zamieszcze je tutaj. Pozdrawiam cieplusio. Miłego dnia :ico_haha_02:
Ostatnio zmieniony 29 mar 2011, 00:55 przez DUSIA555, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

26 kwie 2009, 22:24

witajcie kobietki :ico_oczko:

barbara gratuluje fasolki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

DUSIA555, to super znosisz ciaze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: juz niedlugo a bedziesz tulila coreczke w ramionach :ico_oczko:

czekamy na foteczki a gdzie mieszkasz?

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

27 kwie 2009, 12:36

Sama nie mogę uwierzyć, że juz wkrótce zobaczę moją pierwszą kruszynkę. Już nie mogę się doczekać. Te ostatnie tygodnie niemiłosiernie się dłużą :ico_noniewiem:

Mieszkam dokładnie w połowie drogi z Nowego Sącza do Krynicy Zdroju. W przepięknej, spokojnej, malowniczej miejscowości. Oto kilka obiecanych fotek zapraszam na stronę http://dusia555.fotosik.pl/albumy/625058-6.html (pokaz slajdów) :ico_oczko:

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

27 kwie 2009, 13:51

DUSIA555, Ale w pięknej okolicy mieszkasz-aż ci zazdroszczę.Ja mieszkam w Gdańsku i mieszkam na osiedlu w bloku.W tym roku mam zamiar latem wyjechać na 2 tygodnie na urlop do Zakopanego.Ty masz tam bliżej ode mnie.
To jesteś bardzo szczęśliwa,że niedługo ujrzysz swoją malutką kruszynkę.Ja pamiętam jak rodziłam Weroniczkę to byłam ogromnie szczęśliwa.Życzę ci szczęśliwego rozwiązania.
My też z moim mężem chcielibyśmy mieć jeszcze jedno dziecko,ale ja muszę uważać ,bo mam skrzywienie kręgosłupa i lekarz mówi,że to duże obciążanie,ale ja i tak chciałabym(teraz może synka).Pozdrowienia i miłego dzionka.

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

27 kwie 2009, 16:01

ana30, bardzo Ci dziękuje to miłe co piszesz.
Powiem Ci, że ja też mam skrzywienie kręgosłupa. Przed ciążą chodziłam na masaże do różnych osób, również do lekarza specjalisty który obejrzał zdjęcie całego kręgosłupa i na moje pytanie co możemy zrobić w moim przypadku powiedział , że u mnie wchodzi w grę "tylko wymiana kręgosłupa" :ico_szoking: a więc dalej chodziłam na masaże dla złagodzenia bólu. A w ciąży o dziwo bóli kręgosłupa wcale nie odczuwam :ico_sorki: nawet teraz gdy dźwigam coraz większy ciężarek :ico_haha_02:
O tak, do Zakopanego od nas to zaledwie dwie godziny podróży samochodem. Z kolei nad morze gdzie mieszkasz, a gdzie po prostu uwielbiam odpoczywać -do tej pory były to miesiące wakacyjne -(niezależnie od pogody choć wiadomo gdy jest słoneczna to jeszcze lepiej) to przeprawa przez całą Polskę. Tak jak Twoja do Zakopanego. Byłam kilka razy nad morzem w różnych miejscach ale zawsze była to podróż pociągiem ok. 15 godz. - strasznie długo. Teraz gdy mam kochanego małżonka, swój samochód Xare Piccasso w sam raz na dalsze wojaże, nic nie stoi na przeszkodzie aby właśnie samochodem wybrać się nad morze zwiedzając przy okazji ciekawe miejsca. Oczywiście to wszystko kwestia dalszej przyszłości gdy córeczka będzie mogła już takie dalekie wyprawy odbywać. W tamtym roku zdradziliśmy nasze morze dla Tunezji. No ale była to wyjątkowa sytuacja - podróz poślubna w październiku- chcieliśmy mieć piekną pogodę, pozatym to był mój pierwszy wyjazd za granicę kraju i od razu przelot samolotem, wrażenia niesamowite. Naprawdę było warto, cudna przyroda, przepiękna pogoda, wspaniałe warunki stworzone do zabawy dla dzieci, po prostu super. Pozdrawiam serdecznie :ico_haha_02:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość