Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

27 kwie 2009, 18:55

moj spi w tym w czym jest w dzien (na spacerek jest ubierany w inne ciuszki a w domu ma inne) co kapiel ma ubranko zmieniane wiec nocke przespi. nie ma zadnej stalej pizamy czy cos takiego :-)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

27 kwie 2009, 19:29

byliśmy w carrefour nakupyywałam małej słoiczku 2 zupki jeden obiadek (delikatna marchewka) i reszta deserków jabuszko brzoskwinia raze z jagodami itd sa tez fajne w sloiczkach kasza manna na noc z czekolada lub innymi owocami... i kupilam soczek jabkowy z mieta i herbatke malinową.... oraz kaszki z bananami i malinami na sprobunek zapas mam:)

mala wykąpana najedzona kaszką i gada teraz z babką :D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

27 kwie 2009, 19:58

synuś wykąpany i najedzony, teraz zasypia :)
milutka, niezły zapas zrobiłaś :-D , ja jutro po południu skoczę do tesco, to też kupię, bo mam 1 słoiczek :-)

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

27 kwie 2009, 20:04

ale wam dobrze ze juz dzieckiom dajecie takie smakolyki...ja tez bym juz chciala :ico_noniewiem:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

27 kwie 2009, 20:07

ale wam dobrze ze juz dzieckiom dajecie takie smakolyki...ja tez bym juz chciala :ico_noniewiem:
jeszcze troszkę i też będziesz dawać, zobaczysz jak zleci :-)

ja chyba obejrzę film

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

27 kwie 2009, 20:11

hej
ja dzis jakas senna jestem i co moge to sie pokładam - obiad ugotowałam i tyle :-) a i pojechałam do koscioła i chrzest zamówiłam na 24 maja, w naszą 6 rocznice ślubu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

27 kwie 2009, 20:31

pojechałam do koscioła i chrzest zamówiłam na 24 maja, w naszą 6 rocznice ślubu
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja zaraz budze maluszka bo mu sie juz tak porzadnie usnelo i ide go wykapac. najpierw glowke wyczesze bo ma zrobiony oklad z oliwki na ta ciemnieniuszke :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

27 kwie 2009, 20:51

i pojechałam do koscioła i chrzest zamówiłam na 24 maja, w naszą 6 rocznice ślubu :ico_oczko:
suprr :-)
to mój Alek chyba najpóźniej będzie chrzczony z naszych dzieciaczków, bo my na sierpień dopiero :ico_sorki:
ale wam dobrze ze juz dzieckiom dajecie takie smakolyki...ja tez bym juz chciala :ico_noniewiem:
spokojnie :-) jeszcze się napatrzysz na umorusaną jedzonkiem buźkę :-) :ico_sorki:

Moj Alek poszedł półgodzinki wcześniej spać, bo Kasia go troszkę pozabawiała, a jak wyszli to nie chciałam juz go kłaść tylko przetrzymałam :-)

milutka204, :ico_olaboga: :ico_brawa_01: noo, to będziesz miała co podawać :-) ja też kupiłam kilka słoiczków z owocami w piątek, no i kaszkę owocową, bo chcę mu zacząć dawać po troszkę za dwa tygodnie, noo, a teraz była w promocji 50% :-D

spadam kuchnię ogarnąć i pooglądam serialik :-)
oglądacie "Pogodę na piątek"?? :-D

[ Dodano: 2009-04-27, 20:53 ]
jedwabna, odnośnie tej ciemieniuszki... mojemu Norbertowi cholerstwo ciężko schodziło od oliwki... mi wtedy położna poradziła, żeby ścierać pieluchą tetrową w kąpieli trochę mocniej pocierając :ico_noniewiem: nie za wyraźną minę młody miał, ale dziczyłam się wtedy, żeby odwrócić jego uwagę od tego :ico_sorki:
Alkowi też się robiła, ale dość szybko zeszła, a traktowałam ją bepanthenem i po jakimś czasie ścierałam wacikiem i tak kilka razy dziennie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

27 kwie 2009, 21:15

a moja mała cos dzisiaj sie buntuje i po kapieli nie usneła ładnie..moze dlatego ze tatus karmił :-D :-D

[ Dodano: 2009-04-27, 21:18 ]
a traktowałam ją bepanthenem
tego jeszcze nie pobowałam..nunia ma szorstką ta skóre i chyba ja to swedzi bo dzis sie cały czas drapała po głowie :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-04-27, 21:18 ]
ananke czy moje pytanie było niedyskretne czy zapomniałs na nie odpowiedziec?? :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

27 kwie 2009, 21:28

ananke czy moje pytanie było niedyskretne czy zapomniałs na nie odpowiedziec?? :-D :-D :-D
noo, wiedziałam, że cos przeoczyłam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: juz nadrabiam :-)
Kochana kg stoją :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: jak zaklęte... ale ćwiczę brzuszek, więc troszkę oponka sie zmniejszyła :ico_sorki: no i te jeansy :-D zdecydowanie lepiej w nich wyglądam niz w spodniach dresowych :ico_sorki: :-D
moze dlatego ze tatus karmił :-D :-D
noo, może być.... mój Alek przez te II zmiany zupełnie odzwyczaił się od Krzyśka :ico_placzek: jeszcze pobawić sie to ok, ale polulać czy karmić to awantura, musi być "meme" i koniec :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-04-27, 21:29 ]
jedwabna, miałam jeszcze pytać, jaki Ty masz ten fotelik?? wrzuć jakiegoś linka z allegro (bo tam fajne i dokładne opisy produktów robią) :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości