Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

27 kwie 2009, 19:55

Zabiegana jestem
to tak jak ja ale ja zajrze jeszcze jutro rano :)

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

27 kwie 2009, 20:01

to tak jak ja ale ja zajrze jeszcze jutro rano :)
to dobrze ze jeszcze jutro zajrzysz :ico_sorki: :ico_sorki:

Justynka moze z rana nie zajrzy bo cos pisała ze o 6 rano wyjazd do szpitala :-)

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

27 kwie 2009, 20:13

no to jestem, przepraszam za te nieobecność, ale straszny dzień dzis miałam. Planowałam cały dzień odpoczywać póki moge, ale musiałam dokończyś sprzątanie, kwiatki podlać , pieskom na cały tydzien jedzonko zrobić bo pewnie najwcześniej w poniedziłąek nas wypuszczą. no i teraz dopiero usiadłam i dalej w proszku jestem, brudna, nieumyta, paznokcie nie zrobione, mąż mnie denerwuje bo cały dzien sobie lata nawet mi nie pomoże. Prosiłam aby odebral mój tel. z serwisu bo chciałam miec swój w szpitalu, żeby mmski ładne powysyłać, to nawet tego nie zrobił. Jestem wściekła i nie chce go w szpitalu widziec tak mnie dzis zdenerwował, jeszcze Ci menda powie 2 dni przed porodem, że ja nic nie robie. Już ja syna miłości do ojca uczyć nie bede, bo jeszcze sie dziecko przejedzie.

No nic nieważne, jutro rano wstaje a tu jescze nie wiadomo kiedy sie położe - najważniejsze, że pojutrze o 8 Wiktor będzie już ze mną :)

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

27 kwie 2009, 20:55

No to mąż sie kompletnie nie popisał.Mój mi karze odpoczywać puki mogę i wyręcza w czym sie da. Ejustysia fajnie,że zajrzałąś.Udanego i szybkiego pobytu w szpitalu życzę.Czekamy na zdjęcia małego i strasznie ci zazdroszczę, że już pojutrze dostaniesz małęgo na ręce.Avanti dla ciebie takie same życzenia bo rano śmigam do lekarza więc nie zdążę ci złożyć.Zazdroszczę wam :ico_placzek: .

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

27 kwie 2009, 22:25

ejustysia, avanti83, tylko prosimy o czeste relacje !!! i oczywiscie zycze wszystkiego dobrego !!!

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

28 kwie 2009, 06:47

aaaaaaaaaaaaaa i znowu nerwy :ico_olaboga: mam nadzieje ze to ostatni juz raz :ico_sorki: mam tez nadzieje ze beda miejsca i przyjma mnie bez problemow do szpitala i mam jeszcze nadzieje ze wyjde juz z synkiem :-D

no to lece :-) trzymajcie sie kobitki bedziemy w kontakcie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

28 kwie 2009, 08:14

hejka !
dziewczyny jutro wasz wielki dzien!!! jak zazdroszcze !!!!! przede mną jeszcze dłlluuuga droga !!! Nie moge na siebie patrzec!! znowu przytyłam !!! :ico_placzek: ja juz nie chce byc słoniem!!! a córuni sie nie spieszy!!!! :ico_placzek:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

28 kwie 2009, 09:34

Zolla mojemu maluszkowi też sie odechciało rodzić.Rozwarcie nadal 1 cm, łożysko przodujące nadal wysoko, ale jest jeden plus teraz to był na pewno czop :ico_brawa_01: .Wypadł mi dzisiaj rano :ico_brawa_01: .Tydzień temu to też był czop ale odrobinka a teraz wielki galaretowaty żółty glut :ico_brawa_01: .Więc jak tydzień temu lekarka wróżyła mi, że lada chwilę urodzę to teraz spokojnie daje mi szansę na zrobienie usg 6 maja i spotkanie z nia 7.

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

28 kwie 2009, 09:35

avanti83, ejustysia, jutro wielki dzień dla Was zobaczycie swoich synków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
cieszę sie razem z Wami :ico_haha_02:

zoola27, nie martw sie i na Nas przyjdzie pora :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: tylko musimy jeszcze troszkę poczekać :ico_oczko:

ja wywiesiłam pranko,zaraz zrobię śniadanko ogarne w domku i trzeba zrobic obiadek...jakoś nic mi sie nie chce na nic nie mam siły :ico_noniewiem:
wczoraj tak czekaliśmy z T na przelew bo mieli płacić mundurówkę noi nie robili wczoraj przelewów :ico_zly: :ico_zly: ale jestem zła mam nadzieję ze dziś będą płacic :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-04-28, 09:36 ]
fortunata_fofa, to dobrze ze wszystko ok :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
a znacie juz płec maluszka czy do tej pory sie nie ujawnił :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

28 kwie 2009, 09:45

22540MONIKA, fortunata_fofa, bedzie miec niespodzianke przy narodzinach !!!! ja obstawiam ze bedzie chłopczyk!!!!
Wypadł mi dzisiaj rano :ico_brawa_01: .Tydzień temu to też był czop ale odrobinka a teraz wielki galaretowaty żółty glut :ico_brawa_01:
a ile mozna chodzic bez czopa ???
.Więc jak tydzień temu lekarka wróżyła mi, że lada chwilę urodzę to teraz spokojnie daje mi szansę na zrobienie usg 6 maja i spotkanie z nia 7.
nie no przeciez miałas rodzic w kwietniu !!!
moj maz cały czas rozmawia z córcia i umawia sie na 9 maja !!!! ciekawe ?????

[ Dodano: 2009-04-28, 10:21 ]
dziewczyny !!! mam wiadomosc

justyna urodziła !!!!! :ico_brawa_01:
oto wiesci od niej!!!!!
urodziłam synka jest sliczny i ma czarne woski. wazy ok 3500 nie pamietam bo strasznie jestem szczesliwa. widziałam go tylko chwile ale to był najpiekniejszy moment mojego zycia !!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość