Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

27 kwie 2009, 11:05

tylko pozazdrościć bo moj jakiś wybredny się zrobił jedyne co mu smakuje to owoce ze sloiczka teraz nawet mleczkiem gardzi choć tak bardzo je uwielbiąl
no ciekawe, ze tak mu sie zmieniło nastawienie do mleczka :ico_noniewiem:
Narazie mi dobrze je i mam nadzieje ze tak zostanie :-)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

27 kwie 2009, 11:31

no ciekawe, ze tak mu sie zmieniło nastawienie do mleczka
to tak z dnia na dzień, kurcze może mu butelke zmienie bo troche zje nawet nie połowe i nie chce dalej :ico_placzek: martwie sie o to

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

27 kwie 2009, 15:11

Dzien dobry witamy i my :))

Ja z tym cyckiem to juz nie wiem :D chyba olewam rzucanie, bede karmic dalej tylko piwko zaczne pic od czasu do czasu .. mam dylemat okropny, bo boje sie ze im pozniej rzuce tym malej bedzie ciezej i bedzie mnie rozbierac bo bedzie chciala piersi :/ mam jeszcze troche czasu na przemyslenia, ale ostatnio nie chce jesc butli i nie wiem jak to mozliwe, ale coraz wiecej posilkow u nas to piers :O

Dzis zmiksowalam malej kurczaczka z marchewka i zjadla kilka lyzek (jej lyzeczek pewnie z 30 :P bo tak malutenko jej dawalam, bo nie bylo taka calkowita papka, tylko z kawalkami malutkimi). Duzo lepiej mi jej robic, bo kurczaka rozkroilam na kilkanascie czesci (nastepnym razem kupie indyka bo skonczyl sie w miesnym :( no i zamrazam, a pozniej po kawalku w malutkim garnuszku gotuje i do tego kawalek marchewki i ziemniaka - 10 min i gotowe, i nie musze wywalac polowy sloiczka. Owoce tez je normalne - podobno odradzaja lekarze te warzywa i owoce po zimie bo to jeszcze pryskane i malo naturalne ale lepsze to niz nic :/

A co do fotoksiazki to to taka fajna zwykla ksiazka ze zdjeciami dziecka - mozna wsawiac opisy, jakies teksty itp :) Wiec to prawie jak byc autorem swojej ksiazki :P no i zdjecia sama sobie wklejasz w takiej postaci jak chcesz, jest program ktory Ci pomaga, masz do wyboru tla, napisy itp :)

Ja ide wywolac zdjecia jednak a fotoksiazke zrobie taka calosciowa i juz potezna :)

http://www.fotogift.pl/

To chyba natansza jaka znalazlam w internecie :)

[ Dodano: 2009-04-27, 16:13 ]
No ale 514zl za 100 stron w tym najwiekszym formacie to masakra, nie?

Myslalam nad tym srednim, bo podoba mi sie uklad bardziej niz klasycznego (chyba ze moze byc otwierana w poziomie to spoko) no i cena 154 zl juz jest bardziej znosna :) a po rozlozeniu moze i tak spoko wygladac - poogladam w fotojokerze i sie zastanowie, a poki co zamawiam albumy i jade wywolac zdjecia :)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

27 kwie 2009, 21:33

Dziewczynki poczytalam co u was ale niestety mam dola strsznego :ico_placzek: i nie mam weny do pisania wiec tylo krotko brawa :ico_brawa_01: za zebaczki milych spokojnych porozy wypocznijcie wracajcie i piszcie co ciekawego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 kwie 2009, 22:20

dana, mam ndzieje ze to chwilowy dolek :ico_sorki: trzymaj sie kochana i doluj mi sie :ico_nienie:

yoanna, wiesz moze Ninka jak bedzie starsza sama z cycka zrezygnuje :ico_noniewiem:
ja tam karmie dalej do roku na bank ale juz wiem ze ponad rok bede karmila :-)

adia26, kurcze a moze przez zabki tak mu spadl apetyt :ico_noniewiem: no i chory jest poczekaj kilka dni moze zacznie wcinac :ico_sorki:

wiola85, z tym spaniem to ja tez tak mam jeda noc budzi sie 2 razy innej nocy steka co 2 godziny :ico_olaboga: pewnie do roku sie tak pomeczymy :ico_noniewiem:

dziewczynki to do uslyszonka za 2 tyg :-D trzymajcie sie cieplo :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

28 kwie 2009, 08:23

Milego lotu! :)

Ja wstalam o 5 :/ jak zwykle. No ladnie dziewczyny nam wylecialy, Miszka pracuje, dobrze ze Adia wrocila :D to sie zrownowazy :)

Dzis zawioze mala do cioci i zostaje tam na 2h!! Ajajajjjjjjj odczuwam lekki stres :( no ale bedzie dobrze! Najwyzej ciocia bedzie miec dosc po 2h :)

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

28 kwie 2009, 08:44

czesc !!!!
Marta miłego pobytu w polsce obyś sobie odpoczęła,i wracaj szybko do nas! :-)

wczoraj sie pochwalilam ze moj pięknie wcina,a dziś szok!!!!! po nocy nie chciał mi mleka :ico_szoking: dopiero teraz zrobiłam mu kaszkę z biszkoptem,zjadł i już śpi :ico_olaboga: normalnie nie wiem o co chodzi!!! żeby nie chciał mleka? mam nadzieje ze to tylko jednorazowy wybryk :ico_noniewiem:
a poza tym nocka jak zwykle od jakiegoś czasu,przespana do 6!!! :ico_brawa_01:
a dzis gotuje sama zupkę mojemu misiowi,z brokułem mam nadzieje ze zje i bedzie mu smakowała! :ico_haha_02: ide wlasnie ja gotowac i musze wyprac mu lezak ,normalnie taki zaświniony że hoho! :ico_haha_01: milego i spokojnego dnia życzę
u nas dziś ma byc upalnie bo az 27 stopni-ciekawe :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

28 kwie 2009, 09:29

dzień dobry u mnie znów co dwie godziny to z wyciem :ico_noniewiem: dziewczynki wylecialy miszka w pracy i pati bez netu,ale Yoanna jak mowilas jestem wiec może nam watek nie padnie :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Dana nie doluj sie popatrz na swoje córeczki i uśmiechnij się nam tu zaraz :-D
nocy nie chciał mi mleka dopiero teraz zrobiłam mu kaszkę z biszkoptem,zjadł i już śpi
no wlasnie u mnie to samo , jelitówa mu juz przeszla bo kupka dzis twarda więc mam nadzieje ze dzis lepiej poje :ico_sorki: :ico_sorki:
a powiedz mi jak mu kaszke robi sz dajesz z butli czy łyżeczką :ico_noniewiem:
dziewczynki to do uslyszonka za 2 tyg trzymajcie sie cieplo
czekamy na was miłych wakacji :ico_brawa_01:
reszta dziewczynek jak tam u was

[ Dodano: 2009-04-28, 09:32 ]
kurcze spojrzalam na sówaczek a moj maly ma już 7 miechów więc stawiam spóźniony torcik :ico_tort: :ico_tort:
Kacper szaleje zamiast po macie to juz mi po podłodze dupką jeździ

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

28 kwie 2009, 11:13

Czesc dziewczyny :-)

Kurka dzwoniłam dzisiaj do tego Bielska zeby sie umowic na egzamin, ale niestety nie udało mi sie tam dodzwonic, moze jutro :-)

adia26, sto lat dla szkraba :ico_tort: :ico_tort:

Agusia1982, ja to od poczatku sama robie zupki, ale oczywiscie tez je kupuje, jak jedziemy gdzies do centrum na zakupy, w tej mojej miescinie w sklepie gdize chodze to nie ma takich rzeczy dla dzieci, tylko ogolenie spozywka.
Ale przyznam ze nie zajmuje to duzo czasu, tylko ugotowac i zmiksowac, a robie odrazu ze 3, 4 słoiczki naraz :-D

yoanna, wyobraz sobie ze ja byłąm wczoraj u mojej kuzynki na odwiedzinach i jej mama zajeła sie Filipkiem. Jak tylko stracił mnie z oczu to płacz, niby ciotke zna, no ale az tak czesto tam nie jezdze i ciagle płakał, a jak ja go wziełam na rece to spokoj. Kurka zeby tylko zabardzo sie do mnie nei przyzwyczajał bo potem nie bede mogła sie ruszyc na krok z domu :ico_olaboga:
Chociaz z moja tesciowa i tymi co z nami mieszkaj a to nie ma problemu, lubi ich i nie płacze, poprostu czesciej ich widuje :-)

dana, kochana cos nie tak??? nie smuc sie bedzie lepiej :-)

mmarta81, szerokich lotow i wracaj do nas szybko :-D

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

28 kwie 2009, 14:16

No ja sie troche boje, bo planuje ja uspac i jak sie obudzi i obcych zobaczy :D ale moja towarzyska strasznie, wiec mam nadzieje, ze jej nie przeszlo i da rade dzis. A tak mi sie nie chce! Jest taka pogoda ze pospalabym na trawce a tu mala sie obudzila wlasnie bo jechalismy autem i jak zwykle tam spala - i o drzemce moge zapomniec :(

A tak na marginesie to rzucilysmy smoczka :D juz od kilku dni go nie uzywamy w ogole, nawet nie wiem gdzie one sa :O Mala nawet jak plakala w wozku przedwczoraj i dalam jej smoka to go wyplula :) tzn nie wiem czy to dobrze bo jak placze to trzeba mocno sie starac zeby ja uspokoic - najlepiej dac cos do jedzenia do reki :) typu jablko, banana, biszkopta bo to zjada.. no i nie ugotowalam jej dzis zupki ;((( tak mi sie nie chce, bo spedzilam godzine nad robieniem plackow ziemniaczanych z sosem pieczarkowym i myslalam ze to chwila, a tu obrac, zetrzec, i smazyc smazyc smazyc... fuuuuuuu i mam dosc!

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości