Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

03 kwie 2008, 19:18

asika82 pisze:agasza się nie odzywa może..... :ico_noniewiem:

No niestety jeszcze nie :-) Nie odzywałam się dzisiaj, bo mój mąż miał dzisiaj wolne i od rana jakoś nie miałam kiedy, a potem jeździliśmy oglądać samochód, który chcemy kupić i dowiedzieć się co i jak trzeba w związku z tym załatwić. No a poza tym jak on jest, to ja jakoś mam inny rytm dnia i nie znalazłam czasu na pisanie wcześniej.
no ale widzę, że pod moją nieobecność sporo się wydarzyło. GRATULACJE DLA EMMY :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Słoneczko fajnie, że opisałaś swój poród. Ale nie fajnie, że choć to drugi raz, to był gorszy niz ten pierwszy. Trochę się teraz boje jak to u mnie będzie, bo się nastawiłam, że drugi to szybciej i łatwiej, ale widać nie zawsze tak jest :-( I niezła akcja z tymi studentkami przy Twoim porodzie :-) Na Polnej rodziłaś, tak?

[ Dodano: 2008-04-03, 19:22 ]
A od jutra meggi też będzie przeterminowana-nie będę sama :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

03 kwie 2008, 19:24

AgaSza, ja tez juz myslalam ze ty na porodowce jestes a ty dalej sie obijasz :ico_oczko:
AgaSza pisze:bo się nastawiłam, że drugi to szybciej i łatwiej, ale widać nie zawsze tak jest
to tak jak ja a tu juz kolejna osoba mowi ze drugi porod gorszy niz pierwszy ,szwagierka tez mnie nastraszyla :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

03 kwie 2008, 19:34

edit53 pisze:AgaSza napisał/a:
bo się nastawiłam, że drugi to szybciej i łatwiej, ale widać nie zawsze tak jest
to tak jak ja a tu juz kolejna osoba mowi ze drugi porod gorszy niz pierwszy ,szwagierka tez mnie nastraszyla

moje drogie głowa do góry, powtarzajcie sobie, że będzie dobrze+szybko+sprawnie i w ogóle ok i na pewno tak będzie!! a jak zaczniecie się bac i nastawicie na najgorsze to wtedy będzie do dupki...
Monia sie nie odzywa może dostała skierowanie na porodówkę :-D

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

03 kwie 2008, 20:13

Myszka_ pisze:Monia sie nie odzywa może dostała skierowanie na porodówkę :-D
pewnie smska by wysłała do Słoneczka.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

03 kwie 2008, 20:48

Myszka_ pisze:powtarzajcie sobie, że będzie dobrze+szybko+sprawnie i w ogóle ok
no ja mam wlasnie taka nadzieje :ico_haha_01:
ja juz wykapciana i zaraz mykam do łozeczka bo mnie cos krzyze bola ,ale to pewnie dlatego ze troche sie naschylalam dzis.

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

03 kwie 2008, 22:00

Hej, ja na chwilę. Właśnie wróciłam z izby przyjęć. Trafiłam tam prosto od lekarza. Rano znowu jadę. Dzidzia ma bardzo wysoki puls, miałam kroplówę, 2 KTG, jutro znowu. Jak wrócę do domu ( o ile wrócę) to opisze więcej...
Jestem padnięta, boli i nie mam sił. Idę spać...

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

03 kwie 2008, 22:18

mamamonia, obysmy jutro jakies ciekawe wiesci przeczytaly :ico_haha_01: trzymajcie sie z Julia dzielnie bedzie dobrze :-)
Edit malutka naprawde pyzata :ico_brawa_01:
edit53 pisze:a tu juz kolejna osoba mowi ze drugi porod gorszy niz pierwszy ,szwagierka tez mnie nastraszyla

ja cie nie strasze i powiem ze latwiejszy pod warunkiem ze wszystko rozwija sie samo i nie ma zadnego wywolywania :ico_noniewiem:
ciekawe kiedy Emma wroci ze szpitala i pochwali sie swoim synusiem :ico_haha_01:
a ja dzisiaj spotkalam kolezanke ktora 2 tyg temu urodzila synka Frania miesiac przed terminem tez miala byc kwieniowka i maly jest taki malenki i sliczny ze szok :ico_brawa_01: wazyl niecale 2,100 wiec naprawde drobinka :-)Mi od razy lzy w oczach sie kreca nie wiem tak sie wzruszam strasznie na widok robaczkow :ico_placzek:

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

04 kwie 2008, 07:03

heja
mamamonia, trzymam kciuki za pozytywny przebieg moze juz dzis bedziemy miec nowa tik takowa kruszynke :ico_brawa_01:
ja tez zaraz mykam na ktg ciekawa jestem co tammi wyjdzie :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-04-04, 07:04 ]
Magda Sz. pisze:ja cie nie strasze i powiem ze latwiejszy pod warunkiem ze wszystko rozwija sie samo i nie ma zadnego wywolywania :ico_noniewiem:
na to licze chociaz z matim mialam wywolanie i bylo lekko :ico_haha_02:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

04 kwie 2008, 08:18

Witam!
No ciekawe czy córunia mamamoni zdecyduje się dzisiaj urodzić.
U mnie bez zmian, Marek śmieje się,że 10 urodzę, oby nie.

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

04 kwie 2008, 08:42

witajcie kochane!!

Ciekawe co u Mamamoni??


Mi wczoraj wieczorkiem sie tak napinal brzuchalek.. i mialam jakies dziwne skurcze i zaczelam sie cieszyc ze sie zaczelo... ale poszlam sie wykapac i wszystko minelo... nic z tego :) chyba nie jest mi dane urodzic w terminie :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość