Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

28 kwie 2009, 15:25

ja wczorajk myslałam że to jajnik mnie boli ale to troche za nisko pewno przygotowywujemy sie do porodu
tez mi sie tak wydaje :ico_oczko:

ale fajnie ze masz wizyte, ja dopiero 18 maja :ico_olaboga: ale wtedy dowiem sie na jakim etapie jestesmy :-D
Mi sie robi dzis caly dzien tak jakby mnie kuł szpilka po pecherzu albo nie wiem, moze to szyjka?
od dzis zostało mi równe 5 tygodni do porodu ale mam nadzieje że może tak z 2 tygodnie wczesniej maluszek przyjdzie
jeszcze troszke i wskoczysz w 9 miesiac :ico_sorki:
ja tez po cichu licze na to ze Klusia wylezie szybciej :-)

[ Dodano: 2009-04-28, 15:26 ]
no i setna stronka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

29 kwie 2009, 00:30

róbcie fotki, kręćcie filmiki będzie ładna pamiątka poźniej.
No i brawa za 100 stronkę :ico_urodzinki: :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

29 kwie 2009, 09:14

dzien dobry :-D
Miałam isc do Urzedu Skarbowego Pita złozyc bo oczywiscie wszystko na ostatnia chwile, wiec wstalam rano zeby isc zajac miejsce w kolejce bo ponoc sa masakryczne, ale kolega ktory tam pracuje mowił zebym przyszła jutro bo on dzis ma urlop i złozymy to bez kolejki :ico_sorki: :ico_sorki: Wiec mi sie udało :ico_oczko:
Dzis kolezanka na ploty przyjdzie wiec dzien zleci :ico_brawa_01: Juz nie moge sie doczekac bo nie widziałysmy sie chwile a ostatnio moje kontakty ze znajomymi sa po prostu ograniczone :ico_noniewiem:

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

29 kwie 2009, 15:43

Hej dziewczyny, wczoraj wogole nie zagladalam bo ogarniam dom. Sprzatam porzadnie, zeby pozniej juz miec z glowy jak sie dziecko urodzi.
Dzis kolezanka na ploty przyjdzie wiec dzien zleci
No to super, ja to czesto musze gdzies z moim dzieckiem wychodzic przynajmniej ma atrakcje i z innmymi dziecmi sie pobawi.

No to juz maj za pasem, zaraz sie rozpakujemy :-D
Szybko to leci...

ewusia75
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 185
Rejestracja: 18 paź 2008, 22:51

29 kwie 2009, 17:01

Witajcie
Ja dzisiaj bylam na usg no i moja kluseczka wazy 2kg wszystko dobrze sie rozwija jutro mam wizyte u poloznej.
Witam nowa kolezanke.
Przez poszukiwania mieszkania na nic nie mam czasu ale chyba cos znalezlismy ciekawego ale dosyc daleko od pracy mojego meza bo az 37km.do jutra musimy sie zdecydowac,no i trzeba zrobic remont w tym mieszkaniu.
Nie wiem co jest gorsze przeprowadzac sie w 8 m-c ciazy czy z malym dzieckiem na reku?!
buziaki

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

29 kwie 2009, 18:43

Hej Dziewczyny,
Jeszcze dzisiaj mamy z mezem dostac wypowiedzenie. Do 27go maja mamy sie wyprowadzic. Jutro pojdziemy do councilu i zobaczymy jak sie sprawy potocza. Ogolnie staram sie zachowac wewnetrzny spokoj i myslec w miare pozytywnie. Termin mam na 2 czerwca,ale nigdy nie wiadomo kiedy urodze, wiem, ze stres moglby przyspieszyc wszystko, wiec pije codziennie herbate rumiankowa tak na uspokojenie sie.
Mimo wszystko jestem rozdrazniona i w dodatku bardzo mi dokuczaja bole brzucha, na calej dlugosci.

ewusia75, wiesz ja mimo wszystko mysle, ze lepiej przeprowadzic sie przed porodem, bo zawsze to jeszcze uda sie cos przygotowac, a tak z malutkim dzieckiem chyba jeszcze wiecej bedzie zamieszania. Ja chyba znajde sie w podobnej sytuacji. Zreszta obydwie opcje sa trudne, bo przeprowadzajac sie przed porodem nie mozesz od razu zmienic szpitala w ktorym bedziesz rodzic. Tak przynajmniej jest w Anglii. Tutaj zmienic szpital czy przychodnie to bardzo duzo czasu zajmuje.

ramonka, powiem Ci,ze z tego co sie orientuje to w Polsce kobiety w ciazy maja pierwszentwo w kolejkach i o to trzeba sie czasem upominac. Ja sie jeszcze nie spotkalam z sytuacja, zeby mi ktos ustapil miejsca w kolejce. Zawsze trzeba swoje wystac, ale dobrze, ze masz kolege w urzedzie :)

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

29 kwie 2009, 21:16

No to juz maj za pasem, zaraz sie rozpakujemy
no byle do czerwca :-D szybciutko zleci choc ja sie chyba zanudze jak moj maz na to szkolenie pojedzie :ico_olaboga:
Nie wiem co jest gorsze przeprowadzac sie w 8 m-c ciazy czy z malym dzieckiem na reku?!
ja tez uwazam ze lepiej teraz bo z malenstwem bedzie trudniej, a teraz puki jeszcze masz troszke siły to zdazycie wszystko przygotowac :ico_sorki:
powiem Ci,ze z tego co sie orientuje to w Polsce kobiety w ciazy maja pierwszentwo w kolejkach i o to trzeba sie czasem upominac
ja moze i durna jestem ale prosic sie nie bede na pewno wiec gdzie mam siłe to stoje i czekam :ico_oczko: w busie jak jezdziłam do pracy jeszcze to jak nie było miejsca zawsze ktos ustapil ale nie upomniałabym sie za nic w swiecie :ico_oczko:
ziolo007, mam nadzieje ze szybko cos znajdziecie i sprawnie cała przeprowadzka przebiegnie bo w twojej sytuacji to faktycznie nieciekawie, zostal Ci tylko miesiac :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

29 kwie 2009, 21:25

ramonka, ja tez jakos upominac sie nie potrafie.

Moj Oliwierek bardzo jest ruchliwy od kilku dni. Bole brzucha nie ustaja i troche mnie to dziwi.

[ Dodano: 2009-04-29, 21:26 ]
Juz pierwsza majowka urodzila :ico_brawa_01:
Teraz bede je coraz czesciej podgladac :-D az w koncu przyjdzie kolej na NAS

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

29 kwie 2009, 21:49

Juz pierwsza majowka urodzila
ejustysia?
ale ona chyba cc miała? kurde o tyle fajnie z tym cc ze sie ma umowiony termin jak wczesniej wiadomo ze bedzie robione :ico_sorki:
Bole brzucha nie ustaja i troche mnie to dziwi.
masz skurcze? czy co to za bole?

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

30 kwie 2009, 09:39

ramonka, hej ramonka, nie wiem co to sa wlasnie za bole i za chwile mam wizyte u lekarza, oczywiscie w przychodni, bo tutaj kobieta w ciazy tylko w sporadycznych przypadkach moze zobaczyc sie z ginekologiem.

ejustysia urodzila, a teraz avanti kolej, bo juz jest w szpitalu, takze szybciutko zleci :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość