Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

29 kwie 2009, 21:04

hej zirca udanego pobytu w pl ale wam slońca tego zazdroszcze u mnie leje wyszlismy na spacer doslownie na 15 minut i zaczelo lac :ico_zly:
ja tez już od dawna podaje zreszt wszystkie kaszki sa ryżowe wiec bez obaw można dawać :ico_sorki:
chodzik fajny ale ja jakoś nie jestem do tego przekonana i raczej kacprowi nie kupie chociaz Piotrek chce,ale wiemże to wcale nie najlepsze dla dziecka uczy nieprawidlowej postawy cy cos :ico_noniewiem: mam w książce i musze poczytac o tym :ico_noniewiem: , a i ostatnio zrobilam dobry zakup kupilam w Pl ksiażke "Zdrowy Start" o zywieniu dzieci tam jest wszystko no i super przepisy są :ico_brawa_01:
Al to urodzony lotnik-zachowywał się w czasie startu i lądowania jakby nic się nie działo
no to brawa Kacper też tylko wczasie startu i lądowani był spokojny a potem ryk spowodowany nuda i niewygoda :ico_haha_01:
ja wlasnie zjadlam pyszna salatke sama wymyslilam i super wyszla :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-04-29, 21:12 ]
a wlaśnie ja myśle o kupieniu kojca bo maly strasznie ruchliwy jest :ico_szoking: wczoraj dostal się z maty pod stół i zaczoł gryźć kapcie Piotrka a dziś dopadł dvd i wszystkie płyty powywalał kwiatka przewrócił i całe łapki umazał sobie ziemia :ico_olaboga: ,a przeciez jeszcze nie raczkuje tylko pełaza a co bedzie pożniej :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-04-29, 21:13 ]
http://www.allegro.pl/item618500624_hit ... eczki.html
ten mi się podoba

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

29 kwie 2009, 21:33

adia fajna sprawa ten kojec,ja mam taki zwykły,ale mały tam tez szaleje!
kwiatka przewrócił
np kochana to tak jak u mnie,dostalam kwiaty na urodziny no i stoją na podłodze,noi i mój maluch baaardzo lubi do nich pełzac :ico_haha_01: a wczoraj chwycil mi lampe i taką papietową z ikea,i zaczął tarmosic normalnie myslałąm ze ja wywroci,śmiesznie to wyglądało :ico_haha_02: oh nasze kochane urwisy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

29 kwie 2009, 23:43

Witam !

Moj dol nie przechodzi staram sie nie dolowac ale nawet moj kretynski M mnie wku...wia :ico_zly: ze masakra jak dalej tak bedzie to do 13 rocznicy juz nie dotrwamy :ico_zly:

Agusia1982, kochana ja mam opinie negatywna na temat chodzikow lepiej zeby dziecko go nie mialo wiesz jak samo zacznie chodzic to lepiej a chodziki moga wiecej szkody narobic niz pozytku masz swietnego tego skoczka i na tym bym poprzestala niech misiulek sam wstanie i zacznie chodzic ja dostalam chodzik ale z niego skorzystam jak Werka bedzie juz chodzila bedzie sluzyl jako zabawka albo go komus sprzedam :ico_oczko: Czemu tak uwazam ? bo dziecko moze miec problemy z nozkami i zreszta Slyszalam jak mowil ten Zawitkowski w TV o tym jak dziecko moze zle sie rozwijac przez to ,nie znaczy ze napewno bedzie sie zle rozwijalo bo to od dziecka zalezy Ale wole nie ryzykowac Ale wiadomo wybor nalezy do rodzicow

adia26, Świetny ten kojec :ico_oczko:

zirca Witaj kochana W PL Trafilas naprawde w super pogode Brawa :ico_brawa_01: dla Ala za jego postepy i za to ze tak slicznie papnia :ico_brawa_01:

Weronia wsowa slicznie zupki i uwielbia banana nawet juz nie czeka zeby go zetrzec lyzeczka tylko sama pakuje do buzi i dziaslakami probuje mu dac rade co nie da sie zgniesc to wypluje a mruczy przy tym z namietnoscia:))) A dzis zostala z babcia bo ja pojechalam do klijentki i mleczko o 18 olala juz nie pila tak dano z butli ze znow nie chce z niej pic wiec babcia sie zmartwila ale na szczescie troche banan zaspokoil glud i wrocilam to cycorki poszly w ruch na maksa i dopiero sie wykapala a ze mi sie nie chcialo nosic wocy z wanienka to wsadzilam wanienke do brodzika pod prysznic nalalam wody i ja tam wsadzilam a ta trzymala sie tak mocno ze jak umylam glowe to nie chciala sie puscic zeby polozyc ja i splukac wlosy z szamponu wiec mowie nie to nie wzielam prysznic i zaczelam splukiwac tyl spoko ale jak tu przod splukac jak ona nie mysli puscic sie zeby odchylic glowe no to dawaj leje tak ze po twarzy woda splywa powolutku to robie wode reka zbieram z twarzy szybko a ona hepii bo po buzialku cieknie :-D :ico_olaboga: M stoi i leje ze ta taka artycha No i ja chce ja wyjac z wanienki a ta tak sie jej trzyma ze puscic nie chce i ciezko ja oderwac tak sie spodobalo :ico_haha_01: ze nie zamierza wyjsc wiec sila trzeba bylo no to sie wkurzyla zdeczka :ico_zly: A na poczatku tak sie bala tego przysznica jak z nia wchodzilam pod przysznic do piertra miala wielkiego tulila sie do mnie strasznie a jak woda chloapal po twarzy to strasznie jej sie nie podobalo a tu dzis taka odmiana Jak to sie dziecku zmienia :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-04-30, 08:47 ]
Witam z rana !!!

dziewczynki znalazlam zdjecia werki w komorce te pierwsze zaraz po porodzie jaka ona byla malusia :ico_oczko:

ObrazekObrazek
Widze ze wszyscy jeszcze spia he he he no nic to milego dzionka zycze

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

30 kwie 2009, 10:06

hej dziewczyny u mnie jakies choróbsko kacper kaszle smarka darl sie pol nocy :ico_noniewiem:
ziewczynki znalazlam zdjecia werki w komorce te pierwsze zaraz po porodzie jaka ona byla malusia
no byla a teraz pannica jak sie patrzy :ico_oczko: czas tak szybko nam plynie :ico_noniewiem: pięknie się śmieje na nowym zdjęciu
oh nasze kochane urwisy
oj prawda dziś mi wycieraczke dopadł :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

30 kwie 2009, 12:25

witam sie i ja!
dana ja ci powiem ze mam wsumie nijaką opinię na ten temat,moja Natalka używała chodzika,bardzo uwielbiała sie w nim porusza,i nic jej nie dolega ale siostry niunia miala jedną nóżke krzywą iod chodzika,więc różnie to bywa chyba zależy od dziecka,zobacze jak coś bedzie nie tak to rónież na sile nic nie bede robic,sprzedam po prostu dalej i juz! wlaściwie to juz załuje ze go kupilam,bo moj maly tak super zasówa po podłodze,ale trudno musze zaplacic i go odebrac,a potem zobaczymy!
mój mały wlaśnie zjadł pierwszą cielęcą paróweczke ,popil herbatką i kima juz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ja gotuję dzis dla juniora rosołek na kaszce mannej :-)
dana super te zdjęcia jaka byla malusia,oj jak ten czas leci jak szalony,jak patrze na mojego urwisa,normalnie jestem w szoku :ico_szoking: :ico_nienie: z dnia na dzień jest coraz większy,mądrzejszy i cwańszy :ico_haha_01: a moja mamanauczyła robic kosi kosi,jak to słyszy to składa rączki jedna w drugą i porusza w jedną i drugą strone a przy tym cieszy sie jak szalony,mamy dzis znowu upalny dzien,milego dnia dziewczyny

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

30 kwie 2009, 17:39

hejo dziewczyny, wpadłam na chwilke, zeby sie pochwalic, ze zdałam egzamin dzisiaj na prawko, ale tylko na razie teoretyczny, na reszte musze czekac :-)

Bylam jednak w tym Bielsku, dzwoniłam wczoraj i dzis juz jechałam na egzamin. :ico_brawa_01:

Miałam troszke kłopotow, musiałam do 11 oddac do biura w Bielsku papiery ze zdjeciem, no i bylam juz po 10, a tam ze mam złe zdjecie, bo bylo czarno białe, a musi byc kolorowe :ico_olaboga: myslałam ze oszaleje, no na bank tego nie wiedzialam :ico_zly:
Wiec lecielismy na szybciora zrobic fotke do centrum, wrocilam o 11.20 i myslalam ze juz wszystko przepadło, ale taka kobita mi to odberała :ico_sorki: :ico_sorki:

Ale byłam juz załamana ze na darmo moje starania, a na szczescie egzamin zaliczony i to jest najwazniejsze :-D

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

30 kwie 2009, 23:49

ejo dziewczyny, wpadłam na chwilke, zeby sie pochwalic, ze zdałam egzamin dzisiaj na prawko,
no to gratulaski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja tez zdalam w marcu testy a 26 maja ma z praktycznego :ico_chory: :ico_chory: i cala chora jestem bo jak tym razem obleje to bede musiala pol kursu wykupic :ico_olaboga: bo to trzecie podejscie do praktycznego masakra i kolejna kasa do wywalenia :ico_olaboga: am nadzieje ze kochana lepij ci pujdzie niz mnie i zdasz za pierwszym razem Wiolus Filipcio jest cudny taki sliczniusi grubasio :ico_oczko:
no byla a teraz pannica jak sie patrzy :ico_oczko: czas tak szybko nam plynie :ico_noniewiem: pięknie się śmieje na nowym zdjęciu
Dzieki kochaniutka takie te nasze iskiereczki malenkie byly ajuz takie duzie a twoj niusiek taki prawdziwy mezczyzna juz jest cudenko :ico_oczko:
powiem ze mam w sumie nijaką opinię na ten temat,moja Natalka używała chodzika,bardzo uwielbiała sie w nim porusza,i nic jej nie dolega ale siostry niunia miala jedną nóżke krzywą iod chodzika,więc różnie to bywa chyba zależy od dziecka,
dokladnie terz tak pisalam roznie dzieci reaguja Moja Adziulka chodzila i wszystko nawet ok chociaz nie wiem czy ta krzywa stopa to po czesci nie wina tego chodzika Niby to wstrzas po zastrzyku ale nie jestem pewna czy chodzik tez nie mial swoj udzial w tym W kazdym badz razie ja ma chodzik ale go nie uzyje dopuki Wercia chodzic nie bedzie a nie chce go sprzedawac tak odrazu zeby kuzynce przykrosci nie zrobic bo kupila wypasiony chodziczek i sie cieszyla tak bardzo wiec lezy sobie zapakowany i czeka na moment az niunia bedzie zasowac to wtedy dla zabawy ja wsadze jak w fotelik z gadzetami :ico_sorki:
moj maly tak super zasówa po podłodze,ale trudno musze zaplacic i go odebrac,a potem zobaczymy
No wlasnie jak tak super zasowa to lepiej poczekaj z wkladaniem do niego zawsze moze polezec troszke dluzej im puzniej go wsadzisz do chodzika tym lepiej takie jest mje zdanie ale oczywiscie zrobisz kochana jak uwazasz :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: ( w koncu ty tu rzadzisz)he he he :ico_oczko:
dana super te zdjęcia jaka byla malusia
dzieki bardzo
oj jak ten czas leci jak szalony,jak patrze na mojego urwisa,normalnie jestem w szoku :ico_szoking: :ico_nienie: z dnia na dzień jest coraz większy,mądrzejszy i cwańszy :ico_haha_01: a moja mamanauczyła robic kosi kosi,jak to słyszy to składa rączki jedna w drugą i porusza w jedną i drugą strone a przy tym cieszy sie jak szalon
Oj leci leci Brawa dla niego :ico_brawa_01: za te kosi kosi super facet z niego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

01 maja 2009, 09:59

Cześc moje Panie ale pustki są ja wczoraj nie zagladalam bo u mnie choróbsko ja chora kacper no i piotra juz bierze, byla u nas wczoraj ladna pogoda wiec pranie mam zrobione popralam kolderki podusie i kocyki malego nawet zabawki,a dzis jak sie uda to mate wypiore bo tak uświniona jest że szok :ico_olaboga:
Kacper juz po sniadanku dzis owsianka byla zrobilam taka rzadsza to zjadl,ale mowie wam masakra z tym jego jedzeniem :ico_noniewiem:
meldowac sie dziewczyni Pati ,Miszka ,Sarenka Slonko dawno was nie bylo :ico_noniewiem: A i kawka na dzien dobry :ico_kawa:

[ Dodano: 2009-05-01, 10:01 ]
wiola85, właśnie twoj pulpecik cudeńko, zapomniałam napisać buziole dla was

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

01 maja 2009, 12:26

dana, no to trzymamy kciuki zeby jazdy tez sprawnie nam poszły :-D
A data to akurat w Dzien Matki, wiec super :-)

A o tym chodziku to masz racje, tak mi sie wydaje, zeby nie dawac za wczesnie, widzialam ze dzieci ttak potem na palcach podskakuja i chodza po ziemi tylko paluszkami, no nie wiem, kazde dziecko jest inne, a mnie to najbardziej by sie podobało jakby Filipek raczkował potem chodził, bez chodzika :-D

adia26, Dziekuje :ico_brawa_01: u nas tez ciagle piekna pogoda, wiec kozystamy sobie, a jutro grilujemy ze kuzynostwem :-)

[ Dodano: 2009-05-01, 12:27 ]
Własnie Adia KAcperek nie ma jeszcze zabkow, bo tak własnie patrze ze chyba nie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

01 maja 2009, 13:26

Własnie Adia KAcperek nie ma jeszcze zabkow, bo tak własnie patrze ze chyba nie
no nie dalej jest bezzębny sama sie dziwie że tak długo dziąsla spuchnięte już tak długo ma żę szok i dalej nic :ico_noniewiem:
a tu wam pokarze jak i gdzie zasnoł moj synek :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek
:-D :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości