monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

30 kwie 2009, 10:20

Moj Oliwierek bardzo jest ruchliwy od kilku dni. Bole brzucha nie ustaja i troche mnie to dziwi.
mnie też boli i to do tego stopnia że spać nie moge teraz szczególnie dokucza mi ból z prawej strony i tak w kierunku pachwiny mam problemy z chodzeniem po schodach i z ubieraniem spodni nasila sie na noc nie moge spac w zadnej pozycji tej nocy strasznie sie omeczyłam az sie rozpłakałam z tego bólu i bezsilności że nic nie moge zrobić i modliłam się żeby sie to skończyło. byłam wczoraj u lekaża mówiłam mu że boli stwierdził że mały sie przekrecił tak że uciska mi główką własnie w to miejsce wczesniej tez był główka na dół ale miał ja tak po środku niestety troche jestem zawiedzina bo nie zrobił mi usg tak wiec nawet nie wiem ile mały waży cóz spieszył się na wyjazd na długi weekend i przyjmował ekspresowo z czego wcale nie jestem zadowolona powiedział że na to nic nie mozna poradzic ewentualnie nospa która na mnie nie działa :ico_placzek: ja juz chce urodzić

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

30 kwie 2009, 10:56

monis, matko biedaku ale sie wymeczysz!!
ja juz chce urodzić
jeszcze troszeczke dziewczyny wam zostało tylko miesiac do terminu :ico_sorki:
A ja dzis spałam do 10 :ico_wstydzioch:
Teraz tego Pita polece złozyc i bede miec z głowy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

30 kwie 2009, 11:45

Widzę że zaczynają Was męczyć dolegliwości końca ciąży... :ico_noniewiem: No tak, to nic przyjemnego niestety. Brzusio coraz większe więc ciężko się do snu ułozyć, kręgosłup daje o sobie znać i jeszcze te bóle, uciski i parcia na miednicę... ehNo niestety teraz to już raczej lepiej nie będzie. Trzymajcie się kochane dzielnie- jeszcze tylko troszeczkę :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2009-04-30, 11:52 ]
A ja dzis spałam do 10
:ico_brawa_01: Spij ramonka póki czas bo potem może być różnie :-)

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

30 kwie 2009, 12:18

Hej dziewczyny, wczoraj wogole nie zagladalam bo ogarniam dom. Sprzatam porzadnie, zeby pozniej juz miec z glowy jak sie dziecko urodzi.
Dzis kolezanka na ploty przyjdzie wiec dzien zleci
No to super, ja to czesto musze gdzies z moim dzieckiem wychodzic przynajmniej ma atrakcje i z innmymi dziecmi sie pobawi.

No to juz maj za pasem, zaraz sie rozpakujemy :-D
Szybko to leci...
szybko się sprężyłaś z tym sprzątaniem ja powiem szczerze, że ambitnie w maju jeszcze mamy małą kosmetykę łazienki a pod koniec maja mamy zamiar posprzątać baardzo dokładnie mieszkanie i przyszykować je na powitanie bąbelka. Przynajmniej zakładam, że od 37 tygodnia chcę myć okna by przyspieszyć poród może wówczas nie będę się aż tak męczyć....hmmmm zobaczymy

[ Dodano: 2009-04-30, 12:21 ]
Witajcie
Ja dzisiaj bylam na usg no i moja kluseczka wazy 2kg wszystko dobrze sie rozwija jutro mam wizyte u poloznej.
Witam nowa kolezanke.
Przez poszukiwania mieszkania na nic nie mam czasu ale chyba cos znalezlismy ciekawego ale dosyc daleko od pracy mojego meza bo az 37km.do jutra musimy sie zdecydowac,no i trzeba zrobic remont w tym mieszkaniu.
Nie wiem co jest gorsze przeprowadzac sie w 8 m-c ciazy czy z malym dzieckiem na reku?!
buziaki
Witam serdecznie cieszę się, że dzidzia zdrowa i duża:) co do przeprowadzki faktycznie może lepiej teraz aniżeli z dzidzią na ręku wiadomo chciałoby się już mieć wszystko poukładane, gdy dzidzia przyjdzie na świat ale cóż siła wyższa czasem zmusza nas do zmiany planów. Mam nadzieję, że jakąś decyzję już podjęliście co do wyboru mieszkanka:D
Pozdrawiam i życzę wytrwałości

[ Dodano: 2009-04-30, 12:24 ]
Hejka widzę, że u ciebie też zmiany na sam koniec ciąży:D kurcze jak to życie dziwnie się układa ale ja wychodzę z założenia że zmiany są dobre i nic nie dzieje się bez przyczyny:D nie denerwuj się tylko i oby wszystko się spokojnie ułożyło

[ Dodano: 2009-04-30, 12:28 ]
Moj Oliwierek bardzo jest ruchliwy od kilku dni. Bole brzucha nie ustaja i troche mnie to dziwi.
mnie też boli i to do tego stopnia że spać nie moge teraz szczególnie dokucza mi ból z prawej strony i tak w kierunku pachwiny mam problemy z chodzeniem po schodach i z ubieraniem spodni nasila sie na noc nie moge spac w zadnej pozycji tej nocy strasznie sie omeczyłam az sie rozpłakałam z tego bólu i bezsilności że nic nie moge zrobić i modliłam się żeby sie to skończyło. byłam wczoraj u lekaża mówiłam mu że boli stwierdził że mały sie przekrecił tak że uciska mi główką własnie w to miejsce wczesniej tez był główka na dół ale miał ja tak po środku niestety troche jestem zawiedzina bo nie zrobił mi usg tak wiec nawet nie wiem ile mały waży cóz spieszył się na wyjazd na długi weekend i przyjmował ekspresowo z czego wcale nie jestem zadowolona powiedział że na to nic nie mozna poradzic ewentualnie nospa która na mnie nie działa :ico_placzek: ja juz chce urodzić
No to faktycznie nieładnie ciebie potraktować lekarz:( nie wiem czy to pomoże ale można spróbować ćwiczeń w ciąży, które uśmierzają ból - bujawkę zrobić sobie klękając i robiąc ósemki pupą:D to nie tylko tak można sobie ulżyć mi kiedyś pomogło bujanie się na poduszkach ale wiadomo każda inaczej reaguje:)
A co do dzidzi na pewno jest zdrowa i silna dlatego mamie tak dokucza.

Mój malutki też ma silną aktywność, czasem się martwię czy to normalne że ma tak często czkawki ale jak to mi lekarz na usg powiedział - za czkawkę dzidzia ma dodatkowe punkty więc tego się trzymam:)

[ Dodano: 2009-04-30, 12:33 ]
Dzisiaj to ja chyba hurtowo odpisuję :-D
Właśnie wróciłam ze spacerku z targu i sklepu gdzie zrobiłam małe zakupy choć powiem szczerze nieco przesadziłam z ilością i kilka postojów w drodze do domku trzeba było zrobić.

Piękna pogoda, aż duszno czasem ale i tak się cieszę, że jest tak a nie inaczej na dworze człowiek od razu ma ochotę więcej zrobić :ico_haha_01:
Poza tym niedługo biorę się na codzienne obowiązki - mężulek śpi po nocce bo znowu teraz do pracy na 24h idzie a ja o do garów, do prania i do odpoczywania :-D codzienność :-D

Natomiast jutro planuję upiec ciasto z rabarbarem więc kto ma smaka zapraszam serdecznie :-D

Trzymajmy się dziewczyny i pomimo niedogodności cieszmy się naszym stanem w końcu niedługo będziemy mogły je jedynie wspominać :-D

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

30 kwie 2009, 12:52

Przynajmniej zakładam, że od 37 tygodnia chcę myć okna by przyspieszyć poród może wówczas nie będę się aż tak męczyć....hmmmm zobaczymy
oj ja tez mam nadzieje że urodzi się tak w 38 tydodniu

[ Dodano: 2009-04-30, 12:55 ]
Widzę że zaczynają Was męczyć dolegliwości końca ciąży... No tak, to nic przyjemnego niestety. Brzusio coraz większe więc ciężko się do snu ułozyć, kręgosłup daje o sobie znać i jeszcze te bóle, uciski i parcia na miednicę... ehNo niestety teraz to już raczej lepiej nie będzie. Trzymajcie się kochane dzielnie- jeszcze tylko troszeczkę
i tak juz do konca trzeba sie pomeczyc? ja mam nadzieje że mały sie przekreci i troche mi ulży bo narazie odczówam ból przez cały czas

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

30 kwie 2009, 14:44

wróciłam :-D pit złozony :ico_brawa_01:
Ja za porzadki biore sie w maju, choc w ten weekend planujemy małe przemeblowanie trzeba zrobic miejsce na łózeczko w sypialni :ico_noniewiem:
Teraz czekam na meza i jedziemy odrobic te ostatnie zajecia na SR :-D wczesniej zadzwonie do połoznej bo ma dzis dyzur i jak nie bedzie zadnego porodu to pojdziemy zobaczyc jak to wszystko w szpitalu wygląda :-)
Spij ramonka póki czas bo potem może być różnie
racja i tak nie mam nic lepszego do robienia :ico_oczko: choc ostatnio spac nie mogłam to teraz nadrabiam :-)
Natomiast jutro planuję upiec ciasto z rabarbarem więc kto ma smaka zapraszam serdecznie
za mna chodzi ostatnio cos dobrego wiec jak mozesz podrzuc przepis :-D :-D

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

30 kwie 2009, 15:06

ramonka, dziewczyny ciekawe przepisy to ja zbieram z tej stronki polecę wam ciasta co już robiłam a to z rabarbarem będę tworzyć jutro pierwszy raz więc myślę że się uda

To tak stronka z wybranymi przeze mnie przepisami
drożdzówka
ciasto z rabarbarem sernik na zimno
ciasteczka owisiane

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

30 kwie 2009, 15:10

Hej Dziewczyny,
ja wlasnie wrocilam z przychodni, niewiele sie dowiedzialam. Nabawilam sie infekcji, zrobili mi badania, ale na dokladne wyniki musze czekac dwa tygodnie. Mam nadzieje,ze to nie przyspieszy porodu, chociaz moze. Zreszta ja wogole nie czuje,ze moglabym wczesniej urodzic. Niestety uroki ostatniego miesiaca sa takie nieprzyjemne.
monis, strasznie Ci wspolczuje. To widze,ze jeszcze bardziej sie meczysz ode mnie. Chociaz ja wczoraj juz tak bylam wykonczona tym bolem, ze mialam juz dosc ciazy i chcialam juz miec Oliwierka przy sobie, a nie w brzuchu.
5thelement, ja tez prosze o przepis. Narobilas mi smaka tym ciastem :-D

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

30 kwie 2009, 15:11

To tak stronka z wybranymi przeze mnie przepisami
:ico_sorki: :ico_sorki:
wiec moze i ja cos na weekend zrobie :-D
Nabawilam sie infekcji, zrobili mi badania, ale na dokladne wyniki musze czekac dwa tygodnie
a co to za infekcja?

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

30 kwie 2009, 16:15

ramonka, Lekarz powiedzial mi tylko, ze mam infekcje, przepisal jakies lekarstwo, ktore musze wybrac z apteki. Mysle, ze jak juz beda wyniki za 2tyg to sie dowiem czegos wiecej. Poczytam jeszcze ulotke, wiec bede miala wieksze pojecie co mi jest.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość