monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

01 maja 2009, 10:08

cześc ja dzis zaglądam tylko na momencik i choć ból dokucza to biore sie za sprzatanie mąż ma wolne maluje ściane w sypialni zaraz skończy i z pomoca mamy musze tam posprzatać zrobimy tez miejsce na łóżeczko i pewno dziś juz bedzie skrecone bo mąż nie może sie doczekać pościeli jeszcze nie będe wkładała żeby sie nie zakurzyła, ubranka mam już wszystkie wyprane i wyprasowane bogu dzięki że mama mi tyle pomaga bo ostatnio to nie mam na nic siły zwłaszcza że cały czas mały sie pcha i boli straszliwie

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

01 maja 2009, 10:30

My czekamy na szwagra i tez bedziemy robic przemeblowanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
tez chciałabym rozłozyc łozeczko ale najpierw musimy drzwi do sypialni wstawic bo nasz kot znajac zycie zrobi sobie tam łózko i te jego kłaki będą wszedzie :ico_olaboga: nie moge zapanowac nad tym zwierzakiem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

01 maja 2009, 10:44

Witam dziewczyny w maju:)
Piękna pogoda, a my niedługo będziemy już w większym gronie już nie mogę się doczekać.
Tak jak mówiłam dzisiaj przyszykowałam wypieki - ciasto z rabarbarem już w piekarniku a na specjalne życzenie znajomych zrobiłam drożdżówkę z rabarbarem a druga z jabłkami. Tym bardziej, że oni siedzą w szpitalu u swojej córci, która właśnie kilka dni temu przeszła poważną operację na serduszku więc specjalnie dla nich aby odrobinę osłodzić im te ciężkie chwile. Malutka Hania dobrze zniosła operację teraz tylko trzeba czekać jak będzie dochodzić do siebie.

A wam dziewczyny zazdroszczę że już szykujecie wszystko ja mam powolutku szykować w maju i w czerwcu choć mój mężuś często w pracy w tym miesiącu więc pewnie większość rzeczy zrobimy na początku czerwca. W końcu mam termin na 27 czerwca więc jeszcze czas:D
Pozdrawiam i życzę miłego weekendu majowego :-D

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

01 maja 2009, 10:46

A wam dziewczyny zazdroszczę że już szykujecie wszystko ja mam powolutku szykować w maju i w czerwcu choć mój mężuś często w pracy w tym miesiącu więc pewnie większość rzeczy zrobimy na początku czerwca
no to maj juz mamy :ico_oczko:
Moj maz niestety jedzie 6 na szkolenie i nie bedzie go 3 tygodnie wiec chce miec wszystko poustawiane jak trzeba a powoli bede sobie układac i sprzatac :-)

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

01 maja 2009, 10:47

hej

wczoraj dostałam wynik na paciorkowca i wyszedł ze mam :( dostałam antybiotyk ale bardzo sie martwię o moją córeczkę czy jej cos nie bedzie czy nie zarazi sie o demie może mięć zapalanie puc :( czy któraś z was maiła tez to. termin mam 14 maja obym to wyleczyła
Przykro mi kochana że musisz jeszcze się leczyć:) życzę zdrówka

ewusia75
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 185
Rejestracja: 18 paź 2008, 22:51

01 maja 2009, 11:53

Witajcie w maju!
Wczoraj juz nie plamilam ale bylam zmeczona poszlam wczesniej spac,poki co nie jade do szpitala bo oni tutaj za mocno sie nie przejmuja!
Podjelismy decyzje przeprowadzamy sie, przeprowadzka zapowiada sie na czerwiec wiec jesli chodzi o moja osobe to nie pomoge za duzo chyba ze w kierowaniu przeprowadzka.Jutro ide na poczte wyslac reszte dokumentow jesli ktos nie w temacie to francja slynie z biurokracji!
No i jeszcze zostanie temat szkoly dla mojego synka trzeba bedzie go wozic przez czerwiec do starej szkoly mam nadzieje ze nie urodze gdzies na autostradzie :-D
pozdrawiam i zycze milego dnia

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

01 maja 2009, 21:25

ewusia75, To widze, ze ciezki bedziesz miala czerwiec. Najwazniejsze to nie stresowac sie, bo to znacznie moze przyspieszyc porod. Ja osobiscie nie znosze przeprowadzek i chcialabym miec kat juz taki na stale,a tak to wieczna tulaczka.
Jestem troche zmeczona, bo bylam na zakupach, pozniej gotowalam i juz wstawilam placka z rabarbarem. Ciekawa jestem czy mi wyjdzie. Teraz czekac mnie bedzie papierkowa robota. To jest na mojej glowie zalatwianie mieszkania. Dzisiaj jak dzwonilam to oczywiscie odmowili pomocy, wiec bede musiala sie z nimi pouzerac troche i w zadnym wypadku nie telefonicznie. W Anglii jak sie czlowiek nie nachodzi z tysiac razy to nie ma szans na jakakolwiek pomoc, wiec poswiece troche sil i energii. Jesli mam chociaz malutka szanse na mieszkanie to musze to wykorzystac. Staram sie zachowac dystans do wszystkiego. Nie chce zeby moje nerwy odbijaly sie na dziecku.
monis, wspolczuje, ze tak sie biedna meczysz. Mamy ten sam termin porodu, ale z tego co zauwazam to ze mna nie jest az tak zle. Za pranie sie nie bralam jeszcze. Musze jeszcze kupic specjalny proszek i plyn do plukania. Tych ciuszkow troche sie nazbieralo wiec i prasowania bedzie troche.
ramonka, bardzo ladna ta piosenka. Przypomnialo mi sie jak ja sie rozplakalam na wiesc,ze spodziewam sie dziecka. Bylam przerazona!

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

02 maja 2009, 10:42

Dzien dobry :-)
Ja dzis znow pospalam :-D Rano myslalam ze zawału dostane, bo na ustach, na dolnej wardze zrobił mi sie jakis krwiaczek chyba co prawda mały ale denerwuje mnie jak patrze w lusterko :ico_oczko: Nie mam pojecia skad to sie wzielo, rano myslalam ze cos mi sie przykleiło :-)
monis, ziolo007, tak sobie mysle ze jest szansa ze i Wy bedziecie majowkami :ico_sorki: :ico_sorki: bo ja to zebym na głowie stawała to nie dam rady :ico_oczko: choc to za wczesnie w maju dla Klusi :ico_noniewiem:

My dzis chcielismy pojechac na jakas wycieczka mała ale chmurzy sie strasznie i tak czekam czy zacznie padac czy nie bo od wczoraj zbiera sie na deszcz.
A i co najwazniejsze przemeblowanie zrobione a T nawet łozeczko rozłozył bo nie wytrzymał :ico_oczko: Co prawda bez materacyka i poscieli jeszcze ale to dla bezpieczenstwa (kota) :ico_oczko:

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

02 maja 2009, 11:50

cześć dziewczynki musze się podzieliś z wami tym że przespałam całą noc bez bólu maluszek musiał zmienić pozycje i mnie nie ciśnie z tej radości biore się za dalsze sprzatanko sypialnia juz gotowa sciana pomalowana posprzatane łóżeczko rozłożone teraz biore sie za reszte :) a wieczorkiem jakis grill z rodzinką matko jak wspaniale jak człowieka nic nie boli aż chce sie zyć. zycze miłej dalszej częćci weekendu

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

02 maja 2009, 12:09

monis, to cieszymy sie razem z Toba w takim razie :-)
ramonka, oj ja to chyba nie chcialabym byc majowka. Sprawa z mieszkaniem nie jest jeszcze rozwiazana. Dzisiaj biuro bylo zamkniete, w poniedzialek Anglicy swietuja, wiec tez wszystko pozamykane i tak czekac musze do tego wtorku. Chcialabym miec to juz za soba. Wiem jednak,ze to wszystko i tak bedzie trwalo. Fajnie tak z mezem pojechac na wycieczke. Moj R ciagle pracuje, a ja siedze sama :ico_placzek: no ale musze sie trzymac.

[ Dodano: 2009-05-02, 12:15 ]
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!
Wlasnie zorientowalam sie,ze mi przeskoczylo okienko :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Tak wiec stawiam ogromnego torta :ico_tort:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość