Paulina111
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 04 kwie 2009, 15:46

29 kwie 2009, 09:51

ja bym dziecku baldachimu nie kupila. miło popatrzeć ale nie po to kupowałam specjalną posciel od feretti antyalergiczną i bakteriostatyczną aby teraz na baldachimie gromadzić sobie te bakterie którym nie udalo sie rozwinąć na pościeli. ja bądę miała dziewczynkę to kupię jej kiedyś baldachim na zabawkowe łóżeczko bo nie ukrywam że baardzo mi się podobają

Awatar użytkownika
ulkawu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 92
Rejestracja: 26 kwie 2007, 19:54

29 kwie 2009, 14:38

ale np. feretti na swej stronie ma też baldachimy i twierdzą, że są bawełniane i bakteriostatyczne (dual), więc pewnie aż tak nie łapią bakterii :) no mi się właśnie podobają, bardziej bym się obawiała tylko tego, czy dziecko się nie dusi, czy na pewno wystarczająco dużo powietrza dopływa ;)

Paulina111
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 04 kwie 2009, 15:46

03 maja 2009, 21:27

nie pomyślałam nawet zeby wejść na ich stronę kupowałam w sklepie i nie wiedziałam nawet ze są jakieś baldachimy ze specjalnych tkanin.. to super. jest nadzieja dla mnie bo kocham baldachimy!! :ico_brawa_01:
pościel mi się bardzo podoba więc myśle ze baldachim też nie będzie gorszy a przeciez dziecko nie zakrywa się całe to czemu by się mialo udusić?

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

04 maja 2009, 15:52

ja mialam baldachim i bylo mi to na reke. mozna dziecko od slonca oslonic na drzemke :-)

Awatar użytkownika
ulkawu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 92
Rejestracja: 26 kwie 2007, 19:54

05 maja 2009, 00:06

no w sumie nie zakrywa się calego łóżeczka a i z materiału jest też pewnie takiego dobrego, przewiewnego oprócz bakteriostatycznego, więc w sumie spoko. też nie pomyślałam jak pisałam. w weekend byłam właśnie na wsi u znajomych, którzy mają córeczkę półroczną i jak wyszliśmy sobie na dwór grillować, to trzeba było szmatkę wieszać, zeby słonko za bardzo nie operowało na mała. wtedy taki baldachimek też by sie przydał. może im przy okazji kupię ;)

Paulina111
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 04 kwie 2009, 15:46

06 maja 2009, 11:34

oglądałam te baldachimy.. nie umiem wkleić zdjęcia to wkleje opis

. Baldachim Dual
Bakteriostatyczny, wykonany tkaniny i tiulu, bardzo dobrze chroni dziecko przed światłem i jest bardzo dekoracyjny. Występuje w 7 kolorach: white, ecru, pink, blue, orange, green, yellow.

ten mi się najbardziej podobał :ico_brawa_01:
ULKAWU dzieki za podpowiedź zawsze marzyłam o kupnie baldachimu ale dotychczas uważałam ze to samo zło :ico_zly: pokazałam mężowi i niebawem kupujemy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Bezpieczny sen maluszka

17 lip 2018, 09:55

Też martwiłam się o to, żeby moje dziecko spało bezpiecznie, i w ogóle przesypiało noce, bo przy naszym pierwszym bobasie, to był jakiś koszmar. Kupiłam za namową znajomej kilka rzeczy z Tuli Tuli Baby, w tym kokon, który doskonale się sprawdza na drzemki: https://tulituli-baby.pl/21-wyprawka-dla-malucha

Tamira
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:18

Re: Bezpieczny sen maluszka

29 gru 2019, 13:23

My mielismy problem z bulem brzucha i ulewaniem i tez się baliśmy i doglądalismy. Jak zaczełam stosowac mleko Bebilon Prosyneo HA dla uczuleniowców to teraz noce są bezpieczne

marsjanka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 08 lis 2017, 20:26

Re: Bezpieczny sen maluszka

22 maja 2020, 11:37

bezpieczny sen to przede wszystkim wygodny zdrowy dla kregoslupa oddychajacy matera, my kupilismy taki z wkladem z pianki lateksowej https://materacyk.pl/produkt/materac-se ... la-dzieci/ i jest najlepszy ! no i wiadomo nie upychac pierdół do lozeczka typu warkocze ochraniacze misie i inne zbieracze kurzu ktore sa tylko zagrozeniem

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość