fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

03 maja 2009, 18:01

Sabcia mi sie też nk wiesza strasznie ale udało mi sie obejrzeć naszych dwóch majowych chłopaków.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

03 maja 2009, 18:37

ale sie ciesze :ico_brawa_01: mamy 2 chłopczyków :ico_brawa_01: meze teraz czas na dziewczynke ???? :-D

jestem wykonczona ale sie ciesze bo wiem ze niedługo bede tulic córcie :-D

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

03 maja 2009, 18:40

ejustysia wygladasz przeuroczo z Wiktorkiem. Sliczniutkiego masz synka.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

03 maja 2009, 20:18

fortunata_fofa, no ja mam wlasnie tak ze w ogole mi sie nie otwiera grrrr nie wiem czemu moze ten nowy net cos nie tego ....

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

03 maja 2009, 22:01

DUSIA555, widze, ze mamy blisko termin porodu :-)
pomalu wkradam sie do majoweczek, ale nie znaczy to, ze marzy mi sie urodzic przed terminem.
Faktycznie, różnica w naszych terminach to tylko 2 dni. Zobaczymy kochana kiedy nasze maleństwa zechcą opuścić brzuszki. :ico_haha_02:

Justysia masz ślicznego bobaska, super, że jesteś już z nami. Wielkie gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
I kolejny majówkowy chłopczyk na świecie avanti również wielkie gratulatki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ciekawa jestem która ciężaróweczka będzie następna :ico_haha_02:

I Komunia mojego bratanka -chrześniaka bardzo udana. Śliczna słoneczna pogoda, uroczystość w kościele przepiękna. Bez problemu wytrzymałam dwugodzinną mszę. Siedziałam sobie z małżonkiem u boku. Nowokupione buty świetnie się sprawdziły. A jedzonko ........ napiszę krótko mniam mniam mniam. O szczegółach nie będę pisać a to ze względu na to, że nie wszystkie z nas mogą nadal jeść wszystko na co mają ochotę. Nie żałowałam sobie "delicji" ale koło 18-tej byłam już tak najedzona i zmęczona pogodą, że musiałam iść do domu się położyć. Od razu zasnełam.
Jutro po południu mam wizytę u ginekologa. Ciekawa jestem co mi powie.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

04 maja 2009, 06:54

Jutro po południu mam wizytę u ginekologa. Ciekawa jestem co mi powie.
ale fajnie !!! oczywiscie czekamy na dobre wiesci :ico_brawa_01:

a w ogole to witamz ranka !!! w nocy miałam pobutke !!mała kolo trzeciej tak sie wypychała ze az bolało :ico_szoking: malutko ma miejsca biedactwo!!! tłumacze jej dzielnie ze na zewnatrz bedzie miec wiecej :-D
jutro na wizyte jede ja :ico_brawa_01: i mam nadzieje ze to juz ostatnie usg :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-05-04, 08:42 ]
hej spioszki wstawac !! :-D

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

04 maja 2009, 09:08

witam i ja :ico_haha_02:
u nas ciepły słoneczny dzień :ico_oczko:

DUSIA555, czekamy na wieści po wizycie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ja mam wizyte we czwartek :-)
a dzis w nocy śniło mi sie ze dzis w dzień odejda mi wody a mój T dziś podróż słuzbowa :ico_olaboga:
jutro na wizyte jede ja i mam nadzieje ze to juz ostatnie usg
również czekamy na wieści :ico_sorki: :ico_sorki:

ja też mam nadzeije ze czwartkowa wizyta to juz ostatnia :ico_sorki: :ico_sorki:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

04 maja 2009, 09:33

Witam nadal w dwupaczku.Ja mam usg w środę a wizytę z ktg w czwartek.Też mam nadzieję, ze to ostatnia wizyta.Szczerze to nawet chętnie zrezygnuje ze srodowego usg na rzecz zobaczenia maleństwa na żywo.Czekamy na wieści po wizytach.Mam nadzieję, żę bedą same pozytywne.U mnie wczorajsze skurcze po spacerku sie rozeszły.Dzieciątko uparte.Chyba mu bardzo dobrze w brzuszku.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

04 maja 2009, 09:42

hej monia :ico_oczko:

musze sie chyba wygadac !!!! u mojego brata znowu zaczynaja sie dziac niesamowite sprawy.........wczoraj rzyjechał z warszawy bo ponoc bratowa wyszła z domu w piatek i do tej pory jej nie ma :ico_szoking: szukał jej wszedzie i nie znalazł .....a dzisiaj odebrała tel. i powiedział zeby dał jej spokoj bo musi sie wyspac ..... :ico_szoking: podobno zaszyła sie na jakies melinie :ico_szoking: jezu ona była takim przeciwnikiem alkocholu........a teraz ????? zastawiła dziecko i poszła :ico_szoking: dobrze ze byli tescie to sie nim zaopiekowali :ico_sorki: .........a teraz brat pisze pozew rozwodowy :ico_noniewiem:
rece opadaja !!!!!

a teraz moze o przyjemnych rzeczach ......
ejustysia poradz co naprawde wyło potrzebne na pobyt w szpitalu a co bezuzyteczne ???
najbardziej mnie interesuje zestaw do pielegnacji pepka ......wystarcza gaziki nasaczone spirytusem czy cos jeszcze ???

[ Dodano: 2009-05-04, 09:44 ]
U mnie wczorajsze skurcze po spacerku sie rozeszły.Dzieciątko uparte.Chyba mu bardzo dobrze w brzuszku.
hej fortunata !!! pociesz sie tym ze ja nie mam skurczy wcale .........moze mnie złapie raz a pozadnie :-D

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

04 maja 2009, 09:48

witajcie kochane majoweczki,wreszcie wasz iesiac,Justysiu-synulek uroczy :ico_brawa_01:
Avanti-gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale czas zasuwa,a pamietam jak sie kazda chwalila tescikiem i pierwszymi fotkami kropek z usg-ale super,juz niedlugo wszystkie bedziecie miec swoje kruszyny przy sobie,sledze was i 3mam kciuki :-D
buziaki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość