mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

04 kwie 2008, 11:08

Tyle sie napisałam i już nie wiem co bo tt co nie tego tego, error i tyle :ico_zly: A co do testowania nowych pieluszek to narazie jest oki. Rano obudziła się sucha nic nie przeciekło, pupcie też suchą miała a pieluszka pełna. Zobaczymy ale chyba się przezuce na te Bella. :-D

[ Dodano: 2008-04-04, 11:29 ]
już dwa razy pisałam i mi zazarło :ico_zly: więc sie nierospisuje tylko próbuje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

04 kwie 2008, 11:38

ja też się zastanawiam jak Kasiulka z Fasolką się czują....
Anetko, faktycznie, pamiętam, że jak się dołączyłam do Was na kafe to Kasiulka miała wtedy przykaz, żeby leżeć, ale już nie pamiętam, czemu... :(
i na koniec ciązy szyjka jej się skracała i pamiętam jak się martwiła...
ale wszytsko skończyło się najlepiej jak tylko mogło - czyli Konradkiem :)

mój Jaś niestety nadal nie gada :(

[ Dodano: 2008-04-04, 11:40 ]
drzemka tylko godzinna więc słabo :(

a ja mam dziś lenia strasznego, za tydzień jadę do rodziców odsapnąć bo mam dosyć tego gotowania, sprzątania, w kółko to samo, zeświruję jak nie odsapnę

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

04 kwie 2008, 11:44

śpi mój skarb.Nie dał mi poodkurzać,chodził za mną,przyczepiony do nogi i żalił się.
Już chyba z 2 tygodnie idzie mu górna lewa piątka i taki marudek,że hej.I cały ranek mówił dziś "Dać" :-D

Ja byłam 4 razy w Wawie.Mam tam znajomych troszkę na Ochocie i na Włochach i z wycieczką szkolna byliśmy klika razy. :ico_oczko:

My też mamy lasek blisko.Dosłownie tuż przy domku.W tym roku już chyba nie zdąrzymy się zaszczepić,ale w przyszłym napewno.I ja z kleszczami nie miałam nigdy doczynienia.Hehe tylko ze zdjęć wiem jak to to paskudztwo wygląda.

Mery to podziw dla Ciebie,że potrafisz się wyrobić z posprzątaniem domku w czas drzemki Kornelka.Bo chyba nie mały domek macie prawda?

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

04 kwie 2008, 11:47

Elu i z kim se pogadam jak ty wyjedziesz chyba tu już nikogo niema oprócz nas, ogladam se własnie katalog BON PRIX z ciuszkami fajne są koszulki na dziewczynki . Czy któras już z tej firmy cos zamawiała :-)

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

04 kwie 2008, 11:48

Elu często tak bywa,że dzieci nic nie mówią a potem się rozkręcają.Tak jakby przez dłuższy czas zbierały w sobie wyrazy a potem musi to ujście znaleźć :-D.Nie martw się.

[ Dodano: 2008-04-04, 11:49 ]
to ten wysyłkowy katalog tak? ja nie zamawiałam :-)

ciekawe czy mnie wywali? :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

04 kwie 2008, 11:50

OOOOOO jeszcze aaneta jest, moja też spi.Ale mi isę niechce już robić tych pożądków wczoraj odkurzałam, przedwczoraj też ilez można :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

04 kwie 2008, 11:55

ja to tak dziś porządkowałam aby jutro już wolne mieć.Teraz mam troszkę czasu dla siebie więc i na TT też :ico_oczko:

Maziu wystarczy aneta :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

04 kwie 2008, 12:15

No tak a ja jutro sama z dziewczynami bo mąz idzie na przeprowadzke, pogoda na pewno bedzie brzydka to bedziemy siedziały w domu i sprzątały :-D Aneta :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

04 kwie 2008, 13:17

hej laski!!!

pamiętacie mnie jeszcze ,mam nadzieję :ico_oczko: .Strasznie długo mnie nie było,ale najpierw miałam doła (meeega) i wszystko mnie wkurzało a ostatnio nie mieliśmy neta :ico_placzek: . Stęskniłam się za Wami nieziemsko,nie wiem co u Was,postaram się pomalutku nadrobić (ok.150stron :ico_szoking: ).Buziaki i teraz będe sie starała zaglądać jak zawsze(czyli przynajmnie raz dziennie :ico_oczko: )

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

04 kwie 2008, 13:45

Hej!!
iwciu, myśmy cię szukały. Dziewczyny (Ela) wysłała do ciebie smska a ty nie odpowiedziałaś. Pisz,co u ciebie!
kasiulka, kochana trzymaj się.
A ja małego przeciw kleszczom nie zaszczepię. Nie dam się zwariować. Wczoraj w naszej lokalnej gazecie przeczytałam, że jeden z mieszkańców naszego miasta odmawia szczepienia swoich dzieci, bo ... szczepionki zabijają :ico_szoking: A przynajmniej powodują groźne choroby.Nie zwróciłabym na tą wypowiedź żadnej uwagi, gdyby nie fakt, że takie zdanie ma... lekarz pediatra :ico_szoking: :ico_szoking: .
Tylko na chwilkę wpadłam, jak doczytam to się odezwę.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości