Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

05 maja 2009, 08:57

ja nic nie płaciłam za chrzest,
ale u nas w parafii wyzyskiwacze sami :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

a ja zamiast sprzatac to siedze i gram na kurniku :ico_zly: leniuch ze mnie pelna geba :ico_puknij:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

05 maja 2009, 08:58

jedwabna, ja dalam co laske 200 zł i nic nie mowil ze chcial za chrzest

kurde widze ze ja najwiecej z Was waze ;( a tez najlepiej sie czuje w wadze 60 kg swojej ukochanej :ico_placzek: no nic nie ma co plakac nad ylanym mlkekiem wazne by zdrowie bylo!


witam z ranca nocka wstawanie 24, 4 i 7:0 w tym ze o 3 mala wyladowala razem z nami w lozku bo strasznie marudzila teraz siedzi w lezaczku przy mnie ... ona ma tak z rana...a potem to rackzi u nas ogoda nawet jeszcze ok moze wybiore sie z nia na spacer znow te cholerstwo bede dzwigac ale boje sie ze mala znow bedzie plakac na dworze i nie bedzie chcicec spac

ja dzis w sumie to nic nie robie oprocz ze pranie nastawilam i potem chlopu nastawie obiad jakis a tak to nudy... czyli bawienie noszenie przewijanie i karmienie :D
mnie też by się kopniak przydał, bo mam lenia, a w domu pełno kurzu wszędzie :ico_olaboga:
u mnie tak samo ja najchetniej bym codziennie sprzatala ale nie mam jak... ale co 2 dzien to juz koniecznosc

[ Dodano: 2009-05-05, 08:59 ]
ile wasze dzieciaczki spią w dzień?? moja to ma 3 drzemki po 30 minut

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

05 maja 2009, 09:00

witam

Nocka oki Malutka pospała az do 6 :ico_szoking: ale to pewnie dlatego ze wczoraj do 22 dyskutowała w łózeczku z zabawkami :-D Noi teraz jeszcze muli w łozeczku

Ja mam 168 wzrostu i wazw teraz 58 ale chciałabym wazyc spowrotem ok 50 kg a najwazniejsze zeby mi uda zeszczuplały bo nie moge włozyc zadnych moich spodni i chodze w mamy.

Marcia77, trzymam kciuki za badania :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-05-05, 10:02 ]
Moja kolezanka zaczeła chodzic w zeszłym roku ze swoim (wtedy) trzymiesiecznym synkiem na basen i zastanawiam sie czy tez nie pochodzic sobie z Emi. Co o tym sadzicie?

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

05 maja 2009, 09:04

Moja kolezanka zaczeła chodzic w zeszłym roku ze swoim (wtedy) trzymiesiecznym synkiem na basen i zastanawiam sie czy tez nie pochodzic sobie z Emi. Co o tym sadzicie?
własnie mialam o tym pisac :-D ja wybieram sie w czerwcu bądz w lipcu do nałeczowa z dzieckiem zamierzam z nią chodzic na basen :) mopją jak kąpie na brzuszku to ona tak raczkami chlusta i nozkami jakby chcialka plywac hehe

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

05 maja 2009, 09:15

hej hej Laseczki :-)

melduję się z rana, bo zaraz starszaka wyprawiam do szkoły, mniejszy dosypia z tatusiem :ico_sorki: a potem na 10tą lecę na angielski :ico_sorki:

ostatnie kilka nocy to jakaś pomyłka dosłownie :ico_olaboga: Maluch często przesypiał całe noce, a teraz budzi się co 3 godz :ico_sorki: no i od 6 rano juz z nami w łóżku, bo inaczej spanka nie było :ico_olaboga:
mam nadzieję, że to tylko przez te zęby i wróci do swojej normy, bo po tym wstawaniu czuję się, jak zbita :ico_sorki:

Marcia, trzymamy mocno, mocno kciuki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: wierzę, że wszystko będzie dobrze

o wadze nie gadam, ważę w większość dwa razy tyle, co Wy :ico_noniewiem:

miałam mówić, że kupiliśmy w piątek mega pakę (135szt) Pampersów 4 w bardzo dużej promocji :-D i w sumie Alek trójki juz wykańcza ostatnią paczkę, a w tych czwórkach to się topi, więc kupiłam wczoraj paczkę 43szt Huggiesa też rozmiar 4, ale są mniejsze niż Pampersy, więc na ten czas przejściowy rewelka będą :ico_sorki:
na razie test z kupki przeszły i nawet dość chłonne są :ico_sorki: ładne rysuneczki z Kubusiem na przedzie :-) no i ten ściągacz z tyłu ciekawy :ico_sorki:

u nas pogoda bleeeeee, mnie wczoraj dowiało chyba, bo już mam z powrotem kaszel i zaczynam smarkać :ico_sorki: :ico_olaboga: ale jak wrócę z angielskiego to wpapusiam czosneczek :ico_sorki:

dobra, spadam, bużki na dzionek :588:

wdepnę pewnie, jak chłopa wyprawię do pracy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

05 maja 2009, 09:21

ostatnie kilka nocy to jakaś pomyłka dosłownie :ico_olaboga: Maluch często przesypiał całe noce, a teraz budzi się co 3 godz :ico_sorki: no i od 6 rano juz z nami w łóżku, bo inaczej spanka nie było :ico_olaboga:
kochana wiem co to znaczy rowniez tak mam jeszcze ani razu nie przesoala calej nocy a od tych zebow to pobudki i marudzenire dosc czesto a nie wspomne o kupach

miałam mówić, że kupiliśmy w piątek mega pakę (135szt) Pampersów 4 w bardzo dużej promocji :-D i w sumie Alek trójki juz wykańcza ostatnią paczkę, a w tych czwórkach to się topi, więc kupiłam wczoraj paczkę 43szt Huggiesa też rozmiar 4, ale są mniejsze niż Pampersy, więc na ten czas przejściowy rewelka będą
ja sie wlasnie zastanawiam czy 4 nie kupic

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

05 maja 2009, 09:26

heh a ja kupilam na razie z Lidla pampki nr 3, chyba sienazywaja taurus jakos tak, i powiem wam ze nawet fajne sa. one takie zabudowane na przodzie to akurat na siusiaka, i tez juz przetestowane z kupka i wogole. za 56 szt zaplacilam 25zl. jak mi sie te skoncza to wyprobuje z Biedronki te Tola jeszcze.
Ragazza a nie wiesz ile bedzie trwala w Carefurze ta promocja na pampki? bo ja dopiero przy weekenzie moge tam jechac a kupilanum bo widze ze sie oplaca....

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

05 maja 2009, 09:26

ja idę do sklepu, potem zjem śniadanko i będę :-)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

05 maja 2009, 09:29

eh a ja kupilam na razie z Lidla pampki nr 3, chyba sienazywaja taurus jakos tak, i powiem wam ze nawet fajne sa
toujours pampersy i sa super sama je uzywam :)

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

05 maja 2009, 09:36

ja chyba tez sobie naszykuje jakies kanapki z pomidorem i papryka :-)
poranna kawke juz wypilam

i chyba juz musze sie zmobilizowac i zjesc sniadanie o zabrac sie za to nieszczesne sprzatanie :ico_zly:

[ Dodano: 2009-05-05, 09:37 ]
milutka a probowalas tych pampkow z Biedronki moze? one sie Tola nazywaja?

u nas pogoda do bani, zimno i pochmurno i pewnie deszcz bedzie padal, takze zostajemy w domku :ico_puknij:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość