donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

05 maja 2009, 18:08

kurcze a mi synek cos od popoludnia przysypia i teraz go nakarmilam i znowu zasnal :ico_noniewiem: pewnie znowu nocka bedzie nie przespana :ico_olaboga:
ja Ci tam wcześnie wstał, to dlatego śpi, a nie możesz go przebudzić i czymś zająć, przetrzymasz go i wróci do normalne trybu jaki mieliście

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

05 maja 2009, 18:10

moja koleżanka tam chodzi z małym raz w tygodniu i z tego co pamietam to płaci za karnet na miesiąc ok 100zł ale jak się z nią spotkam to się dowiem coą wiecej
wiesz ja juz doczytałam w necie..w rydygierze narazie nie ma miejsc..cas oczekiwania ok 1,5 miesiaca na miejsce..jedynie na AGH znalazłam miejsce ale tam zajecia sa w niedz i mi to nie berdzo pasi bo do konca czerwca bylibyśmy uwiazni w Krakowie.. :ico_placzek: wiec chyba narazie nie bedziemy chodzic na basen
:ico_placzek:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

05 maja 2009, 18:10

a teraz go sprawdzilam i pieron wogole nie plakal z glodu, a przerwe od tamtego jedzenia mial 6h :ico_szoking: :ico_olaboga: kurcze przeciez taki maluszek powinien chciec czesciej jesc, a ja jak mu nie dam to moze az tyle godzin nie jesc...
jak pojde 18 maja na szczepienie to sie zapytam czemu on mi tak dziwnie je :ico_noniewiem:
długaaaaaaaaa przerwa :ico_szoking: , a próbowałaś go nakarmić np. po 3 godz.,
mój z kolei dziś mniej je :ico_noniewiem: , mam nadzieję, że jutro będzie jadł normalnie
w ogóle ten dzień dziś senny i męczący, na dworze ponuro, deszcz pada

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

05 maja 2009, 18:15

Jedwabna, mój jak tak rzadko jadł to podejrzewali problemy z cukrem u niego :ico_olaboga: noo, ale z tą różnicą, że miałam cukrzycę w ciąży :ico_sorki: zadzwoń na wszelki wypadek do położnej jutro z rana :ico_sorki:

mój chyba odpuścił te krzyki i piski, teraz trenuje gadanie z językiem na wierzchu :-D :ico_olaboga: i cały ośliniony :ico_olaboga: :-D

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

05 maja 2009, 18:16

długaaaaaaaaa przerwa , a próbowałaś go nakarmić np. po 3 godz.,
probowalam go tak nakarmic wczoraj i ci powiem ze wlasnie po ok 3h wogole nie chcial jesc. wmusilam mu troszke i doslownie kilka lyczkow sie tylko napil :ico_olaboga: strasznie mnie to dziwi. i po 6h w dodatku tez nie plakal za butla. jak bym mu nie dala mleka to ciekawe ile by wytrzymal, no ale po takiej dlugiej przerwie dobrze ze chociaz 150 wypije a nie np.70ml
a nie możesz go przebudzić i czymś zająć, przetrzymasz go i wróci do normalne trybu jaki mieliście
no wlasnie probuje. senny jest i dlatego taki marudny ze szok. lezy w lezaczku i sie koksi jak nie wiem i wymachuje raczkami, kreci glowka :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

05 maja 2009, 18:16

Ragazza, mój Alek też nie lubił na brzuszku ale tak, jak Donatka, uparcie, codziennie kładłam go na brzuszek, chociaż na minutkę, z tym że częściej, bo jeszcze przed każdym jedzeniem w ciągu dnia go kładłam :ico_sorki: noo, a teraz uwielbia, pełza, gada, prrostuje rączki mocniej, żeby tułów był wyżej :ico_olaboga: :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

05 maja 2009, 18:16

teraz trenuje gadanie z językiem na wierzchu :-D :ico_olaboga: i cały ośliniony :ico_olaboga: :-D
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

05 maja 2009, 18:17

mój jak tak rzadko jadł to podejrzewali problemy z cukrem u niego
nawet nie strasz bo az mi ciearki po plecach przeszly :ico_olaboga: no i jak to sie skonczylo? cikrzycy nie ma to czemu tak ci jadl rzadko??

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

05 maja 2009, 18:17

jedwabna napisał/a:
kurcze a mi synek cos od popoludnia przysypia i teraz go nakarmilam i znowu zasnal :ico_noniewiem: pewnie znowu nocka bedzie nie przespana :ico_olaboga:
moja na szvzescie pomimo ze tak spi podobnie jak Twoj synus to po kapieli i butli ładnie usypia :-D :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

05 maja 2009, 18:18

probowalam go tak nakarmic wczoraj i ci powiem ze wlasnie po ok 3h wogole nie chcial jesc.\:
to tak jak pisze ananke zadzwoń lepiej do lekarza

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość