Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

04 kwie 2008, 15:31

To znowu ja
Myślałam,że wyjdę z córcią na spacerek,ale ona wybrała z tatusiem na rolki.Cóż,gruba mama poszła w odstawkę :ico_oczko:
babe_boom, życzę Ci tego,żeby to absolutnie nie była cholestaza.A na ząbki czasem dawałam Zuzi syropek przeciw bólowy,jak mówi Monisia.Chociaż moja Zuza łagodnie przechodziła ząbkowanie.Nie marudziła,miała tylko stany podgorączkowe przy trzonowych.
Ewelinko odezwij sie jak wrócisz.
Monisiu pewnie,że już niedługo się będziemy chwalić Maluszkami. :-D Tylko im mniej czasu nam zostało,tym mnie bardziej się dłuży.też tak macie?
Emilko jak tam decyzja o wózeczku,podjęta?

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

04 kwie 2008, 16:55

witam was
ja dzis tez mam dobry nastroj o dziwo mimo pracy

Zulciu mnie tez zlapal nad ranem skurcz w lydce taki,ze szok i zaraz krzyk a maz mi na to szybko stan na rowne nogi,fajnie,ze sie da co nie ,sturlalam sie jakos i stanelam,przeszlo,ale noga bolala jeszcze pol dnia
te skurcze paskudne pamietam z pierwszej ciazy
ale byly one pod koniec-straszne sa
wozka nie wybralam i juz nie wiem sama,sen mi z powiek ten wozek spedza,zostane z niczym,za duzo tego a jak jeden ma cos co sie chce to znowu nie ma czego innego co by sie chcialo,podsumowujac to trzeba byloby zlozyc jakiegos skladaka z conajmniej z dwoch wozkow

u mnie sprawa z hemoroidami zelzala,chyba 3 tubki wykonczylam i paczke czopkow,jak na razie jest ok i oby tak zostalo,choc wiem,ze po porodzie wyjda mi takie jak winogrona ehhh

dzis jade do szpitala tam gdzie bede rodzic,odwiedzic kolezanke,urodzila 2 dni temu przez cc i jade podziwiac jej corcie Julcie jak i obadac warunki szpitala oczywiscie :-D

co do rozdwajania to tez jestem ciekawa,ale wiem tez,ze ja bede na szarym koncu-tak czuje :ico_oczko:

uciekam sie szykowac do szpitala
do pozniej

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

04 kwie 2008, 20:05

Dobry wieczor Kochane!
Nie bylam w szpitalu jak na razie malutki kopie wiec chyba mu nic nie dolega a ja czuje sie troche lepiej ale nie powiem zeby bylo super!Jesli nie przejdzie do jutra to ide do szpitala! Skurczy jako takich nie mam jedynie te przpowiadajace chyba bo ich czuje i czasami troche bola! Ide sie polozyc moze zasne! :ico_noniewiem: Buziaki dla Was postaram sie jutro napisac!I mam nadzieje ,ze moj Kacperek nie zapragnal juz wyjsc na swiat choc bardzo na niego czekam ale jeszcze przynajmniej tak 3 tygodnie!

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

04 kwie 2008, 21:00

dziewczyny mam nadzieję, ze to nie cholestaza. Jakie na to trzeba zrobić badania?

jutro ostatnie zajęcia na Uczelni i koniec studiów/ Jeszcze tylko w niedziele egzamin i obrona mgr, ale to formalność, ale się cieszę.

Maja nie che pić syropków przeciwbólowych, jak ją bardzo boli to dosytaje czopka i jej lepiej. Teraz idą nam 3, ale damy rade :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

04 kwie 2008, 21:10

Zulcia pisze:Cóż,gruba mama poszła w odstawkę

u mnie jest niestety podobnie :ico_noniewiem: ale to juz niedlugo sie zmieni :-D prawde powiedziawszy to nie moge sie doczekac kiedy bede sobie mogla poszalec z synkiem, bez obawy ze niechcacy kopnie mnie w brzuch :ico_noniewiem:
ewelinadobrze ze bol troszke ustal... niech maluszek jeszcze posiedzi w brzuszku, a tak swoja droga to odwazna jestes :ico_brawa_01: ja gdybym byla na twoim miejscu,do tego w pierwszej ciazy to napewno juz bym od rana w szpitalu siedziala :ico_puknij: cale szczescie porod zaczal mi sie w sposob oczywisty- przez odejscie wod i nie dalo sie go pomylic z niczym innym :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-04-04, 21:18 ]
babe_boom, ja rowniez mam nadzieje ze to nie cholestaza :ico_sorki: co do badan, to najlepiej ci to Zulcia wytlumaczy, ja niestety nie mam pojecia :ico_noniewiem:
a jesli chodzi o zabki , to sprobuj moze domowych sposobow aby zlagodzic bol...zimne oklady na bolace dziaselka...ponoc rowniez ulge przynosi pocieranie zaczerwienionego miejsca kostka cukru :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

04 kwie 2008, 22:33

Dopiero,co wygoniłam męża od komputera :ico_zly: Żeby 35-letni chłop siedział od 17 i grał w jakąś głupią grę :ico_puknij: Ja byłam u mamy i wróciłam około 21.Myślałam,że chociaż pozmywa naczynia,ale oczywiście nie kiwnął palcem :ico_zly:

babe_boom, na cholestazę musisz zrobić aspat,alat,bilirubinę.

MONIKAB fr, też bym chciała,żeby mi wody najpierw odeszły,bo wtedy przyjmą łatwiej do szpitala.Z Zuzią miałam bóle,ale pęcherz mi przebiła położna.A w Warszawie masakra ze szpitalami.

emalia30, to masz problem z wózeczkiem.Może wypisz sobie + i - wybranych modeli i wybierz ten,który Ci najbardziej odpowiada.

Ewelina83, dobrze,że Ci przechodzi.Dużo odpoczywaj i weź sobie magnez i nospe.

A ja mam tak,że mnie brzuch boli w nocy i wtedy twardnieje,w dzień raczej wszystko w porządku.Nie wiem czemu :ico_noniewiem: I spać w nocy nie mogę ostatnio,bo nie dość,że sikam co najmniej 4 razy,to jeszcze boli mnie kręgosłup.Mam bardzo krzywy,w liceum byłam nawet cały rok zwolniona z wf przez to.Ale jakoś ciągnę :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2008, 22:35 przez Zulcia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

04 kwie 2008, 22:34

bylam w szpitalu tam gdzie bede rodzic i powiem wam,ze bardzo mi sie tamtejsze warunki i opieka spodobaly a myslalam,ze bedzie zle
Znajomych coreczke dzis zabrali do drugiego szpitala i operowali
Uklad oddechowy byl polaczony z przewodem pokarmowym :ico_olaboga:
teraz juz malutka lezy i ma sie ponoc dobrze,mowia,ze nawet do miesiecy potrwa jak beda mogli ja zabrac :ico_noniewiem:
wspolczuje im bardzo i modle sie o zdrowko dla naszych pociech,oby takie rzeczy nas kochane dalekim lukiem ominely :ico_sorki:

uciekam spac
cos glowa mnie boli i gardelko ,syn kicha i pokaszluje jak i ma katar-cos jest w powietrzu
ten weekend w pracy :ico_zly:
milego wieczorku i kolorowych snow

Obrazek

[ Dodano: 2008-04-04, 22:36 ]
MONIKAB fr, też bym chciała,żeby mi wody najpierw odeszły,bo wtedy przyjmą łatwiej do szpitala.Z Zuzią miałam bóle,ale pęcherz mi przebiła położna.A w Warszawie masakra ze szpitalami.
-zapomnialam dodac,ze mnie tez wody najpierw odeszly i w sali przyjec robilam slaczki mokre i ciagiem po korytarzu :-D ,oby tym razem tez tak bylo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

04 kwie 2008, 23:22

To i ja się żegnam,bo już późno,dobranoc.
emalia30, przykro mi z powodu córeczki koleżanki.Mam nadzieję,że szybciutko dojdzie do siebie.Pomodlę się za nią i jej rodziców.
A na pocieszkę dodam,że synek wcześniaczek koleżanki,o którym tu pisałam wyszedł wczoraj do domku :-D Urodził się 11 grudnia i ważył 740 gram,a teraz ma coś około 2400gram :-D Tak więc trzeba być dobrej myśli.
A Ty wskakuj do łóżka i napij się mleczka z miodem i masłem,albo herbatki z malinami.A na gardło coś do ssania.
Obrazek

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

05 kwie 2008, 07:23

Obrazek

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

05 kwie 2008, 08:10

Obrazek
Witam
My z Zuzą same,bo D pojechał pomagać w malowaniu koledze.Ogarniemy chałupkę i zmykamy na spacerek :ico_haha_02: Mam nadzieję,że nie będzie padało.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość