ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

05 maja 2009, 20:38

ika buziaki dla Mikusia, i kawałek torcika też poprosze.

To prawda teraz te pralki są mniej wytrzymałe, a przy dzieciach pierze się prawie codziennie. Ja kupiłam moją jak byłam w ciaży z Alusią i chodzi dobrze zeby nie przechwalić.

A u nas problem z usypianiem, Alicja się poprzestawiała i trudno ja wieczorem ululać, tylko we wózku i to nieraz godzine trwa, a ja :ico_spanko: juz dawno bym usnęła.

Dzisiaj miałam w pracy przeboje z jednym uczniem :ico_oczko: pierwsza klasa, chłopiec - 8 lat, wydawał "dzikie" odgłosy i gdy Go upominałam to krzyczał na mnie że jestem niedobra. Nie wiem co to dziecko w domu robi, może to u niego normalne. Jutro zaprosiłam Go rano z tatusiem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

05 maja 2009, 20:45

wróciłam z usg. I wiecie co? Widziałam siusiaka i jajeczka!!! Nie wierzyłam lekarzowi, myslałam, że się ze mnie nabija,, choć faktycznie wydawalo mi się, że coś się tak majta. A on żeby mi udowodnić kazał mi zdjąc majtki hihi :ico_oczko: i zrobił jeszcze usg dopochwowo i zobaczyłam w całej okazałości, że nici z dziewczynki :ico_placzek: za to chłopak jak się patrzy :ico_haha_02:
Poza ty wszystko jest w porządku z dzidzią oraz moją szyjką. Nic mi się nie skraca i nie rozwiera i niepotrzebnie leżałam te 2 tygodnie :ico_zly: tak to jest jak lekarz nie zrobi pełnego badania

:ico_tort: dla Mikusia
Dzisiaj miałam w pracy przeboje z jednym uczniem :ico_oczko: pierwsza klasa, chłopiec - 8 lat, wydawał "dzikie" odgłosy i gdy Go upominałam to krzyczał na mnie że jestem niedobra. Nie wiem co to dziecko w domu robi, może to u niego normalne. Jutro zaprosiłam Go rano z tatusiem :ico_oczko:
my mamy jjednego takiego agenta niezrównoważonego psychicznie i nieleczonego niestety. W pierwszej klasie strzelił mnie w pięści w nos, pana od muzyki zboksował po bzuchu, a koleżankę, która dyżurowała na korytarzu ugryzł w tyłek! I to wgryzł się i nie chcial puścić :ico_olaboga: jak w tej reklamie snikersa :-D komicznie to wyglądało, bo ona dośc szeroka jest i ten dzieciak taki wgryziony.... :-D

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

05 maja 2009, 20:50

ania25, kilolek, dziękujemy ciotkom :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Widziałam siusiaka i jajeczka!!!
Ale ci gratuluje kochana aż się z radości popłakałam ze wszystko dobrze i będziemy mieli syneczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: córeczka będzie następna :ico_oczko: to teraz ja tu czekam na śliczne zdjęcie małego okruszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i zobacz jak szybko ci powiedział :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-05-05, 20:53 ]
Obrazek

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

05 maja 2009, 21:11

za to chłopak jak się patrzy
gratuluje synka .
Jak mówią do 3 razy sztuka może za 3 razem bedzie dziewczynka

Coś mi się wydaje ze Dminika bedzie chora cały dzień jest marudna rano wstała zapłakana jak wróciłam z żłobka też marudziła a teraz spi i co chwilę się budzi ale gorączki nie ma :ico_chory:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

05 maja 2009, 21:25

Coś mi się wydaje ze Dminika bedzie chora cały dzień jest marudna rano wstała zapłakana jak wróciłam z żłobka też marudziła a teraz spi i co chwilę się budzi ale gorączki nie ma :ico_chory:
z Kubą jest dkładnie tak samo, aż mu dawałam espumisan na brzuszek, bo myślałam, ze może go boli.
Ale ci gratuluje kochana aż się z radości popłakałam ze wszystko dobrze i będziemy mieli syneczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: córeczka będzie następna :ico_oczko: to teraz ja tu czekam na śliczne zdjęcie małego okruszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i zobacz jak szybko ci powiedział :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
zdjęcia sa ale kiepskie, jutro rano przy dziennym świetle zrobię lepsze.
A więc przedstawiam Wam Tomcia! :ico_haha_02:
Obrazek
a tu jak się dobrze przyjrzeć widać siusiaczka.
Obrazek
Ale po kim on ma taki nochal to ja nie wiem :ico_noniewiem:
Poza tym jest bardzo podobny do Kubusia

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

05 maja 2009, 21:28

kilolek gratuluję synusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
myszka105 może to nie objaw choróbki,a może tak zadziałała na Dominikę pogoda :ico_noniewiem: czasem Hania tak ma,a na drugi dzień jest już ok :-D

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

05 maja 2009, 21:59

A więc przedstawiam Wam Tomcia! :ico_haha_02:
Ale przystojniaczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ale po kim on ma taki nochal to ja nie wiem :ico_noniewiem:
pewnie po cioci Oli :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
mysiorka023
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1829
Rejestracja: 14 maja 2008, 23:21

06 maja 2009, 09:07

kilolek, grarulacje !!! u mnie dopiero za trzecim razem dziewczynka była więc i tobie tego życzę :-D a tak chłopcy przynajmniej będą się bawić razem , no i razem bić :-D

dawno was nie odwiedzałam ale braki czasowe mam , jak dla mnie doba mogłaby mieć 48 godzin :-)

[ Dodano: 2009-05-06, 09:13 ]
a teraz jeszcze przed komunią siostrzeńca to troszkę załatwień też jest , bo to i kreację jakąś trzeba i prezent i tak czas niemiłosiernie szybko leci

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 maja 2009, 10:52

witam
taki już maj,pełno komunii i różnych imprez bo to piękny miesiąc :-D my też mamy komunię męża bratanka 17 maja,też trzeba będzie czegoś poszukać do ubrania,prezentu chociaż nie musimy kupować bo bratanek woli kasę bo zbiera na wycieczkę do Czech i na coś tam jeszcze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

06 maja 2009, 12:25

jejku ale u nas zastój dziewczyny dalej do roboty co by troszkę nasz wąteczek ruszyć :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości