Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

06 maja 2009, 11:12

musze kupic ubranie mezowi na poród rodzinny
jakie :ico_noniewiem:
to u was w szpitalu nie dają takich fartuchów :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

06 maja 2009, 11:30

ja też bym poszła na spacerek, ale deszczyk pada :( położna mi wczoraj powiedziała, że moge z małym już na długie spacery chodzić - od karmienia do karmienia czyli ok. 2 godzinki jak łądna pogoda jest

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

06 maja 2009, 13:14

ja też bym poszła na spacerek, ale deszczyk pada położna mi wczoraj powiedziała, że moge z małym już na długie spacery chodzić - od karmienia do karmienia czyli ok. 2 godzinki jak łądna pogoda jest
wiesz zazdroszczę Ci juz tych spacerów z Wiktorkiem :ico_oczko:
ja też juz bym chciała :ico_haha_02:

a jak Ci sie układa z meżem zmienił sie ...swoje postępowanie :ico_noniewiem:

ja wstawiłam ziemniaczki na pierogi
rosół ugotowany kluski równiez :ico_oczko:
jestem padnieta...wogóle nie mam siły :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

06 maja 2009, 13:46

to u was w szpitalu nie dają takich fartuchów
własnie jak byłam w niedziele w szpitalu w tym co mam rodzic to połozna powiedziała ze powinnismy kupic mu taki fartuch i spodne w sklepie medycznym ......tylko ze u nas w miescie brak !!! tam w szpitalu jest taki sklep wiec jak co to kupimy juz jak dotrzemy na miejsce .....
jak byłam na spacerze to zaczepiła mnie sąsiadka zebym juz daleko sama nie chodził bo brzuch mam bardzo opuszczony i powinnam szybko urodzic !!! :ico_szoking:

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

06 maja 2009, 13:54

jak byłam na spacerze to zaczepiła mnie sąsiadka zebym juz daleko sama nie chodził bo brzuch mam bardzo opuszczony i powinnam szybko urodzic
zrób fotke brzusia to zobaczymy jak mocno sie obniżył :ico_sorki: :ico_sorki:

ja zrobiłam przemeblowanie u Magdy w pokoju przesunęłam meble przestawiłam komodę i kołyske :ico_wstydzioch: jakby mój T mnie zobaczył to pewnie dostałabym w dupke :ico_oczko: :ico_olaboga: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

06 maja 2009, 14:04

a zrobiłam przemeblowanie u Magdy w pokoju przesunęłam meble przestawiłam komodę i kołyske :ico_wstydzioch: jakby mój T mnie zobaczył to pewnie dostałabym w dupke
widze ze zaczeło sie kombinowanie ha hhaha .........ja zaraz tez sie biore za porzadki tylko sie posile ...... :-D pomyje dzisiaj podłogi :-D

zdjecie zaraz zrobie :-D

[ Dodano: 2009-05-06, 14:18 ]
Obrazek
nie wiem czy on naprawde tak znacznie sie obnizył????

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

06 maja 2009, 16:05

kochane dziewczynki melduje ze jestesmy z Adasiem juz w domku... Maly jest tak slodki ze cala moja rodzina zakochala sie w nim od pierwszego wejrzenia (musze mu chyba zalozyc czerwona wstazeczke zeby nikt go nie zauroczyl) Adas jest slodkim bobaskiem i aniolkiem jak na razie tylko je i spi nawet zadko kiedy placze...tak wiec moge spokojnie regenerowac sily po cesarce...Dzis jestem zmeczona wiec tylko sie odmeldowuje a za jakis czas napisze jak to znami bylo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

06 maja 2009, 16:13

avanti83, witamy serdecznie :ico_prezent:
Maly jest tak slodki ze cala moja rodzina zakochala sie w nim od pierwszego wejrzenia
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bravo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

06 maja 2009, 16:37

Avanti witamy w domku.Tylko pozazdrościć grzecznego synka.Ejustysia dzięki za rady.Przydadzą się. Zoola brzuszek znacznie opuszczony.Lekarz nic ci na ten temat nie mówił?Mój wpisywał w kartę o ile sie obnizył.A teraz dobre wieści.Mój maluszek odwazył sie pokazać :ico_brawa_01: .Chyba tatusia się wstydził a raczej wstydziła :ico_brawa_01: .Mała waży 3300 ,wszystko jest ok.Jutro zobaczymy co mi mój gin powie jak rozwarcie i ile jeszcze pochodzę bo bedzie interpretowała wymiary maluszka na usg.No to czekam na małą Aleksandrę :ico_brawa_01: .Śliczna jest no i ruchliwa.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

06 maja 2009, 16:42

Zoola brzuszek znacznie opuszczony.Lekarz nic ci na ten temat nie mówił?Mój wpisywał w kartę o ile sie obnizył.
nic mi nie powiedział na temat brzucha nawet nie zwrócił uwagi na to ze jest opuszczony :ico_olaboga:
Chyba tatusia się wstydził a raczej wstydziła :ico_brawa_01: .Mała waży 3300 ,wszystko jest ok.
a ja cały czas obstawiałam ze bedzie chłopczyk :ico_szoking: :ico_brawa_01: dla dziewczynki i jakie ładne imie :ico_brawa_01: takie jak moje i avanti

a ten brzuszek to naprawde znacznie opuszczony?? :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość