Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

06 maja 2009, 14:46

matikasia pisze:czyżby same jajka na naszym forum?:)

Mi też przepowiadają jajka, może jutro się okarze :)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

06 maja 2009, 14:49

ciekawy to byłby przypadek gdyby na tyle ile nas jest nie było żadnej dziewuszki:)

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

06 maja 2009, 14:58

No trochę śmiesznie by było. :ico_smiechbig:

moska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 06 maja 2009, 15:28

06 maja 2009, 18:27

Ja wlasnie do was dolaczylam i tez spodziewam sie dzidziusia w listopadzie a mianowicie 14.boje sie strasznie wszystko sie zmienia,moje cialo psychika niewiem czego sie spodziewac a najgorsze jest to ze mieszkam w UK a tu wogole nie przejmuja sie kobietami w ciazy jakies 5 tygodni temu stracilam jedno z moich bobaskow bo mialy byc blizniaki:-(((a oni nic nawe usg mi nie chca zrobic ale jestem dobrej mysli:-)))pozdrawiam wszystkie LISTOPADOWKI!!!

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

06 maja 2009, 19:07

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 12:17 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

06 maja 2009, 19:44

moska pisze:jakies 5 tygodni temu stracilam jedno z moich bobaskow bo mialy byc blizniaki:-(((a oni nic nawe usg mi nie chca zrobic


Bardzo Ci współczuję.... Szkoda że tak się dzieje w niektórych krajach. Trzymam kciuki za Ciebie i za Twojego dzidziusia.

Kasia90 pisze:Może umówi się ze mną wreszcie na usg, bo jak narazie to chyba nie ma zamiaru mi robić


Ja t od razu miałam robione usg, bez żadnego gadania. Powinnaś sama się upomnieć o usg. No ale może czeka na zrobienie przezierności karkowej a dzidzia ja podrośnie do tego czasu to będzie lepiej.

Też się bałam ustego angielskiego, ale wiesz co.. lepiej mi poszedł niż z polskiego. Trochę beka... bo ja nie umiem sie uczyć na tzw "kutego", tylko na rozum, a za dużo miałam do nauczenia się.... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

06 maja 2009, 19:56

Czesc dziewczyny :-)
Kupe czasu mnie nie bylo, ale obiecuje ze sie poprawie :ico_sorki: :ico_sorki:
U nas wszystko ok, dzidzia rosnie, moj brzucholek tez. Jestesmy juz po usg genetyczny i wszystko w jak najlepszym porzadeczku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dzis zaczynamy 15 tydzien, boze jak ten czas leci

MOLY strasznie mi przykro :ico_placzek: :ico_placzek: ale wiem co czujesz i wierze ze jeszcze bedziesz sie cieszyla malenstwem pod serduszkiem

Ja w zeszlej ciazy tez mialam robione pierwsze usg dopiero w 12 i uwazam ze to bylo najgorsze co mnie spotkala, bo dopiero wtedy dowiedzialam sie ze moja ciaza jest blizniacza i martwa od 6 tyg. Lekarz powiedzial ze cudem udalo mi sie uniknac zakazenia organizmu i nie chce myslec czego jescze. Takze jest za jaknajwczesniejszym badaniem usg.

moska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 06 maja 2009, 15:28

06 maja 2009, 20:04

Najwazniejsze zebys sie nie bala i nie stresowala Kasiu bo to niedobrze dla dzidzi matura potrwa jeszcze tylko kilka dni a jesli cos pojdzie nie tak zawsze mozesz sprobowac jeszcze raz a ciazy i zadnego jej dnia nie powturzysz...wiec dbaj o siebie i idz na ta matura pewna siebie i wyluzowana i nie staraj sie uczyc bo jesli masz cos wiedziec to to wiesz a jesli nie to nie ja tez tak do tego podeszlam i zdalam...kiedy to bylo-hihi..calus dla dzidzi a dla ciebie kopniak na szczescie!

[ Dodano: 2009-05-06, 20:08 ]
Ale wlasnie w tym sek nie chca mnie zobaczyc i zrobic zadnych wynikow az do 20 tygodnia...az mi sie w to wiezyc nie chce...zwlaszcza po tym co sie stalo..jak czytam wasze wypowiedzi i kazda juz jest po usg wie co bedzie miala a ja nic nie wiem nawet czy jest ok ...smutno mi..
Ostatnio zmieniony 06 maja 2009, 20:40 przez moska, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

06 maja 2009, 20:11

Ewka_82 pisze:Dzis zaczynamy 15 tydzien

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Ewka_82 pisze:Takze jest za jaknajwczesniejszym badaniem usg.

Ja również. Gdyby nie usg w 6 tyg to też boję się myslec co by się później okazało...

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

06 maja 2009, 20:12

Kasia90, to powodzenia
trzymamy kciuki za jutro

moska, ja tez nie miszkam w polsce
u nas 1 usg i chyba tylko jedne robi sie w 18 tyg, no chyba ze prywatnie pojdziesz( podobnie jak w polsce) , i do 12 tyg tez nic nie robia , co ma sie stac to sie stanie, i takie ich zalozenie, ale ja ich za to nie winie, bo czasem na prawde nie da sie nic zrobic, , pozostaje tylko zastanawianie sie co by bylo gdyby, gdyby byly jakies mozliwosci na pewno by cos robili.
No ale jak by sie cos dzialo to chyba by zareagowali.
I zapewne matwisz sie ze w krocze nie zagladaja
Powiem ci ze chyba tylko w polsce zagladaja, tu nawet jak do gina idziesz prywatnie to w krocze ci nie zaglada, mowia ze kobieta nie krowa nie wie po co te macanki skoro jest takie soc jak usg dopochwowe i tam wszystko da sie zobaczyc.
Ja juz 2 ciaze i 2 porody zaliczylam pozytywnie.
Wiec na prawde bedzie dobrze, ja wiem ze na poczatku dziwnie bo inaczej niz w polsce, trzeba to se na odwrot przetlumaczyc, ze we wszystkich karjach jest tak samo tylko w polsce inaczej :ico_oczko:

Heheh
Ale chlopakow sie tu szykuje
Wezcie wy tu z tymi chlopakami nie zarujcie
Ja jednak 3 dzidzie wolala bym dziewczynke niz 3 chlopca, no ale jak bedzie chlopak to bedzie chlopak, gorzej z imieniem :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-05-06, 20:14 ]
Ewka_82, a co tak zadko tu zagladasz?? :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość