Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

06 maja 2009, 19:42

ja dzisiaj tez zmeczona ......wysprzatałam całe pietro :-D ......wyszorowałam kabine prysznicowa ( meza sie doprosic nie mogłam ) , jutro planuje jeszcze sprawdzic torbe do szpitala czy czasem czegos nie przeoczyłam i wymyje podłogi bo dzis sie nie wyrobiłam :-D

[ Dodano: 2009-05-06, 19:51 ]
mezus mnie woła na kanape :-D biegne sie poprzytulac :-D

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

06 maja 2009, 20:08

Ja też idę się poprzytulać jak mężuś kawkę dopije.Już się dorobiłam 2 różowych rampersów,kolejnych body ale takich w kwiatuszki i 3 bluzeczki takie dla dziewczynki.2 specjalnie dla tatusia z napisem daddy's little girl.Ucieszył się a jutro po lekarzu po jakieś sukieneczki wyruszam.Dlatego odezwę się ok 11 po lekarzu i zakupach :ico_brawa_01: .

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

06 maja 2009, 20:41

Witam Was wieczorową deszczową porą

Byłam dzisiaj jeszcze z mężem w mieście przy okazji kupiłam sobie śliczniutki szlafroczek i staniczek do karmienia. :ico_haha_01:
Ale z Was łakomczuchy :ico_oczko: lodziki, serniczki same delicje. Mnie czeka jeszcze przyjęcie gości w sobotę. Muszę z mamą przygotować menu, listę koniecznych zakupów i z mężulkiem pewnie w piątek przed jego pracą pojedziemy po zaopatrzenie. A w niedziele kolejni goście tym razem z okazji odpustu w parafii. I tak tydzień w tydzień jakaś okazja do świętowania jest.

Ja w spakowanej torbie nie mam nic dla bobasa tylko rezczy dla siebie. Podczas pobytu wszystko dają na miejscu, na mojej głowie (właściwie męża) jest tylko przywiezienie rzeczy na wyjście.

zoola w takim wózeczku (bardzo ładny) przynajmniej nie będziesz musiała sie martwić, że ktoś zauroczy Twoją piękną córcie. Na zdjątku wygląda ślicznie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A ja wózka jeszcze nie mam. Nie mogę się zdecydowac jaki kupić. Waham się między Mikrusem http://www.allegro.pl/item620761631_mik ... ratis.html , a Breaker'em http://www.allegro.pl/item621428412_bre ... atisy.html Jeden i drugi sprawdzony przez bliskie mi osoby, opinia - warte zakupu. Wolałabym oczywiście , żeby na wózeczek pieniążki dali dziadkowie tj. moi rodzice. :-D Gdy urodziła pierwszego synka moja bratowa i była jeszcze w szpitalu , dziadkowie fru do miasta na zakupy. Kupili dosłownie wszystko co jest potrzebne maleństwu. Łącznie z łóżeczkiem, pościelą, wanienką ze stelażem długo by wymieniać. Podpytam ich delikatnie czy możemy liczyć na ich wsparcie w tym względzie :-D Chodzi mi o wózek, bo łóżeczko, wanienkę i ubranka dla córci mam od szwagierek. Jak dobrze, że mąż ma cztery wspaniałe siostry w tym trzy są już mamusiami.
Ostatnio zmieniony 06 maja 2009, 20:50 przez DUSIA555, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

06 maja 2009, 20:49

DUSIA555, osobiscie mikrus podoba mi sie bardziej......
nam na wózek dał tesc nie ukrywam ze bardzo mnie to cieszy bo to naprawde spory wydatek :ico_sorki:
zoola w takim wózeczku (bardzo ładny) przynajmniej nie będziesz musiała sie martwić, że ktoś zauroczy Twoją piękną córcie.
moj maz powiedział dokładnie tak samo :-D bo ja sie wachałam jeszcze na turkusowym

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

06 maja 2009, 20:51

Fakt wózeczek zoola ma super.My już oprucz sukienek dawno wszystko mamy ale braki jutro nadrobie :ico_brawa_01: .Dusia ja bardzo chciałam wózek breaker.Superaśne są ale jak dla mnie za ciężkie i tylko dlatego mam wózek Graco bo jest o połowę lżejszy.Ale jakby mieszkała w dommku to bym kupiła właśnie breaker.

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

06 maja 2009, 20:58

Chciałabym zamówić wózek na allegro ale z drugiej strony się obawiam, jeszcze nigdy tak kosztownej rzeczy nie kupowałam w ten sposób. A kupowałam sporo i zawsze byłam zadowoloina. Z kolei w sklepach w mieście do którego jeździmy jest tak skromny wybór pozatym nawet Mikrusa nie ma wogóle. A tutaj i wybór kolorów i czy z fotelikiem czy bez fotelika. I dostawa gratis.

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

06 maja 2009, 20:59

Ja teżchciałam z allegro zamawiać bo 200 zł tanszy niż w sklepie.Ja bym zaryzykowała.

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

06 maja 2009, 21:02

A jeżeli chodzi o Breakera to widziałam wybór aż dwóch kolorów. Ale ja głupia jestem :ico_olaboga: bo może u nich można wybrać i zamówić inny kolor. Nie zapytałam w sklepie.

[ Dodano: 2009-05-06, 21:05 ]
A może jednak zamówię na allegro. W końcu jeśli sprzedawca ma dużo pozytywnych komentarzy, mimo tego że jest również niewielki % negatywnych opini nie zawsze z winy sprzedającego to faktycznie chyba warto zaryzykować. Nawet jeśli nie zdążą przysłać na czas (chociaż kurierem to piorunem będzie na miejcu) to zawsze mogę pożyczyć, gondoli czy fotelika od brata, żeby przywieść malutką do domu. Toż Miłoszek ma dopiero albo juz 3 miesiące i myslę że nie bedzie miał nic przeciwko temu żeby pozyczyć kuzynce na chwilę swój "sprzęcior" :-D Muszę po raz kolejny skonsultować ten temat z mężem bo jakoś temat wózka odszedł gdzieś na boczek a czas leci.
Jutro mam kolejne spotkanie w szkole rodzenia i niestety będę musiała pojechać sama, mężulek niestety ma drugą zmianę i tym razem nie uda mu się z nikim zamienić :ico_placzek: A tak nam się fajnie razem słucha wykładów. Trudno się mówi.
Ostatnio zmieniony 06 maja 2009, 21:16 przez DUSIA555, łącznie zmieniany 1 raz.

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

06 maja 2009, 21:06

To musis się dopytać bo oni mają sporo kolorów.U mnie wsklepie zamawiali kolor pod klienta.

[ Dodano: 2009-05-06, 21:08 ]
Wydaje mi sie ,że szybko prześlą bo przez firmy kurierskie.Czasem w ciago 48h przychodzą.A ty masz jeszcze 3 tyg do urodzinek córeczki.

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

06 maja 2009, 21:20

fortunata_fofa, w duchu po cichutku liczę, że opuści brzuszek nieco wcześniej :ico_sorki: Z tąd ten plan awaryjny :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość