Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

07 maja 2009, 09:36

Witam czerwcowki!
Widze,ze dzisiaj jako pierwsza pojawilam sie na forum. Moj maz jeszcze spi i nie zanosi sie zeby szybko wstal. Ostatnio ma spanie, ja w sumie tez. Moze moj synek bedzie rozrabiakiem i stad te regeneracje sil.
Przedwczoraj mialam wrazenie,ze mi sie brzuch opuszcza, le pewnosci nie mialam, za to wczoraj poczulam wyrazna roznice. Jak przykladam reke pod biustem to juz na plasko i czuje zebra. Mam juz pewnosc,ze brzuszek sie opuscil. Zdaje sobie sprawe,ze to sie dzieje od 2 do 4tygodni przed porodem. Najwazniejsze,ze pomalutku cos sie dzieje. Mialam tez skurcze, ktore mnie meczyly wiec wzielam prysznic i jak reka odjal. Mowie Wam na skurcze najlepszy prysznic i strumien wody przykladac do miejsc gdzie nas najbardziej boli.

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

07 maja 2009, 09:55

Mialam tez skurcze, ktore mnie meczyly wiec wzielam prysznic i jak reka odjal. Mowie Wam na skurcze najlepszy prysznic i strumien wody przykladac do miejsc gdzie nas najbardziej boli.
mi tez pomaga ciepła woda na skurcze

[ Dodano: 2009-05-07, 09:58 ]
Widze,ze dzisiaj jako pierwsza pojawilam sie na forum
chyba cię jednak wyprzedziłam mój p[ost jest na poprzedniej stronie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

07 maja 2009, 10:15

Dzien dobry kochane :-D
Ja wstałam niedawno pogoda nieciekawa chyba wiec spedze dzien w domu :ico_noniewiem:
mam do was pytanie, dzis juz 3 dzien meczy mnie biegunka ale taka maskryczna, myslalam ze wczoraj przeszło a dzis wstałam i od nowa to samo :ico_olaboga: wzielam wegiel ale to nie bardzo pomaga. Ile to moze trwac matko :ico_olaboga:
To szkodliwe dla dziecka jest?

ziolo007, ja tam zeber nie czuje :ico_oczko: tylko jak sie połoze a normalnie to jak siedze czy stoje to piersi mam tuz nad brzuchem wiec moze i mi sie uda kiedys zaobserowac czy brzuch opadł :-D

monis, wypoczywaj ile wlezie, choc wiem ze to trudne i jak sie lepiej poczujesz to od razu cos do roboty sie znajdzie :ico_oczko: Skurcze pewnie juz normalne bo to 3 tygodnie zostały , ale czas leci :ico_olaboga: skoczysz 37 tydzien i juz mozesz rodzic :-D

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

07 maja 2009, 10:40

mam do was pytanie, dzis juz 3 dzien meczy mnie biegunka ale taka maskryczna, myslalam ze wczoraj przeszło a dzis wstałam i od nowa to samo wzielam wegiel ale to nie bardzo pomaga. Ile to moze trwac matko
To szkodliwe dla dziecka jest?
mnie męczyła prawie tydzien potem sama przeszła

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

07 maja 2009, 10:44

mnie męczyła prawie tydzien potem sama przeszła
na prawde?
no czyli moze nie ma sie czym martwic, z tym ze ja wczoraj to byłam chyba z 20 razy w WC wiec to juz tak porzadnie :ico_olaboga: Widze ze przechodzi bo dzis jest juz spokojniej ale i tak mnie meczy , moze faktycznie sama przejdzie ale tygodnia nie wytrzymam

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

07 maja 2009, 10:53

musze sie wam pochwalić że prawie godzine temu moja przyjaciółka miała cesarke termin miała na 25 kwietnia dzis zdecydowali o cięciu bo nie miała rozwarcia i nie mogli sprawdzic jakie ma wody zreszta synusia ma ogromnego 4300 i 62cm więc pewnie i tak by ja cieli bo teraz czesto robia cesarki jeśli dziecko wazy ponad 4kg i jest to pierwsza ciąza

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

07 maja 2009, 11:10

monis, to grartulacje dla przyjaciolki :ico_brawa_01:
a synus faktycznie bardzo duzy :ico_sorki: 62 cm :ico_szoking:
Ja to sie boje zeby Klusia tych 4 kg nie przekroczyła bo u nas tez robia cc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

07 maja 2009, 14:52

Cześć dziewczyny:)
Ja dzisiaj lepsze samopoczucie:) wczoraj odpoczęłam i dzisiaj od razu więcej energii do roboty. Mężuś zabrał się za odświeżenie łazienki więc w domku mówiąc brzydko - syf - poza tym czeka nas remont jeszcze jednego pokoju więc nawet nie chcę myśleć ile sprzątania ale moja mamusia przylatuje do nas w środę więc zadeklarowała się że pomoże:)
Ja dzisiaj pojechałam na zakupy i pochodzić po sklepach bo co będę siedziała w domku i kupiłam sobie na targowisku koszule nocne do szpitala za jedyne 12zł sztuka a w markecie wyhaczyłam tanie letnie cienkie ogrodniczki białe i dla małego zestaw 6 skarpetek więc po woli robię zaopatrzenie bo mój mężuś wczorajszymi skurczami przestraszył się:D:D:D:
Przyjechałam i zarobiłam zapiekankę ziemniaczaną na obiad właśnie się piecze:)

Życzę wam miłego dnia i dużo odpoczynku:)

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

07 maja 2009, 17:54

A ja dopiero zwleklam sie z lozka :ico_wstydzioch:
Tak strasznie nudzi mi sie samej a z domu nie moge wyjsc bo nie oddalam sie od kibelka na wszelki wypadek :ico_placzek:
Na szczescie maz jutro wieczorem wraca :ico_sorki: :ico_sorki:
Ja dzisiaj pojechałam na zakupy i pochodzić po sklepach bo co będę siedziała w domku i kupiłam sobie na targowisku koszule nocne do szpitala za jedyne 12zł sztuka a w markecie wyhaczyłam tanie letnie cienkie ogrodniczki białe i dla małego zestaw 6 skarpetek więc po woli robię zaopatrzenie
to tanie koszule :ico_szoking: a rozpinane sa z przodu?

Lece na Brzydulke jeszcze pozniej zaglądne :ico_oczko:

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

07 maja 2009, 19:03

ramonka, tak kochana koszulki są rozpinane z przodu - kupiłam takie tanie bo jak maja się brudzić to nie chciałam wydawać więcej???

a jak dzisiaj się czujesz??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość