Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

07 maja 2009, 19:50

czesc Sandrusia,

Sandrusia pisze:Na brzuszku w ogole nie znosi lezec mimo, ze klade go pare razy dziennie to po minucie zaczyna krzyczec, ze mu sie nie podoba
to podobnie jak u mnie straszny płacz az mi jej zal

Lalunia juz wykapana, nakarmiona, lezy w łózeczku i słucha kołysanek Pewnie zaraz usnie :-)

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

07 maja 2009, 20:09

moj biedlula cos plakal wlasnie strasznie. ponosilam go troszke a potem pobujalam w lezaczku i zasnal teraz. ciekawe co mu bylo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

07 maja 2009, 20:12

Milutka zero: chleba, ziemniakow, makaronow (makaron ryzowy dozwolony) i ryzu. kurczak i ryby - tylko i wylacznie w postaci pieczonej, grillowanej lub na parze, tony rozmaitych surowek i salatek (z lyzeczka oliwy z oliwek - na 1 dzien). W razie glodu nalezy sie zapchac jajkiem na twardo. No i oczywiscie zero cukru :ico_zly: Super jako zapychacz sprawdza sie zupa z jajkiem (do "cienkiego" rosolu wkroic posiekana pore i zagotowac dodac surowe jako i robeltac - 1 jajko na 1 porcje. Ja nie cwicze na silowni, bo uwazam, ze noszenie i zajmowanie sie Antkiem to odpowiedni trening. Mam juz przez to bicepsy jak stal :ico_szoking:

Mialam sie Was zapytac: jak u Was z wlosami? Bo mnie wylatuja garsciami :ico_olaboga: W szpitalu mi powiedzieli, ze przez zmiany hormonalne i nie nalezy sie tym przejmowac no ale kurcze jak mam sie nie przejmowac jak za moment chyba bede lysa :ico_zly: bo na szczotce po jednym czesaniu zostaje mi taka ilosc wlosow jak wczesniej nawet przez miesiac by sie nie uzbieralo :ico_zly:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

07 maja 2009, 20:12

mój synuś śpi, ja idę się kąpać, potem zajrzę :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-05-07, 20:15 ]
Sandrusia pisze:Mialam sie Was zapytac: jak u Was z wlosami? y:

właśnie dziś o tym pisałyśmy, i to wypadanie to normalnie, także nie martw się, mi też strasznie wypadają

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

07 maja 2009, 20:22

Sandrusia pisze:jak u Was z wlosami? Bo mnie wylatuja garsciami
jeszcze mi nie wylatuja ale juz czekam co to bedzie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

07 maja 2009, 20:24

Sandrusia pisze:zero: chleba, ziemniakow, makaronow (makaron ryzowy dozwolony) i ryzu. kurczak i ryby - tylko i wylacznie w postaci pieczonej, grillowanej lub na parze, tony rozmaitych surowek i salatek (z lyzeczka oliwy z oliwek - na 1 dzien). W razie glodu nalezy sie zapchac jajkiem na twardo. No i oczywiscie zero cukru Super jako zapychacz sprawdza sie zupa z jajkiem (do "cienkiego" rosolu wkroic posiekana pore i zagotowac dodac surowe jako i robeltac - 1 jajko na 1 porcje.

kurcze bardzo rygorystycznie :ico_olaboga: ja jem tylko sniadanie i obiad, nie podjadam miedzy posilkami i pije duuuzo wody mineralnej niegazowanej. teraz juz jestem glodna, ale jak sobie pomysle ze mam cos zjesc i zaprzepascic te dni odchudzania to wole juz wytrzymac :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-05-07, 20:25 ]
co do wlosow to mi tez jeszcze nie wypadaja, ale ja mam tak straszliwie geste wlosy ze w sumie to by sie przydalo zeby ich troche wypadlo :-D

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

07 maja 2009, 20:35

jedwabna pisze:ja mam tak straszliwie geste wlosy ze w sumie to by sie przydalo zeby ich troche wypadlo
no co ty nawet nie żartuj :ico_nienie:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

07 maja 2009, 20:40

Sandrusia jak fajnie że zajrzałaś :ico_sorki: :ico_brawa_01: za odchudzanie, ale Ty chyba nie karmisz piersią? ja sie bym chetnie poodchudzała, ale że karmię to się troszkę boję żeby mleczko wartościowe było...(fakt że ciasta i ciastka wartości nie dodają a ciągnie mnie do tego że szok... :ico_oczko: )

u nas wymagali na basenie pozwolenia od pediatry na piśmie

ja z mamą na zakupy sie wybrałam bo w ten wiatr na spacerek nie miałam chęci. kupiłam sobie 2 super bluzeczki i oczywiście coś dla dzieciaczków :-D potem pizza, ogarnięcie chatki i wieczór sie zrobił. mała z m na zakupach w tesco a ja seriale i relaksik bo mały już śpi :-D

Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

07 maja 2009, 20:59

donatka26 pisze:właśnie dziś o tym pisałyśmy

upsss, nie doczytalam :ico_sorki:

Beatris60 pisze:ale Ty chyba nie karmisz piersią

nie, karmie tylko butelka[

quote="jedwabna"]co do wlosow to mi tez jeszcze nie wypadaja, ale ja mam tak straszliwie geste wlosy ze w sumie to by sie przydalo zeby ich troche wypadlo [/quote]
oj, to ja poprosze troche z tego nadmiaru, bo ja zawsze mialam liche wlosy a teraz to juz katastrofa :ico_placzek:

Beatris60 pisze:fakt że ciasta i ciastka wartości nie dodają a ciągnie mnie do tego że szok... )

odstaw je na tydzien i w ogole nie uzywaj cukru, pozniej juz Cie nie bedzie ciagnelo a po miesiacu jak zjesz kawalek czekolady to az cie zemdli od nadmiaru slodyczy. Tez to przechodzilam :ico_olaboga:
jedwabna pisze:kurcze bardzo rygorystycznie

wiesz ja tu mam olbrzymia ilosc niskokalorycznych potraw do wyboru do tego jadam duzo produktow z soli i wszelkiego rodzaju wodorosty i tutejsze glony, ktore nie maja praktycznie kalorii a swietnie zapychaja. No i oczywiscie owoce morza, ktore daja duzo energii a nie zamieniaja sie w faldki na brzuchu.

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

07 maja 2009, 21:04

Hej dziewczyny, a ja dziś musiałam wyrwać zęba. Zaczęła mnie boleć martwa szóstka jakiś tydzień temu. Okazało się, że leczenie kanałowe kilkanaście lat temu było spaprane i ząb do wyrwania. A że korzenie u zębów mam straszne, to dentystka godzinę się męczyła zanim go wyrwała po kawałku. W pewnym momencie aż mi się słabo zrobiło :ico_olaboga: Teraz już mnie boli, bo znieczulenie dawno puściło. A paracetamol na ból po rwaniu zęba jest do d.... i to do kwadratu :ico_zly:

Małemu przez tydzień naściągałam mleka i dziś dostaje z butli. Ciągnie 150-160 na raz i mu mało :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Sandrusia super że się odezwałaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fajnie masz, że Antoś grzeczny. Bartek też był bardzo grzeczny, ale od tygodnia żeby mu strasznie dają w kość i zrobił się marudny, ale w porównaniu do Klaudii milutki to i tak nie jest źle :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

A co do diet i odchudzania, to ja mam odwrotnie. Cycowanie tak ze mnie wyciąga, że ja tuż chciałabym trochę przytyć, bo mi wszystkie spodnie mi na tyłku zaczynają wisieć :ico_zly: :ico_zly: Nawet zaczęłam piec ciasta i w większej części je zjadać licząc, że coś mi zostanie a tu nic. Niestety znowu ważę mniej niż przed pierwszą ciążą :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-05-07, 21:06 ]
A i włosy od trzech tygodni też mi lecą okropnie. Fakt do pewnego stopnia to jest fizjologiczne, ale bez przesady. No i karmienie też tu swoje robi. Dziecko wyciąga co najlepsze

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość