Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

07 maja 2009, 21:33

Kasia90, Powodzenia

Ewka_82, No lekarz próbował zaglądnąć w krocze, ale dzidzia się odwracała, dlatego poczekamy. W ogóle wg usg mi wskoczyło na 13 tydzień ciąży, a nie na 12.

moska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 06 maja 2009, 15:28

07 maja 2009, 21:37

Siunia,jest tu bardzo drogo taka wizyta kosztuje 220 funtow to jakies 1000zl na polskie wiec sama widzisz ale maz powiedzial ze mi ten raz zasponsoruje bo juz nie moze patrzec jak sie mecze ta niewiedza-hihi.

Kasiu,powodzenia na geografii.kopniak na szczescie :-)))

Ide do wanny sie wyluzowac do jutra dziewczyny!!!

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

07 maja 2009, 21:42

uleczka170, no bo ty dzis azczelas 13 tydzien, wiec sie zgadza. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

07 maja 2009, 21:52

A nie 12?? Hahaha a byłam przekonana że 12.... Zakręcona jestem, nawet mi to dziś gin powiedział i się śmiał... :-D
Idę spać bo dużo dziś wrażeń :-)
Dobranoc moje listopadówki kochane :-D

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

07 maja 2009, 21:54

uleczka170, masz skonczonych pelnych 12 tyg wiec od jutra zaczyna sie 13, tak sie to dziwnie liczy :-) :-)
Dobrej nocy mamuska :-D :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

08 maja 2009, 08:44

witajcie
dziewczyny nawet nie żartujcie sobie z tymi samymi chłopakami na naszym forum, ja mam nadzieję, że troszkę dziewczynek też będzie (a przynajmniej ja bym chciała u siebie)
witaj moska serdecznie wśród nas
bardzo mi przykro z powodu jednego Twojego maleństwa :ico_pocieszyciel: , mam nadzieję, że wszystko będzie teraz już OK z Twoją ciążą
to wsiadaj w samolot i przyjeżdżaj to PL, tutaj bez problemów zrobisz sobie USG taniej i będziesz spokojniejsza
o, fajnie że sobie zrobisz, będziesz już coś wiedziała i nie będziesz się denerwować, napisz potem co i jak
kasia90 trzymam kciuki za tą Twoją maturę, na pewno wszystko pójdzie Ci świetnie
ewka_82 super, że na USG wszystko z dzidzią w porządku
też swoje przeżyłaś, dobrze że obyło się bez tego zakażenia organizmu
siunia fakt, że w PL jest inaczej i lekarze inaczej dbają o kobiety (usg, zaglądnie), ale może przez to jesteśmy trochę bardziej spokojne w tych ciążach, ja bym chyba oszalał, gdyby mi lekarz USG zrobił dopiero w 18 czy 20 tyg.
i kochana ty się oszczędzaj, pamiętaj że w ciąży jesteś
a jak się ma karmienie piersią a bycie w ciąży, czy to nie jest duże obciążenie dla organizmu?
paulinaS ja też raczej chudnę i nic nie tyję, ale cieszę się bo jeszcze workowych ciuszków nie trzeba ubierać, a dla kobiet w ciąży to fajnych ciuchów to ja jakoś nie widzę
uleczka170 ja pierwsze słyszę, że USg dopochwowe może macicę naruszyć?!
cieszę się, że dzidzia ruchliwa, to znaczy że w świetnej formie

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

08 maja 2009, 09:38

usg to chyba nie jest naświetlanie dzidziusia, tak mi sie przynajmniej wydaje bo który lekarz wziął by na siebie taką odpowiedzialność za zdrowie dziecka naświetlając je co 3 tygodnie. ja idę na wizytę za tydzień w piątek lub środę to się popytam jak to jest.

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

08 maja 2009, 10:52

Czesc kochaniutkie :-)
Ja wlasnie sie wygramolilam z lozeczka :-D :-D i zaraz wybieamy sie na male zakupki :-)
Czuje sie swietnie, ale wczoraj jak zaczely mnie bolec i swedziec sutki to myslalam ze oszaleje :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: nie trwalo to dlugo ale bylo okropne, no coz uroki :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: . ZNIOSE WSZYSTKo :-D
Pozdrowionka

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

08 maja 2009, 13:29

Witajcie

U mnie jak zwykle od rana zamieszanie, ale dzis dzieci grzeczniejsze niz wczoraj o 17 jedziemy na babsko- dzieciece spotkanie :-)
Pogoda kiepska od rana padalo, a teraz szaro i ponuro

barbapuppa, wyprzedzilas mnie ze swoja odpowiedzia ze chcesz coreczke :ico_oczko:
Bo ja sie zastanawialam wlasnie jak masz parke to co bys teraz chciala :-)
Co do karmienia i ciazy , to jesli ciaza nie zagrozona to nie ma przeciwwskazań, ale tu tkwi jeszcze jeden problem z odsawiem , bo tak latwo odsawic nie idzie, mleko wciaz sie produkuje a ja szybko zapalenie piersi lapie, wiec powoli powoli ograniczam ile sie da, zeby za miesiac jak synek skonczy rok odsawic calkiem, juz jestem na etapie 1 raza wiec nie jest tak zle :ico_oczko:
A co do oszczedzania sie to chyba nie da rady , chyba ze bym dzieci zaniedbala lub zaglodzila, ja mieszkam za granica i liczyc moge tylko na siebie i meza po pracy wiec sama rozumiesz, heheh ale niezle zahartowana bede :ico_oczko:

Kasia
to super ze matura do przodu , trzymam kciuki za dzis :-)

moska, ja znalazlam gina gdzie za 25 zl przyjmuje wizyta plus usg, taka ulga dla ciezarnych, tylko jest jeden problem on nie chce przyjmowac ciezarnych bez problemow , wiec ja sie nie kwalifikuje.
Wlasnie , a nie mogla bys pokombinowac leciec do Polski na usg ,slyszalam ze niektore dziewczyny tak robily :ico_oczko:

Ewka_82, ja tez jestem zdania ze gdzies w 18 tyg najszybciej bedzie najwieksza pewnosc co do okreslenia płci :ico_oczko:

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

08 maja 2009, 14:06

Cześć ja biszkopcik już upiekłam teraz mogę sobie popisać troszkę

moska pisze:to jakies 1000zl na polskie

tyle kasy za wizytę prywatną?? :ico_szoking: oni już oszaleli

ja za wizytę 60 zł płacę

barbapuppa pisze:paulinaS ja też raczej chudnę i nic nie tyję, ale cieszę się bo jeszcze workowych ciuszków nie trzeba ubierać, a dla kobiet w ciąży to fajnych ciuchów to ja jakoś nie widzę


Ciuszki są fajne, ale niestety ceny bardzo wygórowane. Za spodnie mi powiedzieli 150 zł :ico_szoking:

matikasia pisze:sg to chyba nie jest naświetlanie dzidziusia, tak mi sie przynajmniej wydaje


A to nie jest tak samo jak z prześwietleniem??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość