Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

07 maja 2009, 21:54

witam wieczorkiem :ico_haha_02:
ja po wizycie
wszystko jest ok :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: malutka to napewno malutka waga ok. 3480 g plus minus 200g
wszystko ok ułozona dobrze główką do dołu i jak nie bedzie nic sie takiego działo to lekarz stwierdził ze nie widzi żadnych przeciwskazań do porodu naturalnego :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
za tydzień kolejna wizyta oby do tej pory cos sie zaczęło :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: bo niunia juz donoszona :ico_oczko:
mam jeszcze skierowanie na badania na przeciwciała,mocz,morfologia :-)

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

07 maja 2009, 21:58

Monika to super wiadomości na koniec dnia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

07 maja 2009, 21:59

DUSIA555, tak to prawda :ico_oczko:

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

07 maja 2009, 22:07

Oj z tego co widzę co się wyprawia to chyba długo będę osamotnioną majówkową ciężaróweczką. :ico_placzek: Wszystko wskazuje na to, że wkrótce zostaniecie szczęśliwymi mamusiami :ico_haha_02: Oczywiście byłoby cudnie dowiedzieć się o narodzinach kolejnych majówkowych już jak się niemylę samych dziewczynek :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

07 maja 2009, 22:20



Oj z tego co widzę co się wyprawia to chyba długo będę osamotnioną majówkową ciężaróweczką. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce zostaniecie szczęśliwymi mamusiami Oczywiście byłoby cudnie dowiedzieć się o narodzinach kolejnych majówkowych już jak się niemylę samych dziewczynek
_________________
oj zobaczymy czas pokaze nasze maluszki wiedza kiedy zechca wyjsć :ico_oczko:

ja dzis kupiłam laktator baby ono reczny mam nadzieje ze bede zadowolona,biustonosz do karmienia i ciapy do szpitala :-)

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

07 maja 2009, 22:36

Tak masz rację one dobrze wiedzą, wezmą nas z zaskoczenia , a nóż wyprzedzę którąś z Was. Ale nie o to chodzi niejesteśmy na wyścigach ważne żeby zdrowe bobasy były :ico_haha_02: Ja biustonosz do karmienia kupiłam sobie wczoraj, narazie taki można powiedzieć zwykły gładki. Pokazywały mi również inne modele do zmierzenia ale jakie piękne jeden z delikatnej koroneczki piękny tak jak i piękna jego cena. :-D Ale stwierdziłam , że na razie wystarczy mi ten najprostszy model.

[ Dodano: 2009-05-07, 22:59 ]
Zmykam do spanka. Spokojnej nocki. Do jutra PA PA :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

08 maja 2009, 04:36

Ja biustonosz do karmienia kupiłam sobie wczoraj, narazie taki można powiedzieć zwykły gładki. Pokazywały mi również inne modele do zmierzenia ale jakie piękne jeden z delikatnej koroneczki piękny tak jak i piękna jego cena. Ale stwierdziłam , że na razie wystarczy mi ten najprostszy model.
ja też narazie kupiłam tylko jeden po porodzie kupię kolejny jak bedzie potrzebny :-)
oj jest tego asortymentu aby pieniążki w portfelu :-)

ja już od 4 rano nie śpię :ico_puknij: :ico_puknij:
wstawiłam pranko i zrobiłam sobie hrebatkę dla mam karmiacych :ico_kawa:
Wy pewnie jeszcze smacznie śpicie :ico_oczko:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

08 maja 2009, 07:22

Witam porannie nadal nierozpakowana :ico_placzek: .O 4.30 myślałam,że sie zaczyna tak mnie podbrzusze bolało ale zasnęłam i teraz nic mi nie jest.Ale pewnie w weekend sie zacznie bo skurcze sie mocno nasiliły.Oprócz bóli brzusznych są też krzyżowe ale wszystko sie ciągle rozchodzi.Mąż, któy chciał synka oszalał na punkcie córeczki.Nie może sie doczekać jak się malutka urodzi i do popołudnia zabrania mi rodzić bo bardzo chce być przt porodzie naszej kruszynki.Jak wiem jaka płeć maleństwa zakupy są o wiele przyjemniejsze.Wczoraj kilka typowo dziewczęcych ubranek kupiłam.A przyjaciółka powiedziała,że też ma dla mnie ubranka po swojej córeczce.A ona ma super ciuszki bo jej brat i bratowa z Angli przysyłali bo mieszkali kilka lat w Londynie.Monika ja kupie laktator tej samej firmy co ty masz.Nie mam torby do wózka a nie moge u mnie dostać w pasującym kolorze.U mnie do wózka niestety nie było w komplecie.A taka torba to dość przydatna rzecz.Przestałam się martwić,że jeszcze nie urodziłąm bo wg usg mała ma jeszcze czas bo jest drobniutka.Tylko to rozwarcie ale Justyna też jeszcze chodziła z takim jak moje.Czas pokarze to już tylko dni do terminu.Wizyte u lekarza mam w poniedziałek jak nie urodzę,nastepną w środę i bedzie wtedy jakby co decydowala co dalej.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

08 maja 2009, 07:48

ja tez w dwupaku ........
.fortunata_fofa, mnie w nocy tez kuło w podbrzuszu i myslałam ze sie zaczyna ...ale usnełam i nic .......ja wizyte mam we wtorek ......badania juz wszystkie porobione czekam tylko na finał :-D powiem szczerze ze wielka tragedia sie nie stanie jak to nie bedzie szybko moge donosic do terminu byle malutka sie zdrowa urodziła :ico_sorki: a cały czas o tym mysle .......zeby tylko zdrowa była :ico_sorki:
22540MONIKA, wychodzi na to ze moja mała najwieksza !!! :ico_olaboga: we wtorek miała 3662 a mamy juz piatek wiec napewno podrosła :-D

dzisiaj sie obiadamy .......byc moze to ostatnie dni przed dietą :-D zaczynam ja :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za skończony 38 tydzien :ico_tort: :ico_tort:
to jeszcze moze po sniadanku zapraszam na lody i truskawki :-D

[ Dodano: 2009-05-08, 08:31 ]
ide wstawic pranie !!!
to kiedy pijemy kawe??? :ico_kawa:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

08 maja 2009, 09:08

Zoola ja dołączam się do kawki,lodów,truskawek :ico_brawa_01: .Kurcze a ja mam już 40 tydzień???????Ale i te ostatnie 2 tyg przeleciały.zoola córeczka donoszona,duża to możesz rodzić.Ja poczekam bo moja to maleństwo.Powinnam teoretycznie przenosić gdyby nie rozwarcie.Więc pewnie jeszcze troszeczkę pochodzę.Ale tak jak mówisz zdrowie naszych dzieciaczków najważniejsze.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość