Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

08 maja 2009, 12:41

Kajunia25, a idz ja tez wszystko mnie wkurza ,a teraz teraz ten zab,szpital i wogole jeste na siebie zła bo nie moge porobic nic za długo bo sie mecze a musze lezec wiecej niz chodzic,bajzel w domu mam bo maz z pracy przychodzi i zmeczony jest i siup na laptopa a posprzata sie pozniej,nie mam jeszcze popranych rzeczy a wogole mam dosc ,jakos nie bede tych ostatnich tygodni miło wspominac. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

08 maja 2009, 12:52

Kajunia25, ja mam nadzieje ze tez czerwcowka bede bo termin mam na 22 ten z OM i modle sie by nie przenosic.
Zreszta jade 18 do ginki i zobaczymy co powie moze Klusia wczesniej wylezie :ico_sorki:
Zuza_00, tak na prawde to jest coraz ciezej ale musimy dac rade :ico_sorki: Najgorsze jest to zmeczenie i coraz cieplej robi sie wiec bedzie pewnie jeszcze gorzej :ico_sorki:

Zuza_00 pisze:nie mam jeszcze popranych rzeczy
ja jeszcze tez nie mam nic popranego ale chyba od poniedziałku wezme sie za to bo ma byc ładna pogoda a w domu nawet nie bardzo mam gdzie to wysuszyc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

08 maja 2009, 14:21

Zuza_00, co do zeba
ja w cczasie ciazy zatrówałam
miałam 4 korzenie- dziwne jak to dentystka stwierdziła bo wiekszość ma tylko 3
ale raz zaplacilam 240zl
a 2 razem 140zl
i tyle zatruty jest i czeka na zdjecie po ciazy bo zeby wypelnic kanaly musi ono byc
wiec kazala przyjsc ze zdjecie po porodzie
nie boli to najwazniejsze dokonczymy sprawe z zebem w sierpniu
miałam 1 znieczulenie przy 1 wizycie nic nie bolalo
przy 2 nie znieczulala bo mowi ze i tak juz tam wszystko umarło to tylko wyciagla fleczera i zalaozyla imitacje plomby taka by sie nie rozkruszy
jestem zadowolona.

dobrze z e malutka ok

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

08 maja 2009, 14:39

Beata_Tychy, no własnie a ja nie wiem czy mi wyjeła trucizne ale chyba tak bo wiedziała ze ja go bede wyrywac ale nie jestem pewna a teraz wyrwac nie moge ,leczyc tez chyba a wogole nie chce go leczyc tylko wyrwac zaraz po porodzie zobaczymy dzis sie pojade z moim D dowiedziec sie czy mi wyjeła jak tak to juz nie bedzie zle a w poniedziałek niech mi załozy jakies lekarstwo zebym wytrzymała do porodu a potem sobie porobie porzadki w zebach .A ceny sa powalacjace za leczenie kanałowe.

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

08 maja 2009, 14:44

Zuza_00 pisze:A ceny sa powalacjace za leczenie kanałowe.

dokladnie a to jeszcze nie koniec

Zuza_00 pisze:czy mi wyjeła trucizne ale chyba tak bo

jakby wyjela to by cie nie mialo juz tam co bolec
bo by byl martwy chyba ze zatruwanie nie zadzialalo wszedzie zle bylo zarobione i dlatego cie boli bo jeszcze gdzies trzeba poddtruc

masz racje jak cghcesz wyrwac szkoda inwestowac
tylko bol zmniejszyc

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

08 maja 2009, 14:54

Beata_Tychy, ale on mnie nie boli,wyleciało mi tam cos ale nie boli tylko mam podwyzszone leukocyty i to ginowi dało do myslenia ze moze od zeba.

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

08 maja 2009, 18:26

Zuza_00, ja leukocyty mialam podwyższone juz 3 razy i jak powtórzyłam badanie okazalo sie ze wszystko ok jest i albo zle probke oddałam, albo laboratorium sienie przykłada do badań,
skoro probka z 2 dnia tak samo oddana byla z nieprzekraczająca liczbą leukocytow

Posiewu nie kazał Ci robić?

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

08 maja 2009, 19:57

hej dziewczyny
jutro was doczytam bo padam na twarz..
założony mam krążek,szyjki prawei nie ma,mały waży prawie 1800,więc termin mi wyszedł na 11.07..główka ułozona do porodu ,po założeniu krążka główkę się przesuneła trochę ,mam nadzieję że dotrwamy do lipca :ico_sorki:
Zuza ja za kanałowe płacę dużo mniej,wychodzi 150-200zł za wszystkie wizyty,mam super dentystkę.
miłej nocki

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

08 maja 2009, 20:04

Beata_Tychy, nie kazał,ale zrobie crp to zobacze czy mam stan zapalny.Ja po wizycie i nie moge wyrwac ze wzgledu na ten zagrazajacy wczesny porod,mam otawrty zab i mam płukac zeba szałwia i zaraz po porodzie usunac a reszte mam zdrowe zabki ,wiec nie jest tak zle. :-) A dzis mała daje mi popalic ,nie wiem jak siedziec i czuje ja ze siedzi ma głowka w dól,mam nadzieje ze jak sie połoze spac to ona tez.Zmykam miłego weekendu :-) .

[ Dodano: 2009-05-08, 20:05 ]
Beata_Tychy, ale ja mam we krwi a nie w moczu te leukocyty.

[ Dodano: 2009-05-09, 10:03 ]
Lalka, kurcze to naprawde masz tanio a z Katowic ona jest?A wogole witam :-) .Sniadanko zjemy i potem na szpital i zastrzyk Kaprogest. Lalka o to porzadnie Ci sie skrociła ale z małym wszystko oki?,i ładnie juz wazy,moja tez głowka w doł i nieraz ja tak czuje ze szok na dole,noce wogole nie przesypiam ,pozniej w dzien odsypiam ale tak jak mowisz byle do lipca ,mi termin wyszedł z usg 30 czerwca to mam troszke blizej tak mysle jak skoncze 37 tydzien to juz potem moge urodzic.Ale wiecej leze niz chodze bo sie boje :ico_noniewiem: .Zajrze po szpitalu. :-)

[ Dodano: 2009-05-09, 10:04 ]
Lalka, kurcze to naprawde masz tanio a z Katowic ona jest?A wogole witam .Sniadanko zjemy i potem na szpital i zastrzyk Kaprogest. Lalka o to porzadnie Ci sie skrociła ale z małym wszystko oki?,i ładnie juz wazy,moja tez głowka w doł i nieraz ja tak czuje ze szok na dole,noce wogole nie przesypiam ,pozniej w dzien odsypiam ale tak jak mowisz byle do lipca ,mi termin wyszedł z usg 30 czerwca to mam troszke blizej tak mysle jak skoncze 37 tydzien to juz potem moge urodzic.Ale wiecej leze niz chodze bo sie boje .Zajrze po szpitalu.
_________________

[ Dodano: 2009-05-09, 10:06 ]
Kurcze te forum to głupieje,pisze dzis a post mi wskoczył mi na wczoraj. :-)

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

09 maja 2009, 10:51

Hej Lipcóweczki życze miłego dnia!!!!no i weekendziku!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość