Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

09 maja 2009, 10:55

Zuza_00, czyli co mozliwe ze przez tego otwartego zeba jakies bakterie mogly sie dostac
Co do ceny to co zrobić w ciazy nie mozna leczyc kanalowo tak sobie bez zdjec wiec trwa to dluzej i jest raczej tylko chwilowa ulga dla pacjenta
wolałam zapłacić niz sie meczyć
pewnie normalnie poszło by to szybciej i taniej
Rozmawiałam zkumplem dentysta i jak to stwierdzil zawsze sprawa jest indywidualna to nie cennik za cukier, u kazdego wyglada to inaczej niestety.

Lalka pisze:więc termin mi wyszedł na 11.07

ojojoj ale przeskoczyło
ciekawe co mi powie 20maja po USG czy załozy krążek :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

09 maja 2009, 11:03

Beata_Tychy, ja ide teraz w środe i tęz sie boje,wczoraj znowu brzuszek mi twradniał,aż sie boje,co wizyta to stres,mam nadzieje jednak że nie bedzie trzeba tego krązka zakładac,ale to juz zdecyduje lekarz.......

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

09 maja 2009, 11:32

aga216 pisze:brzuszek mi twradniał

mi to samo
spieszy sie im na swiat strasznie,
boje sie ze do Lipca nie wytrzyma ten mały szatan

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

09 maja 2009, 18:57

Ale tu pustki :-) ,wszystkie odpoczywaja .

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

09 maja 2009, 20:40

dobry wieczór :ico_haha_02:

Same dobre wieści do malutkiej niuni ze szpitala.SUPER :ico_brawa_01:

Lalka ale jak to nie masz prawie szyjki? przeciez ostatnio miala 3 cm :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: A synek pokaźniutki :ico_brawa_01:

Zuza moj gin mi tlumaczyl, ze w ciazy leukocyty czesto sa podwyzszone i ze mial pacjentki, u których wynik byl ok. 20 tys. Ja tez mam powyzej normy, od samego poczatku.

ramonko TP z usg mam na 29 czerwca, wiec moze i na ten czerwiec sie ząłapiemy hiih :ico_oczko: Chcialabym bardzo dotrzymac do 15 czerwca, az skonczymy 37 tc.

aga i Beata mi tez twardnieje brzuszek.Wczoraj mialam skurcze co 5-6 minut i pędzilam do ginka. Znow wrocilam do fenoterolu.Dzis znow bylam na wizycie. Na chwile obecna wszystko jest OK, ale jak macica bedzie taka nadaktywna, to szpital mnie nie ominie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

10 maja 2009, 08:54

Witam w niedziele. :-) Katka, dlatego ja juz sie tak nie przejmuje bo mam troszke podwyzszone i te 60 dni moze mniej damy rade a nie dam sie tez naciagnac na kase bo niestety w ciazy lekarze na tym jada a ja nie dam na zeba tyle kasy jak mam go i tak wyrwac po porodzie ,płucze go szałwia i oby do porodu.O to jedank musisz brac leki,ja biore nadal i do konca bede brac tak mi lekarz powiedział,a i miałam w sobote zastrzyk z kaprogestu i chyba ostatni ale nie wiadomo.Ja wizyte mam 20 maja i bedziemy robic usg jeszcze małej chyba w sobote na szpital sie umowimy ale nie mam skurczy ani brzusio nie twardnieje ale ja prawie cały czas leze,zakupy robi moja mama i tez nam gotuje bo ja sie tak boje zebym nie zaczeła rodzic, tez chce dotrzymac do 37 tygodnia wtedy jest ciaza donoszona i moge rodzic zobaczymy jak to bedzie.Ciesze sie ze narazie oki.Zmykam na sniadanko a potem moze pojdziemy z tausiem na spacerek mały bo juz w domu głupieje ,ostatnio za sie popłakałam bo juz psychicznie zaczełam wysiadac i jestem pełna czacunku dla kobiet ktore leza całe 9 miesiecy w łozeczku zeby donosic ciaze :ico_sorki: :-) pokłony i to bardzo powaznie.Dobra IDZIEMY JESC. :-D

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

10 maja 2009, 21:15

hej dziewczyny
Katka no niestety przy małym dziecku cięzko jest leżec tym bardziej przy tak ruchliwej Hani,a wiadomo że jeść muszę jej dac,na spacer iść,więc siła rzeczy bez żadnej pomocy lezenie nie jest mozliwe,owszem jak Hania spi to tez się położę..
co do leków to dziwłam się bardzo że przy tak krótkiej szyjce lekarz kazał Ci odstawiać..dziwne...
ciesze się że ten krążek mam,chociaż wiadomo że i tak lezec trzeba,na spacerek powlony mogę iśc ale nic innego robic nie moge,aha i zabronił kategorycznie schylac się
Zuza ja mam leczona teraz 8,tzn lekarka powiedziała że ona jest do wyrwania bo 8 sie nie trzyma,bo nie ma sensu,to są słabe zęby ,ale zeby się nie odezwał to wyczyściła kanały na tyle ile mogła się do nich dostac,coś tam powsadzała no i po porodzie mi go wyrwie,zapłaciłam chyba 120zł za wszystko.
miłego wieczoru

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

10 maja 2009, 22:30

[*] [*] [*] aga, dla Twojego aniołeczka :ico_placzek: :ico_placzek:
Ogromnie mi przykro :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

11 maja 2009, 07:57

Kajunia25 pisze:[*] [*] [*] aga, dla Twojego aniołeczka :ico_placzek: :ico_placzek:
Ogromnie mi przykro :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:



słucham ??? co sie stało ??? :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

11 maja 2009, 08:31

Kajunia25 pisze:[*] [*] [*] aga, dla Twojego aniołeczka :ico_placzek: :ico_placzek:
Ogromnie mi przykro :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:


:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Co to ma znaczyć?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość