donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

10 maja 2009, 08:23

Witam :-)
u nas z olei mokro i pochmurno, deszcz w nocy popadał, mam nadzieję, że słonko wyjdzie
ja wczoraj miałam super dzień, była moja koleżanka, poplotkowałyśmy sobie, byłyśmy na spacerku, potem robiliśmy grilla, o 17 zawiozłam ją na pkp, po 19 wykąpałam z mężem synka i potem pojechaliśmy na koncert, a po koncercie pojechaliśmy na kręgle, po 24 byliśmy w domku :-D
gaga, dla Bartusia za ząbka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
my się powoli szykujemy bo jedziemy na zakupy do tesco
do napisania później :ico_oczko:
Miłej niedzieli!

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

10 maja 2009, 09:00

plum z rana :-)

Manenka, noo, on urodził się z takimi kłaczkami i rosną mu cały czas... ale meszek też miał, na uszach na przykład i po bokach głowy, no i to niestety wypadło :ico_olaboga: :-D i wygląda jak mały punk :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: jak mu stoi ten czub, to istny irokez :-D

Ragazza, ja wiem, że to dużo trzeba takich strojów dla małej laleczki :ico_sorki: ale i tak Wam zazdroszczę tak ciuteńkę dziewczynek :ico_sorki: :-D może bardziej niż ciuteńkę, bo już jednego chłopaka podchowałam :ico_olaboga: portki byle jakie, koszulka i heja, goscia nie ma :ico_szoking: :-D a tak mi się marzyły sukienki, kokardki, spineczki, kapelusiki, rózowe buciki :-)

donatka26, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za udany wieczór

myśmy myśleli, że dzionek spaprany będzie, a tu dziś zmiana totalna za oknem - jakby nas ktos przeniósł gdzieś indziej :ico_olaboga: :-D bezwietrznie prawie i słonko przygrzewa, także zaraz spadamy z domku, jak tylko zjemy śniadanko :-)

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

10 maja 2009, 09:06

cos nie mogę tego albumu założyć, wychodzi mi że ktos o takim adresie mail ma już konto :ico_szoking: musze pokombinowac...

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

10 maja 2009, 09:47

witam:)

Gaga gratulacje dla Bartusia za ząbka!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas mogila jedna nie chca się przebić a tak dokuczają :ico_placzek:

mała nadal na rączkach szuka schronienia.... i tuli sie w piers... :ico_noniewiem:

dzionek ladna pogoda wiatr silny...z chlopem sie nie odzywam od wczoraj...... :ico_puknij: :ico_puknij:
17 zawiozłam ją na pkp, po 19 wykąpałam z mężem synka i potem pojechaliśmy na koncert, a po koncercie pojechaliśmy na kręgle, po 24 byliśmy w domku :-D
super wieczor :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas pobudka o 23 3 i 6 i mala w nocy to ja nie wiem czy ona wogole spala bo sie krecila z boku na bok i bylotylko wkladanie smoka wiec ja dzis wygladam tak :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

10 maja 2009, 10:20

Obrazek stawiam za Bartkowe 4 miesiące

Dzięki dziewczyny za ząbkowe gratulacje :ico_sorki:
u nas pobudka o 23 3 i 6 i mala w nocy to ja nie wiem czy ona wogole spala bo sie krecila z boku na bok i bylotylko wkladanie smoka wiec ja dzis wygladam tak :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:
to coś jak u mnie. Mały obudził się o 0.15 i był głodny :ico_szoking: , dałam mu cycka - zasnął, zaniosłam go do łóżeczka, odłożyłam - wrzask i tak 3 razy. W końcu spał ze nami. O 4.30 znowu pobudka na jedzenie i o 7,15 znowu krzyk o cycka. a już od dwóch tygodni jadł mi tylko raz w nocy. Mam nadzieję, że to jednorazowe :ico_noniewiem:
portki byle jakie, koszulka i heja, goscia nie ma :ico_szoking: :-D a tak mi się marzyły sukienki, kokardki, spineczki, kapelusiki, rózowe buciki :-)
oj żeby Ci się taka dziewczynka też nie trafiła :-D pamiętam że dla mnie tragedia była jak mama w niedzielę sukienkę lub spódnicę kazała zakładać a nie dresy :ico_olaboga:

donatka to super, że wieczór się udał.
a jak zajada to nawet wzroku nie spuści z aparatu :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a czasami to nawet miny stroi :-D[/quote]

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

10 maja 2009, 11:48

portki byle jakie, koszulka i heja, goscia nie ma
jak wda sie w mamusie to beda nici z tych sukienek :-D

[ Dodano: 2009-05-10, 12:52 ]
pamiętam że dla mnie tragedia była jak mama w niedzielę sukienkę lub spódnicę kazała zakładać a nie dresy
moja mnie na szczescie ubierała w spodnie :ico_sorki: Ale jak jezdzilam na wakacje do babci to ona sie dziwiła ze ja nie mam zapakowanej zadnej sukienki a moja młodsza kuzynka to miała same sukienki :587: Tylko na nia mama chuchała i dmuchała, nie wolno jej było do piaskownicy wejsc zeby np. sie nie pobrudziła :ico_olaboga: Straszne dziecinstwo miała

[ Dodano: 2009-05-10, 12:54 ]
gaga22, dla Bartusia Obrazek

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

10 maja 2009, 12:37

my już po zakupach, kupiliśmy Szymkowi pajacyki do spania o 6-9miesiecy, bo te od 3-6 są już mu na styk, i kupiliśmy też koszulkę z krótkim rękawem, za pół godziny jedziemy do teściów na obiad
wczoraj synuś jak leżał na brzuszku to tak podkurczał nóżki, się odpychał i i pełzał do przodu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-05-10, 12:39 ]
gaga wszystkiego najlepszego dla Bartka :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

10 maja 2009, 12:48

hej

u nas ładnie :-) chodź wietrznie

Beatris takie maluszki to robią furorę na imprezkach co??

Ragazz :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: już na waciki ?? :ico_oczko:
dzięki za miłe słowa dla Mikego :ico_sorki:
a Natuś tak to całuśnik jak nie wiem, ciągle jak widzi małego to go całuje, albo bierze jego rękę i się po głowie głaszcze :ico_haha_01:
a siostra jeszcze nie wiadomo co będzie miała bo to dopiero 14tc :-)

donatka26, a miałam się pytać na czyj koncert poszliście??

ananke, a to fajne te włoski ma super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a tam co mu się wytarły rosną już nowe??
to coś jak u mnie. Mały obudził się o 0.15 i był głodny :ico_szoking: , dałam mu cycka - zasnął, zaniosłam go do łóżeczka, odłożyłam - wrzask i tak 3 razy. W końcu spał ze nami. O 4.30 znowu pobudka na jedzenie i o 7,15 znowu krzyk o cycka. a już od dwóch tygodni jadł mi tylko raz w nocy. Mam nadzieję, że to jednorazowe :ico_noniewiem:
u mnie to samo
to chyba taka noc była :ico_noniewiem:

gaga22, wszystkiego najlepszego dla Bartusia :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
wczoraj synuś jak leżał na brzuszku to tak podkurczał nóżki, się odpychał i i pełzał do przodu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

10 maja 2009, 15:13

wiecie co... mam dosc.... wiem ze sie nie moge poddawac ale wyszlam z nią na dwor to zamiast spac to plakala mi cała droge i musialam ją na rece wziac.... dopiero usnela po 30 minutach nie moge jej wogole polozyc;( zaczela sie zachodzic ... tak sie juz przestraszylam ze nie wiedzialam co robic :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

10 maja 2009, 15:26

plum :-)

myśmy spacer na wycieczce małej to zaliczali między chmurami :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale i tak zmokliśmy na koniec :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

zaraz pozgrywam fotki i wrzucę :-)
widać juz Alkowi dolną prawą jedynkę :-D bank, że na dniach się przebije, bo już widać, jak mało jej zostało do przebicia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: a on dziś taki marudząco-jęczący z bólu, że aż mi go żal :ico_noniewiem:

ja o spaniu nic nie powiem, bo Alek przesypiał juz większość nocy :ico_sorki: a od 2 tyg prawie pobudki w nocy i to za 2, 3 :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość