Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

11 maja 2009, 12:14

zoola27, mi momentalnie po porodzie cała opuchlizna zeszła !!! acha - i rozstępy tez zeszły tylko te na brzuchu zostały
ja raztep[ów poki co nie mam i mam nadzieje ze juz sie nie pokaza :ico_sorki: ejustysia, mam nadziedzie ze operacja Wiktorka przejdzie bez zadnych komplikacji .....nawet nie chce myslec co bedziecie przezywac :ico_olaboga: to kiedy jedziecie do tej Warszawy ???

[ Dodano: 2009-05-11, 12:16 ]
a tak sobie pomyslałam ze na koniec maja to ja juz bede tu tylko monolog pisała......jak wszystkie juz urodza i zajmą sie swoimi pociechami .......a ja nadal bede czekac :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

11 maja 2009, 12:27

zoola27, tak jak ja na kwietniówkach, ale nie martw sie, zobacz na mnie, ja nawet nie podejrzewałam, że już rodze jak zaczęlam rodzić a czułam się nad wyraz dobrze i tylko czekałam na środe a tu widzisz niespodzianka :)

najpierw mamy skierowanie do chirurga dziecęcego we włocławku, pojedziemy skonsultować, ale oczywiście tylko skonsultować bo ja już podjęlam decyzje co do warszawy. Lekarz powiedział, żeby poczekać do momentu kiedy Wiktor osiągnie 5 kg czyli jakoś do 2 miesiąca. Następnie zadzwonie do Warszawy i tam umówie sie na konsultacje oni tam wtedy ocenią ile operacji będzie potrzebne bo niestety może nie skończyć sie na 1 przy tak zaawansowanym stopniu, muszą mu przedłużyć całą cewkę moczową a do tego musza ją wytworzyć z napletka rozciąć siusiaczka i ją tam wsadzić , potem musza zrobić całą plastyke, odbudowac napletek, wędzidełko zrobić tak by nie było zadnej blizny a no i jeszcze wczesniej musza zrobic naciecie istniejącej cewki bo przy okazji jest ona za waska i jak siusia to waskim, ale silnym strumieniem.
ja jestem tym zalamana. na poczatku maz mówil ze zmyslam żeby go zdenerwowac az mu pokazałam skad niuniek siusia

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

11 maja 2009, 12:32

najpierw mamy skierowanie do chirurga dziecęcego we włocławku, pojedziemy skonsultować, ale oczywiście tylko skonsultować bo ja już podjęlam decyzje co do warszawy. Lekarz powiedział, żeby poczekać do momentu kiedy Wiktor osiągnie 5 kg czyli jakoś do 2 miesiąca. Następnie zadzwonie do Warszawy i tam umówie sie na konsultacje oni tam wtedy ocenią ile operacji będzie potrzebne bo niestety może nie skończyć sie na 1 przy tak zaawansowanym stopniu, muszą mu przedłużyć całą cewkę moczową a do tego musza ją wytworzyć z napletka rozciąć siusiaczka i ją tam wsadzić , potem musza zrobić całą plastyke, odbudowac napletek, wędzidełko zrobić tak by nie było zadnej blizny a no i jeszcze wczesniej musza zrobic naciecie istniejącej cewki bo przy okazji jest ona za waska i jak siusia to waskim, ale silnym strumieniem.
ja jestem tym zalamana. na poczatku maz mówil ze zmyslam żeby go zdenerwowac az mu pokazałam skad niuniek siusia
ja pikole :ico_olaboga: ale to skaplikowane !!!!naprawde współczuje i jednoczesnie trzymam sie nadzieji ze wszystko bedzie dobrze :ico_sorki: razem z Nataszka mocna trzymamy za to kciuki :ico_sorki:

a swoja drogą to ciekawe kiedy ksiezniczka łaskawie zaszczyci nas swoja obecnoscia !!!
znowu mam biegunke :ico_zly: i na wymioty mnie zbiera :ico_zly:

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

11 maja 2009, 12:38

ejustysia, mam nadzieję ze operacja sie powiedzie i z wiktorkiem bedzie wszystko dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
tego Wam Kochana zyczę nie wyobrażam sobie co musicie przeżywać jak sie martwic :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:


ja pieke juz moje cebularze ale muszę isć do sklepu bo zapomniałam kupic ketchup :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

11 maja 2009, 12:43

ja pieke juz moje cebularze
a ja nigdy tego nie jadłam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

11 maja 2009, 12:45

dzieki dziewczyny, z tego co czytałam zadnej operacji ten lekarz nie zpitolił i mówia ze jest cudotwórca w tej kwestii, ale ja i tak jestem przerazona jak przyjdzie dzien operacji to chyba umre ze strachu

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

11 maja 2009, 13:08

le ja i tak jestem przerazona jak przyjdzie dzien operacji to chyba umre ze strachu
wcale mnie to nie dziwi :ico_olaboga:

wiktorek jutro bedzie miał 2 tygodnie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

11 maja 2009, 13:50

My z Magdą juz po obiadku
czekam na mojego T aż wróci z pracy :ico_sorki: :ico_sorki:
pewnie wróci gdzieś o 15.30 :ico_noniewiem:
na dworze się wypogodziło jest ładne słoneczko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-05-11, 13:50 ]
wiktorek jutro bedzie miał 2 tygodnie
popatrz jak to zleciało :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

11 maja 2009, 14:09

na dworze się wypogodziło jest ładne słoneczko :ico_brawa_01:
a u mnie wrecz przeciwnie zaczeło kropic chyba bedzie burza :-D musiałam biec po pranie na dwór........
ale mi dzis dzien leci :ico_olaboga: faktycznie jak człowiek sie czyms zajmie to nawet nie wiedomo kiedy dzien sie konczy :-D ......byle do czerwca :ico_sorki: wtedy napewno wszystkie bedziemy juz tulic swoje skarby :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

11 maja 2009, 14:22

A my z Wiktorkiem idziemy o 1 na spacerek do mojej mamy, nareszcie sie pożądnie wykąpie - mama sie zajmie niuniusiem a ja bede miala chwile na mocne myju myju :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość