Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

05 kwie 2008, 10:34

Witam z ranka

ja juz wlasnie zjadlam sniadanko, bylam na zakupkach i zaraz trzeba sie za robote brac. Dzis za oknem brzydka pogoda, pada i jest pochmurno i troche zimno.

Iza oj biedulko, wspolczuje Ci, zdrowka duzo dla Ciebie i synka

Milego weekendu

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 kwie 2008, 10:50

iza pisze:odwodnilam sie przez wymioty i tracilam przytomnosc
bylam tam 3 dni.
biedna duzo zdrowka dla Ciebie i synka.Zaraz zaczynam porzadki u nas bardzo ladnie dziziaj nie tak cieplo jak oststnio bywalo ale sloneczko pieknie swieci :ico_brawa_01: wczoraj zrobilam zakupy wiec chociaz to mam z glowy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

05 kwie 2008, 12:40

mmarta81, u nas też pięknie!!!! i chce się żyć!!!!! zaraz sie zbieram na spacerek.... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

05 kwie 2008, 15:28

izka duzo zdrówka zycze, 3maj sie cieplutko :-)

Byłam dzisiaj na zakupach i oczywiscie nie kupilam tego co miałam, ale ze mna tak zazwyczaj jest. Troszku sie martwie bo niedługo mój slub a ja nie mam w czym isc :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 kwie 2008, 17:22

wiola85 pisze:Troszku sie martwie bo niedługo mój slub a ja nie mam w czym isc
spoko dasz rade ja sukienke kupilam niecale 2 miesiace przed weselem jak ja zobaczylam to wiedzialam ze to musi byc ta :ico_brawa_01: a wczesniej chyba 1000 tutaj w anglii ogladalam i nic polecialam do Polski i odrazu znalazlam u mnie w Poznaniu sliczna kiecke :ico_brawa_01: Zazdroszcze slubu tez bym chciala jeszcze raz :ico_brawa_01: a tu w pazdzierniku nasza 1 rocznica juz bedzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

05 kwie 2008, 17:37

No tak, tylko ze moj slub niestety bedzie tylko slubem cywilnym, a na taka okazje naprawde ciezko jest cos wybrac.
Gdybym miała ubrac tradycyjna suknie slubna to widziałam tego dzisiaj mnóstwo i wiele z nich mi sie podobało, a tak naprawde nie jest łatwo. A jeszcze musze myslec o tym ze brzuszek bedzie rósł i do 28 maja bedzie juz bardziej widoczny.
Tak wiec po dzisiejszych nieudanych zakupach ręce mi opadaja :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

06 kwie 2008, 14:07

wiola85, na pewno coś znajdziesz. Im później tym lepiej, bo potem nie bedzie trzeba nic kombinować u krawca jak brzuszek okaże się pokaźniejszy....a czasem rosnie z dnia na dzień :-D ja swoją slubną szukałam baaardzo długo, głównie na allegro i innych serwisach z używanymi sukniami. I nic nie znalazłam...suknie moich marzeń wypatrzyła moja siostra zupełnie przypadkiem na wystawie w maleńkim saloniku. Ekspedientka oświadczyła nam na wstępie "wszystkie klientki sie o nia pytają, ale żadna w nia jeszcze nie weszła" :-D bo to była obcisła koronkowa sukienka, rozszerzana od kolan, na bardzo wysoką kobietę o rozmiarze 36. No i ja weszłam :ico_oczko: w nagrodę obnizono mi cenę (suknia kosztowała ponad 3tys zł bo była pokryta kryształkami swarovskiego i prawdziwą koronką, wypożyczano ją za pół ceny, ja utargowałam mniej i jeszcze gratis dwa welony :ico_oczko: )
tak więc, powodzenia Kochana!!!! :ico_brawa_01:
aromaga, duuuuuuuuuużo zdrówka zyczę!!!! fajnie że wstawiłaś wszystkie Terminatorki na początku!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

06 kwie 2008, 15:07

Jejku mam tylko taka nadzieje, ze naprawde cos znajde. Tak jak mowiłas moze lepiej przed samym weselem cos kupic bo to tak do konca nie wiadomo jak bedzie moj brzuszek wygladał :-)
Teraz czeka mnie wycieczka po rodzince z zaproszeniami na weselisko :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

06 kwie 2008, 19:24

wiola85, powodzenia i nie przemęczaj się, Kochana!!!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

07 kwie 2008, 22:02

Czesc laseczki :-)
Dawno mnie tu nie bylo ale jakos weny brak. Dzis pierwszy dzien po l4 w pracy, nawet bylo fajnie, d\zieci sie tak ucieszyly ze przyszlam i wysciskaly mnie ze bylam w szoku :ico_szoking: bylo to bardzo mile.
W sobote mialam ostra wojne z moim mezulcem :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: do dzis nie gadamy, mam go juz dosc a najgorsze jest to ze on nic zlego w swoim zachowaniu nie widzi a o przeprosinach to moge zapomniec bo by mu chyba w gardle utknelo :ico_placzek: :ico_zly: :ico_placzek: :ico_zly:
A jutro ide na usg i tak sie ciesze ze szok. Mama mi zalatwila w jakies renomowanej klinice i na skierowaniu pisze 6D nawet nie wiedzialam ze takie sa. wkoncu zobacze moje malenstwo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ten gbur jedzie ze mna.
A co u was?? Jakos pusto na naszym watku sie zrobilo :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość