Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

11 maja 2009, 11:34

Witam ja wczoraj jakos nie miałam weny do pisania, w ogole zły dzien i jeszcze sie pokłociłam z M :ico_olaboga:

Agusia1982, Wspołczuje tych nerwow, tez mam cos podobnego ze czasami juz cierpliwosci mi brakuje, jak on tak cala noc płacze, potem jeszcze w dzien marudy. JA nerwowa niewyspana, a potem sie to odbija na wszystkich :ico_placzek:
No i juz niedługo bedziecie razem, dasz rade, zobaczysz potem jak szybko to przeleci, uszy do gory :-D

yoanna, super gratulacje drugiega zabka :ico_brawa_01:
od kilku dni spi juz w pizamce - straszna wygoda, nie musze co noc szukac spioszkow itp :)))
a jaka to pizamka??? Bo my caly czas w spiochach, znaczy w pajacykach bo sa wygodniejsze :-)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

11 maja 2009, 13:16

Hej moje panie ale u mnie dziś piekna pogoda wczoraj caly dzien nad oceanem chodzilismy maly nawet byl grzeczyny bo obrucilismy spacerowke tylem do siebie o gladal sobie wszystko tylko nie nas wioec byl happy :-D :-D
yoanna gratki za drugiego zębaolka u nas tez drugi sie przebija :ico_brawa_01:
a ja juz spioszkow malemu od miesiaca nie ubieram :ico_noniewiem: bo mi sie wydaje ze on juz do nich za duzy i dziwnie mi wyglada juz mu nie pasuja, wiec spi w bodziaku i spodenkach od pidżamki :-)
Aga do lipca nie daleko :ico_sorki:
a i jeszcze do mnie tesciowa przyjechala :ico_noniewiem: tzn. nie do mnie a do siostry Piotra ale ma do nas spacerkiem 15 minut wiec pewnie bedzie u mnie siedziec i sie wypytywac ehhhhhh no nic ide cos robic :ico_noniewiem:
milego dzionka

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

11 maja 2009, 13:39

Obrazek pizamka! :)

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

11 maja 2009, 13:58

hejka dziewczyny! :-)
dziękuję za słowa otychy :ico_brawa_01: wiem że do tego lipca już nie długo,już odliczam dni :-D
u nas jak narazie jeden zębol,a drugi sie wybija,i dlatego moj maluch taki nie znośny,ale dzisiaj w sumie nie moge narzekać,bo jakiś grzeczniejszy-twu-twu!!! :-)
u nas pogoda taka sobie zanosi sie chyba na deszcz! ale spacerek już dziś zaliczony :ico_brawa_01: miłego dzionka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

11 maja 2009, 16:26

yoanna, a no super pizamka, a na nozki cos zakladasz?? znaczy skarpetki???

Agusia1982, ciesze sie ze dzis lepiej :-D

adia26, u nas na burze sie zanosi, ja to co miesiac robie małemu małe remonciki w ubrankach i ciagle cos jest za małe, spakowałam juz 2 kartony a trzeci sie zapełnia :-)

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

11 maja 2009, 17:17

Nie zakladam skarpetek, juz od dawna w sumie spi na boso, nawet jak nie mioala pizamki to czesto spala w spodenkach i bodach z dlugim rekawem bez skarpetek :) jakos tak wydaje mi sie, ze bez skarpetek sie lepiej spi :D

a propo spania, u nas zasypianie dalej z placzem, ale krotkim i znosnym (moj maz ttroche sabotowal a ja o tym nie wiedziala, bo nosil ja w dzien na rekach i mu zasypiala, ale ma tego wiecej nie robic.

W piersi juz malo co jest wiec od jutra leca chyba nowe tabletki :)

Poza tym w nocy mala budzi sie ze 3 razy wiec jest o niebo lepiej, gorzej bo ostatnio zasypia z butelka w buzi - a to chyba tez zly zwyczaj, w sensie je je i zasypia a butelka lezy gdzies w nogach.. no ale wole to niz zasypianie na rekach :D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 maja 2009, 17:20

Witam sie i ja

juz sie przeprowadzilismy, mam neta.Juz prawie wszystko jest ok, tylko zostaly drobne rzeczy.
Erik ma dwa zabki i chyba ida nam kolejne, bo placze nie wiadomo czemu.

Dzis powiedzial MAMA i pol dnia tak mamowal, musze zapisac sobie te date :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

11 maja 2009, 17:24

dziewczynki witam !

wpadam na sekudnke poczytalam i puzniej jak dam rade zajze bo mam roboty kupe :ico_olaboga: ale nic ciekawego u nas nie slychac ciagle to samo Buzialki

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

11 maja 2009, 21:01

Brawa dla Eryka za ząbki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Pati pewnie już jesteś szczęsliwa na nowym miejscu jak sie mieszka ???
Nie zakladam skarpetek, juz od dawna w sumie spi na boso, nawet jak nie mioala pizamki to czesto spala w spodenkach i bodach z dlugim rekawem bez skarpetek :) jakos tak wydaje mi sie, ze bez skarpetek sie lepiej spi :D
no u nas to samo mały spi na bosaka w rampersie albo w bodach i spodenkach .
Jejku ile u nas się dzieje :ico_szoking: Antek wczoraj dostał nocnik od babci :-D no i dzis zaczełam go sadzać wiec mamy małe sukcesy po cycku dałam go na nocnik no isiku zrobił zadowolony niesamowic bo mu się właczyła muzyka :-D :-D no a potem uchwyciłam moment jak zaczyna kupe walic wiec szybko na nocnik noi znowu melodyjka ciekawy znowu patrzył co sie dzieje i co to jest w tym nocniku a ja go chwaliłam biłam brawo i takie tam :-D no i na wieczór znowu go posadziłam po jedzonku wiec znowu siku do nocnika :-D :-D . chciałam go tylko oswoić z nocnikem a tu takie niespodzianki za pierwszym razem .Zobaczymy jak jutro będzie .Dziś Antek był u pani neurolog Antek nie musi już chodzić na wczesną interwencje teraz mamy chodzić tylko na rehabilitacje no i na kontrole do niej :-D :-D wiec wspaniały dzinek .
Antek zaczoł wstawaać przy meblach trzyma się sofy,pułek i wstaje normalnie szok musze miec oczy szeroko otwarte i ciągle mieć go przy sobie bo wstac umie i stac ale jeszcze nie opanował powrotu na ziemie :ico_olaboga: .Jutro jedziemy do pszczyny na ćwiczenia a potem czeka nas szczepienie :ico_noniewiem: .

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

11 maja 2009, 21:31

yoanna, oo to fajnie wiedziec, moze i ja sie skusze na zmiany :-D

Pati85, witaj znowu :-D i gratulujemy MAMY :ico_brawa_01: ja tez raz słyszałąm od Filipka MAMA, ale potem juz nie, za to niedawno zaczał mowic TATA tak przez trzy dni i znowu zapomniał i juz nie mowi :-)

slonko2008, gratulujemy zmian i siusiania do nocniczka :ico_brawa_01:
Tez mam taki z melodyjka, juz dwa razy go posadziłam ale nic nie udało sie zrobic, zreszta narazie dam spokoj sobie, bo mały nie potrafi tak fajnie na nim siedziec, bo dopiero sie tego uczy :-)

Dobra zmykam spac, bo pewnie znowu mnie czeka wstawanie co godzinke :ico_olaboga:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość