mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

08 maja 2009, 11:47

Witam Edulitko zdjęcia super :ico_brawa_01: Brzuszek też fajny :-) U nas dziś pogoda super już zaliczyliśmy spacerek, z zakupami :-) teraz sprzatamy i gotujemy obiad :-) Tak Matyldzia pije tak wcześnie mleczko ale spac poszła dopiero jak Maka przyjechała czyli po 21 :-) ale zwykle chodza spac o 20.30 i wstaja ok 7.30 :-) No weekend sie znowu zbliża to my jedziemy do mojej mamy. Pogoda jak na razie dopisuje, oby sie utrzymała :-) A co do spania to Matyldzia od początku śpi w swoim pokoju w swoim łóżeczku i jest oki. Pamiętam jak było z Martynką do 4 lat wołała mnie co noc z pretensjami że nie śpie z nią :ico_olaboga: Aż kupiliśmy jej nowe łóżko tylko dla niej :-) Dobra spadam dalej sprzatac i gotowac, chodz cos głowa mnie boli jakąs kawke musze wypic :-)

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

08 maja 2009, 15:31

Hej kobietki :-D

wreszcie troszkę zawrzało na forum :ico_brawa_01:

Mery wielkie buziaki dla Kornelka,ma się teraz biedactwo z tą kupką,może niebawem się przełamie,bo to nawet nie zdrowo,tyle czasu nie robić kupci :ico_placzek: .Trzymam kciuki,żeby raz spróbował ,to może potam pójdzie z górki :ico_noniewiem: .Merry a Ty jak się wprawisz w jazdę samochodem,to cię mąż w domu nie utrzyma :ico_oczko: .Ja też tak skromniutko i pomalutku zaczynam jeździć,bi taka przerwa,że teraz są problemy... z parkowanie szczególnie :ico_wstydzioch:

Edulitko-fajnie rośniesz ,Nikolcia też,ale ponarzekam ,bo strasznie mało fotek :ico_wstydzioch: .JA CHCĘ JESZCZE ,JA CHCE JESZCZE :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Kati a kiedy wracacie do Polski?Siedzicie już chyba długo we Włoszech,bo pomyślę,że wam za dobrze :ico_oczko:

Chloe teraz Maciusiowe gadanie pójdzie jak po maśle,ja sama się zastanawiałam,że Bartek długo mówił w swoim języku,a teraz(dokładniej jak skończył 2 latka) gada bez [przerwy ,coraz to nowe usłyszna słowa.Nie koniecznie zawsze te słowa zawsze są ładne :ico_nienie: ,mam nadzieję,że tych nie przyswoi sobie na długo :ico_nienie:

Lino u nas 8 lat różnicy miedzy chłopcami ,duża różnica,ale tak wyszło
.Śmieję się,że to rodzinne bo między nami a rodzeństwem też po 8 lat różnicy :-D

dziś Dominik wraca,nie moge się doczekać,niby tylko 5 dni a stęskniłam się za nim jakby Go z miesiąc nie było :ico_haha_01:

idę skonczyć sprzątanie ,bo jak się dorwałam do kompa to jak wariat :ico_puknij:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

08 maja 2009, 20:57

Hej, wcześniej tyle napisałam i nie udało mi się wysłać :ico_placzek: , za każdym razem wygasała mi strona. Teraz się tylko witam. CZEŚĆ i ... dobranoc.

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

11 maja 2009, 12:43

Czesc dziewczyny gdzie sie podziewacie?
U nas taka piekna pogoda ze caly weekend gdzies nas nosilo :-D Wczoraj pojechalysmy do wesolego miasteczka,Ola pierwszy raz widziala tyle karuzeli na raz,sama nie wiedziala gdzie chce najpierw isc,jak wracalismy to byla tak padnieta ze zasnela mi w wozku,to pewnie od nadmiaru wrazen i tego upalu.

Iwcia my juz od stycznia jestesmy we Wloszech i wracamy gdzies na poczatku sierpnia.

Teraz Ola poszla na zakupy z babcia wiec mam chwile dla siebie,musze isc cos zrobic z wlosami bo wygladam...lepiej nie mowic :ico_szoking: niestety musze wytrzymac bez fryzjera do sierpnia bo tu sa takie ceny ze jeszcze na glowe nie upadlam zeby za balejaz zaplacic 100euro :ico_puknij:
Ja narazie uciekam,mam nadzieje ze jak zajrze nastepnym razem to zastane mila niespodzianke :-D wiec laski do kompa marsz :-D

Awatar użytkownika
Lina
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 129
Rejestracja: 04 maja 2009, 11:55

11 maja 2009, 20:15

witajcie :-) wróciłam z dużuru i padam z nóg
ogarniam mieszkanie
Malinka już śpi ,a Kacper coś czyta
pora na wieczorny relax z mężusiem :-D
miłego wieczoru dla wszystkich :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

11 maja 2009, 22:23

Hej,hej :-D

Kati to stwierdzam,że dobrze Wam się powodzi :ico_oczko: ,też bym tak chciała :-D .Śliczną fotkę Olenki wstawiłaś :ico_brawa_01:

Lino to ty jednak pracujesz :ico_noniewiem: ,bo ja zrozumiałam,że jesteś na wychowawczym :-) ,jakiś jescze siły zostały skoro na relax z mężusiem cie ochota nachodzi :ico_oczko:

Edulitko melduj i mów co się dowiedziałaś na usg,bo to przecież dziś ten wielki dzień :-)

ja chyba zmęczona ,albo jakaś :ico_spanko: ,bo nic mi sie nie chce :ico_noniewiem:

buziaki :ico_buziaczki_big:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

11 maja 2009, 22:32

Iwcia mogloby sie wydawac ze dobrze,ale moja mama mieszka we Wloszech,i jestesmy u niej na czas kiedy moj Tomek jest w morzu.Sa tego plusy jak np to ze mam fajne dlugie wakacje,jest super pogoda no i moja mama moze sie cieszyc ze ma wnusie u siebie :-D ale i sa tez minsy-tesknie juz troche za Gdynia,za znajomymi,za plotkami przy kawie z przyjaciolka,no ale coz nie mozna miec wszystkiego.
Dziekuje w imieniu Olenki,fotka z wczorajszego spacerku :ico_haha_02:

Edulitko no wlasnie przeciez dzis 11!!gdzie sie podziewasz?czekamy na wiesci :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

11 maja 2009, 23:17

O 22 wróciłam od lekarza wizyta była a na usg mam się zgłosić za 4 tyg :/ no cóż poczekam ale za to słyszałam serduszko maleństwa :-) ślicznie bije 140 uderzeń na minute :-) mam mega zapalenie i dostałam globulki :ico_noniewiem: no i waże tyle samo co przy wizycie w marcu kiedy zakładałam karte :ico_szoking: nie wiem jak to możliwe skoro brzuś i biust już tak przybrały
kati84, - Oleńka śliczna taka mała dama :ico_brawa_01:
uciekam spać :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

12 maja 2009, 09:00

Cześć

Edytko- dzieki za zdjecia brzusio uroczy a Niki panienka juz taka, to teraz musimy poczekać 4 tygodnie na jakieś wieści :ico_oczko: ciesze się, ze wszystko dobrze

Kati- zazdroszczę, pewnie wrócisz czarnulka taka opalona, a mała moze coś po włosku zacznie gadać :-D

Iwciu-- WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, STO LAT :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :581: :ico_prezent:



A u nas jakos pomału mały sie przełamuje zrobił juz kilka razy sam rano kupke i przyszedł mnie obudzić, teraz jak śpi w swoim pokoju to ja mocno zasypiam, nawet nie musze do niego wstawać dzisiaj coś mu się śniło i płakał raz wię cpoleciała go ululać. A samochodem jeżdze juz troche ale szczerze mówiąc jeszcze robie błędy i sama sie boje narazie z Danielem. Pogoda dzisiaj do kitu a w domu isedzenie jest nudne. Musze wreszcie wyjąć aparat i porobic małemu zdjec juz mu tak dawno nic nie cykałam a jakieś trzy tygodnie temu był u fryzjera więc juz nie ma takiej byjnej fryzury musze to uwiecznić :-D :-D
Miłego dnia

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

12 maja 2009, 10:38

Hejka dziewczyny :ico_haha_02:
Zasiadlam wlasnie z kawka przed kompa wiec jak ktoras chce sie przylaczyc to zapraszam :ico_kawusia: cos slodkiego tez sie znajdzie

Mery bardzo sie ciesze ze Kornelek wraca do formy :ico_brawa_01: a co do jezyka Oli,to juz podlapala kilka slow :-D

Edulitko-nie ma wyjscia trzeba czekac,poczekamy z Toba :-D chociaz wiem jak takie czekanie denerwuje,ja na swoim lekarzu wymusilam wczesniejsze usg :-D nie moglam juz wytrzymac,tak mnie ciekawosc zrzerala :-D

U nas dzis kolejny piekny dzionek,slonce pali jak oszalale a jest dopiero po 10!

Olcia wstala dzis z taaaaaaaaaaakim katarem ze :ico_olaboga: caly nosek ma zapchany,jak pila rano mleko to wszystko zwymiotowala bo nie mogla oddychac.

Idziemy sie przejsc bo jakos mnie nosi,nie chce mi sie wdomu siedziec.
Milego dzionka :ico_haha_02:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość