Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

11 maja 2009, 20:18

No my już jestemy obszarniki :-D całe 12 arów mamy. Mały u notariusza przez 20 minut śpiewał sobie w foteliku aż zasnął. Potem byliśmy jeszcze u znajomych na kawie. Bartek to po prostu powsinoga - byle nowe miejsce było to jemu już się podoba. Za to po powrocie do domu od razu marudzenie. Musiałam po południu na 2 godzinki do Niemiec wyskoczyć, to chłop z nim wkoło bloku rajdy urządzał, bo padało i dalej nie mógł się wybrać - nie mógł znaleźć folii, a w domu mu się darł. Ząb mu się przebił, ale dalej mu dokucza, bo obie rączki w buzi i cały zaśliniony. Próbowałam dziś zrobić zdjęcie zęba, ale cwaniaczek nie da sobie, a że to dolna jedynka to zadanie jest ciężko utrudnione, górnej byłoby łatwiej :ico_zly:

A co do różnicy między kleikiem i kaszką to kwestia konsystencji i dodatków smakowych a nie tego czy zawiera w sobie mleko. Ja kupiłam kaszkę ryżową bananową Bobovity i ją robi się na mleku modyfikowanym lub innym. Kaszka ma chyba grubszą konsystencję od kleiku, ale tego to pewna nie jestem.
dziewczyny jak nauczyc mała jezdzic na spacerach nosz kurde rady prosze! jedno zdjecie zrzucam z dzisiejszego spaceru gdzie byla spokojna [rzez 3 minuty na brzuszku
milutka a wozisz ja przodem czy tyłem do kierunku jazdy ?

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

11 maja 2009, 20:21

synuś śpi, a my z mężem zamówiliśmy sobie pizzę :-D

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

11 maja 2009, 20:40

Milutka,a miałaś kiedyś tam złapać mocz do analizy, udało się?? wyniki w normie?? Chyba, ze coś przeoczyłam :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
a wiesz Bartek tez marudny był na spacerach w gondoli, a teraz gdy od kilku dni jeżdzi w spacerówce, spacery to wielka przyjemność dla nas obojga :ico_sorki:
Milusia, a co robisz gdy Klaudunia płakać zaczyna?? Może spróbuj ją czymś zająć, odwrócić uwagę od tego, że nie jest na raczkach :ico_noniewiem: Bartek tez protestuje gdy go odkładam z rak na łózko lub lezaczek ale szybko czymś go zabawię i poprostu zapomina, żelezy. Dziaisj chyba z dobrą godzinę patrzył się na butelkę z wodą mineralną i schłuchał z uwagą jak woda w niej chlupała. Każda metoda jest dobra :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

11 maja 2009, 20:50

Ale strasznie się cieszę. Moje dziecie pierwszy raz nie płakało leżąc na brzuszku. :-) Nawet troszeczke podniosła główkę. Ona jest taki słabiutki leniuszek że zaraz po musiała sobie odpocząc i chwilkę się zdrzemnąć.

[ Dodano: 2009-05-11, 21:52 ]
synuś śpi
moja niunia też :-D
Chłop pojechał do kolegi spakować auto serwisowe bo w czwartek jadą na rajd Elmot a ja biore sie za przygotowanie rzeczy na jutrzejszą wyprawę na basen

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

11 maja 2009, 21:26

hej hej
my juz po kapieli i po jedzonku i synus spi juz w lozeczku. pewnie nie bedzie spal za dlugo bo wypil tylko 120mleczka, bo z 20 min wczesniej wyrnal cala 100 herbatki :ico_noniewiem: chyba mu sie tak pic chcialo...

wrocila do nas ciemieniucha :ico_zly: i to ze zdwojona sila. a juz myslalam ze sie jej pozbedziemy, no i pediatra przepisala nam masc - Lacoid Crelo. Troche boje sie ja stosowac, bo jest na sterydach no i nie moze sie dostac do oczek i do buzki bo wtedy moze byc jaskra i pare innych brzydkich rzeczy. no i sie zastanawiam, bo przecie moj maly caly czas kopie i raczkami i nozkami. jak mu oliwilam glowke oliwka to cale raczki w niej mial , i potem pcha te raczki do buzi i nie oszczedzi oczek. no i mam dylemat teraz czy mu smarowac czy nie... moze wy spotkalyscie sie z ta mascia :ico_noniewiem:

dobra szykuje sie spac, bo pewno dlugo nie pospie wiec dzisiaj wczesniej laduje w lozeczku...

dobrej nocki mamusie :-)

papa

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

11 maja 2009, 21:33

Ale strasznie się cieszę. Moje dziecie pierwszy raz nie płakało leżąc na brzuszku. :-) Nawet troszeczke podniosła główkę.
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-05-11, 21:34 ]
nam masc - Lacoid Crelo. Troche boje sie ja stosowac, bo jest na sterydach no i nie moze sie dostac do oczek i do buzki bo wtedy moze byc jaskra i pare innych brzydkich rzeczy. no i sie zastanawiam, bo przecie moj maly caly czas kopie i raczkami i nozkami. jak mu oliwilam glowke oliwka to cale raczki w niej mial , i potem pcha te raczki do buzi i nie oszczedzi oczek. no i mam dylemat teraz czy mu smarowac czy nie..
ja bym nie smarowała

ja właśnie po kąpieli, też się pożegnam, do jutra, dobranoc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

11 maja 2009, 21:35

no i mam dylemat teraz czy mu smarowac czy nie... moze wy spotkalyscie sie z ta mascia
Jedwabna, ja dostałam masć sterydową na uczulenie Bartka na buzi z powodu skazy i mam te same obawy co Ty :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: na domiar złego po zastosowaniu takiej maści może dojść do bielactwa gdy się na słońcu za długo pobędzie :ico_szoking: więc narazie nie smaruję i walczę z uczunieleniem fenistilem :ico_sorki:
a próbowałaś Olejuszkę z serii Skarb Matki?? Jest skuteczna na ciemieniuszkę :-)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

11 maja 2009, 21:35

plum Laski :-)

jedwabna, patrzyłam na Wasze fotki :ico_sorki: nie dość, że Twój Dawidek też ma czupurek, jak Alutek, to ma też znamię poporodowe z tyłu głowy takie samo :-) :ico_brawa_01:
Troche boje sie ja stosowac, bo jest na sterydach no i nie moze sie dostac do oczek i do buzki
to najlerpiej mu smaruj, jak zaśnie :ico_sorki: wtedy zdąży się wchłonąć :ico_sorki:
Ale strasznie się cieszę. Moje dziecie pierwszy raz nie płakało leżąc na brzuszku. :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Emi, za brzuszek :-)
ja biore sie za przygotowanie rzeczy na jutrzejszą wyprawę na basen
noo, Wy tak razem z Marcią, czy mi się wydaje?? :-D

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

11 maja 2009, 22:04

a próbowałaś Olejuszkę z serii Skarb Matki?? Jest skuteczna na ciemieniuszkę :-)
_________________
nam niesety nie pomogła :ico_placzek: :ico_placzek:
noo, Wy tak razem z Marcią, czy mi się wydaje?? :-D
dobrze Ci sie wydaje :-D :-D :-D :-D :-D

[ Dodano: 2009-05-11, 22:06 ]
jedwabna nam natomiast pomogła emulsja z mocznikiem z firmy SVR Xerial Capillaire

[ Dodano: 2009-05-11, 22:07 ]
Moje dziecie pierwszy raz nie płakało leżąc na brzuszku.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja zauważyłam ze Milenka chętniej lezy na brzuszku na moich kolankach :-D :-D

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

11 maja 2009, 22:15

hej
ananke co za sku......, współczuje kochana, to okropne uczucie że ktoś grzebał w rzeczach, że je zabrał, wiem co czujesz...

gaga gratuluję zakupu ziemi :ico_brawa_01:

milutka - ja już Ci radziłam, moja z tego co piszesz zachowywała sie identyko - w wózku wyła do 6-7 m-ca, potem więcej rozumiała i łatwiej ją czymś zabawić było. nic niestety nie pomagało, ani pozycji zmiana, ani gondoli na spacerówke ani próby przetrzymywania jej, nic. nosiłam na rękach, usypiałam i dopiero do wózka jak usnęła i wtedy jak chodziłam ciągle to pospała z godzinke, nawet dwie.

nam dzień zleciał całkiem miło, ale popołudniu sie zmartwiłam bo ola znowu przeziębiona, katar, kaszel...żeby tylko małego nie zaraziła, w czwartek szczepienie - druga dawka....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość