Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 kwie 2008, 19:37

hej kochane
ja wpadlam sie tylko pozegnac

Oskar padl bez zadnych problemow przy mleczku... o 19:15 a nie spal nawet sekundy w dzien udalo mu sie :ico_haha_01:
ja teraz smigam pod prysznic i zasiadam potem do ksiazek

milego wieczorka zycze i spokojnej nocki

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

05 kwie 2008, 20:20

Natashka, to milej lektury :ico_sorki: i spokojnej nocuni :ico_oczko:
to udalo Ci sie Oskarka utrzymac bez spania super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja Gabi pewnie bym nie utrzymala bez spania musi przynajmniej raz dziennie spac bo inaczej wykonczyla by nas wszystkich :-D
pewnie pojdzie pozno spac bo wstala o 18 wiec bedziemy się meczyc :ico_sorki: a ona potrafi zajsc za skore :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

05 kwie 2008, 20:25

Natashka, no to przyjemnego uczenia się.

Ja właśnie z Milanem zjadłam kolację , gdzieś po 21 pójdzie spać. póki co jeszcze muszę z nim posiedzieć.
Bo mąż z gości będzie gdzieś po 23

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

05 kwie 2008, 21:10

Witam wieczorkiem
Filka dopiero usnal, ciezko bylo, domagal sie mleka :(
dzis nie wymiotowal :ico_sorki: ale i tak jeszcze wstrzymam sie z mlekiem

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

05 kwie 2008, 21:32

Ja też przed chwila położyłam Milana

A wsza dzieci piją jeszcze jakieś mleko te w proszku (NAN czy jakieś tam inne)????
Bo ja w sumie to jak skończyłam Milana karmić cycem ( czyli jak miał rok) to trochę już wcześniej przerzuciłam się na mleko krowie. I takie właśnie pije a oprócz tego kaszkę ryżowo mleczną na wodzie. bobovita czy nestle

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

05 kwie 2008, 21:59

Ja daje jeszcze modyfikowane, i chyba rok-dwa pobedzie na nim

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

05 kwie 2008, 22:00

melduje sie :-D
ja wykapana Gabi spi to moge sie relaksowac :ico_sorki:

siunia pisze:A wsza dzieci piją jeszcze jakieś mleko te w proszku (NAN czy jakieś tam inne)????

moja Gabi je tylko kaszki mleczno ryzowe na wodzie nie daje jej mleka krowiego podobno nie mozna dzieciom do 3 roku zycia dawac mleka krowiego :ico_szoking:
lulu81, to super ze Filipek nie wymiotowal :ico_brawa_01:
tak wstrzymaj sie z mlekiem mozesz dawac mu leciutka herbatke a nawet zrobic rzadki kisiel i dac mu do picia :-)

Awatar użytkownika
martka78
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1575
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:45

05 kwie 2008, 22:53

witam wieczorkiem! wkoncu zajrzalam do Was.ale widze ,ze o tej porze to juz pustki.
Maja pojechala do babci 2 tygodnie temu i jest mi strasznie smutno.A dzis to juz mialam jakies przesilenie bo tak za nia plakalam ,że bylam gotowa zrezygnowac z pracy .Maja przyjedzie moze za tydzien a moze za dwa. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: nie wiem jak ja to wytrzymam do tego czasu.Dobrze ,ze Mati jest w domu bo jak by on jeszce pojechal to juz wogole bym chyba osiwiala z tesknoty.
Dawno nie bylam na tt i widze jak Wasze dzieci urosły.Oski jak duzy chlopak,Kacper to juz wogole jak sie wyciagnał w gorę :ico_szoking: :ico_brawa_01: , no i Kubuś i Gabi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mam nadzieje ,że uda mi sie częsciej wpadac. :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

05 kwie 2008, 23:13

magda75 pisze:podobno nie mozna dzieciom do 3 roku zycia dawac mleka krowiego :ico_szoking:


No to tu panują inne zasady bo dla dzieci od 11 miesiąca mówią żeby już mleko krowie podawać.

A z resztą , pytałam sie teściowej jak to było jak kiedyś nie było tych mlek modyfikowanych, to mówiła że maluszkom jak się nie karmiło piersią normalnie podawano mleko krowie.
Więc myślę że juz w polsce trochę przesadzają z tymi ograniczeniami wszystkich produktów, niedługo nic nie będzie można dzieciom dawać bo wszystko będzie ich zdaniem uczulać.
My też nie dajmy się zwariować, każde dziecko jest inne i każdego może uczulać co innego.

martka78, witaj.
No to napewno teraz wam smutno jak nie ma Majeczki, ale co zrobić, życie, czasem jak się nie ma innego wyjścia to i tak trzeba zrobić, ważne że babcie zna i że jest w dobrych rękach.
Ja to przed tv się zasiedziałam i sobie paznokcie malowałam ( u stóp) choć już niewygodnie tak się schylać. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martka78
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1575
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:45

05 kwie 2008, 23:17

siunia, witaj!!!!No napewno juz masz spory brzuszek :-)
A z tym mlekiem to zalezy od dziecka .Ja np. Mateuszowi dałam mleko krowie jak skonczyl 1,5 roku i nic mu nie bylo .Nie jest zadnym alergikiem.A Mai zamierzam dawac do mleko modyfikowane do drugiego roku a potem zobaczymy czy nie bedzie miala alergii.
Mi tez sie wydaje,ze juz przesadzaja z tym zywieniem dzieci .tego nie wolno tamtego nie wolno , jakos my jako male dzieci jadlysmy wszystko i zyjemy i nic nam nie bylo a teraz wymyślają :ico_puknij:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość