Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 maja 2009, 21:32

Brawa dla Eryka za ząbki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Pati pewnie już jesteś szczęsliwa na nowym miejscu jak sie mieszka ???
oj jestem kochana, a mieszka sie super, wogole inaczej, jestem nardzo zadowolona :ico_brawa_01: jak bede miala foty to wkleje, ale na razie trzeba jeszcze drobne rzeczy dokonczyc i reszte rzeczy powynosic

slonko2008, no jestem w wielkim :ico_szoking: Twoj syncio juz na takim etapie, wielkie brawa dla niego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i zycze sukceswo nocnikowych

Moj Eris to nie siedzis am, jak go posadze to sie chwieje, leci na boki i do tylu, a o wstawaniu albo o probie chodzenia to nawet nie ma mowy, nie wiem czy mam sie tym martwic czy nie, ale pewnie nie

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

11 maja 2009, 22:13

No ladnie!! Gratuluje sikania do nocnika - a ja myslalam, ze Nina sama sobie wybierze nocnik :P a tu tymczasem chyba bedzie go trzeba kupic wczesniej :))

Kurde u nas byla taka wielka burza, ze wszystkich stron, nagle sie zrobilo ciemno jak w nocy, uwielbiam taka pogode, ale musialam jechac zawiezc dokumenty :/ padalo tak ze wycieraczka jezdzila najszybciej jak mogla a ja i tak nie widzialam drogi :O

No a teraz przypalilam garnek bo wlaczylam zly grzejnik na plycie i stal tam pusty garnek i nagle czuc okropny smrod :(

No a a propo urokow - opowiadalyscie o nich, ide do sklepu, a nagle widze babcie :O jak z spiacej krolewny, mala, strasznie stara, z taka strasznie wiedzmowa twarza - i mysle sobie - blagam nie podchodz do mnie!!! A ona zatrzymuje sie przy wozku i zaczyna mowic "oo jaki piekny!! jakie to cudo" ble ble ble i pyta ile ma lat czy to chlopczyk ble ble, a ja mysle tylko o tej czerwonej wstazce ktorej nie mam :( po czym powiedziala - ze ma prawnuczke ktora ma rok i niech sie dobrze mala chowa - to chyba nie bedzie zle nie??

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

11 maja 2009, 22:30

Moj Eris to nie siedzis am, jak go posadze to sie chwieje, leci na boki i do tylu, a o wstawaniu albo o probie chodzenia to nawet nie ma mowy, nie wiem czy mam sie tym martwic czy nie, ale pewnie nie
to tak jak mój Nicolas,jak go posadze to siedzi ale sam sobie nie radzi z podciągnięciem,siada tylko tak na boku,za to lata po podłodze jak szalony,już nie kojcu,nie w łóżeczku tylko rwie sie na podłoge i walczy z lampą i wszystkim co dopadnie :ico_brawa_01:
Pati super że już jesteś,brawa za ząbki :ico_brawa_01: no i słówko MAMA :ico_brawa_01: u nas narazie jeden ząbek ale drugiego juz widac :ico_brawa_01:

słonko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za nocal!!
a co do piżamek-my śpimy w pajacykach i śpioszkach-to takie super że może być jeszcze w tych śpioszkach,jest jeszcze przeciez malutki! a śpioszki,pajacyki to właśnie to dzieciństwo,kiedy niuniuś jest jeszcze maluszkiem :-)
wiecie co obżeram sie właśnie galaretkami w czekoladzie,i nie moge przestać :-D

dziewczyny mój mały dziś obudził sie z takim płaczem że jeszcze długo nie mogłam go uspokoić,nie wiem co sie dzieje ale odkąd wprowadziliśmy sie do tego domu,cały czas mi płacze i marudzi :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: az sie poryczałam bo nie mam juz sily,ta bezsilność,płacze i płacze a ja nie wiem co mu jest jak mam mu pomóc!!!! :ico_placzek: :ico_placzek:
milej i spokojnej nocki życze! :-)

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

11 maja 2009, 22:32

A moze maly wyczuwa ze Tobie jest zle?? A jak Twoja corcia w nowej szkole? Podoba jej sie czy wolala chodzic w Norwegii do szkoly??

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

12 maja 2009, 08:39

witam z ranka! stawiam wielką kawusie

__$$$$$$$
____________$$_____$$
_____________$$
_______________$$$$
__________________$$
______________$$$$
_____________$
______________$$
_________________________
_____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
_____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
_____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__$$
_____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
_______$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$___$$$$$$$$$$$$$$___$$$$$$
$$$$$$$$________________$$$$$$$$
__$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
_______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
A moze maly wyczuwa ze Tobie jest zle?? A jak Twoja corcia w nowej szkole? Podoba jej sie czy wolala chodzic w Norwegii do szkoly??
wiesz co może i wyczówa,ogólnie dla niego to wszystko to pewnie dziwne,zmana miejsca,nowy dom ,nowi ludzie wokół i do tego wszystkiego brak tatusia!
a córcia w szkole szybko sie zaklimatyzowała ale jednak tęskni za szkołą w norwegi tam jej było lepiej,i cieszy sie bardzo ze tam wracamy :-D
miłego dzionka :-)

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

12 maja 2009, 09:37

witam was kobitki

W niedziele wrocilismy z Polski.Mialam dzo wypakowywania,prania i teraz czeka mnie prasowanie bleeee.
Urlop nalezy do bardzo udanych.Eryczek byl zywa maskotka rodziny.Rodzice rozpiescili.Z dnia na dzien ruchliwszy.Lezac na dywanie obraca sie w magicznym tempie w rozne kierunki,czolga sie---super widok. :ico_oczko:
3 maja przebila sie mu pierwsza dolna jedynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wbije sie w dyskusje bo znow mam pare stron do nadrobienia a chyba nie dam rady poczytac.UDalo mi sie ostatnie 3 strony przejrzec.

Gratuluje zabkow i sukcesow nocnikowych :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Lece na kawencje

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

12 maja 2009, 10:15

Gratuluje zabka Erykowi!! :)
Agusia to bardzo dobrze! :) Moja Nina tez jak nie widzi tatusia to jest placz okropny :( i teskni jej sie,, za to jak bawimy sie z nia obydwoje to jest bardzo szczesliwa :)))

robilam projekt wczoraj do 1 w nocy i o 1 nina sie obudzila z placzem - plakala 1,5h, poszlysmy spac o 2.30 i o 5.40 pobudka i koniec snu... od 5.4 marudzi jak nie wiem, dalam jej juz 3 razy butle i 3 razy wszystko wchlonela :O nie wiem o co chodzi ale mam nadzieje ze to nie sprawka tej babuszki ze sklepu :)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

12 maja 2009, 11:22

Hej diewczyny Pati Sarenka witajcie, gratki za ząbki :ico_brawa_01:
Słonko to widze że Antoś mały zdolniacha umnie Kacper sam nie siada ani nie wstaje jedynie co robi to czoga sie po calym domu i zjada wszystko co znajdzie dzis mi storczyka nadgryzl myslalam ze mnie szlak trafi bo to moj ulubiony kwiatek :ico_noniewiem: dobrze ze nie polknol liscia bo tez pewnie by mu zaszkodzil :ico_sorki: , wczoraj mielismy gosc 11 osob :ico_szoking: sama rodzina ktora zawlila sie do szwagierki na komunie :ico_noniewiem: byl tez maly chlopiec 14 miesieczny Szymonek Kacper nie wykazywal zainteresowania ani on Kacperem ,A i ten chłopczyk wlaśnie u nas postawil swoje pierwsze kroki jak to bolsko wygladalo ta radosc w jego oczach normalnie super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a na porzegnanie Kacper wyrwal malemu ciastko z buzi i sam zjadl :ico_szoking: :-D no myślalam ze padne jego mama tez :ico_haha_01:
milego dzionka :-)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

12 maja 2009, 14:44

Witam !!!

No i nie udalo mi sie zajzec juz wczoraj

Dziweczynki te nasze skarby jak ze roznie zaczynaja swoj kolejny etap w rozwoju jedne siedza drugie nie :ico_oczko: niektore by juz najlepiej biegaly a innym nawet sie nie spieszy jak to widac jakimi sa indywidualistami :ico_oczko:

Generalnie nie ma co sie stresowac jak jeszcze czegos nie robia bo na kazdego maluszka przyjdzie jego czas

Weronika rowniz sama tak nie usiadzie owszem jak potrzymasz jej nogi jak lezy to sie podniesie i usiadzie i ze trzy razy udalo jej sie samej usiasc i dlatego tyn bardziej nie kumam ze jeszcze calkiem tego sama nie robi najwidoczniej jeszcze ma czas

Zebacz nadal pod cieka warstwa skory to juz jest irytujace ze tak dlugo to trwa a taka ma gorke ze szok :ico_szoking: no ale coz czekamy nadal

Ostatnie noce sa ciezkie ciagle sie budzi mogla by sobie darowac te pobudki jak mniejsza byla to spala slicznie i rzadko jej sie zdazalo wstawac w nocy a teraz to co troche sie budzi no i rano juz po 5 pobudka i to nie taka jak do tej pory co byla o 6 ze cyca dostala i dalej szlysmy spac tylko w najlepsze sobie gada smieje i zabawa na calego nauczyla sie robic brawo i klaszcze se w lapeczki i ma ubaw po pachy

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

12 maja 2009, 16:22

dana, masz racje kazda dzidzia jest inna i na wszystko przyjdzie pora :-D

A z tym spaniem to ja mam tak samo, wczesniej to przesypiał całe noce, a teraz co godzine pobudka :ico_olaboga:

Tez mielismy wczoraj gosci z małym dzickiem 12 miesiecznym Wojtusiem, jeju jakie zywe dziecko :ico_olaboga: powoli stawia swoje pierwsze kroczki, ale wieksza frajde sprawia mu raczkowanie :-)
Wszedzie trzeba było za nim ganiac, ze stolika wszystko pozdejmowana, w ogle masakra,oooj to wszystko nas jeszcze czeka :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość