Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

03 kwie 2008, 12:55

a co tu tak pusto :ico_olaboga:

matikasia powodzenia w szukaniu pracy

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

03 kwie 2008, 18:57

Ja nie wiem w co ręce włozyć i teraz ciężki zjazd mnie czeka bo prowadzimy z koleżanką lekcje z matmy i wprowadzamy slowa wg Majchrzaka.takze odezwe sie dopiero w niedzielke:)

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

03 kwie 2008, 22:26

Czesc dziewczyny!
U nas po staremu tydzien za tygodniem leci nie wiadomo kiedy :ico_placzek:
Najwazniejsze ze wiosna wreszcie przyszla :ico_brawa_01:
Bo dzieci juz mi glupieja wreszcie beda mogly calymi dniami na ogrodku siedziec :-)
matikasia, na pewno uda ci sie znalezc prace trzymam kciuki :-) ciezka sprawa taka przeprowadzka co?wszystko od nowa musicie zaczac :ico_noniewiem: a czemu wlasciwie przeniesliscie sie do innego miasta?

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

04 kwie 2008, 06:35

Dzień doberek Kochane :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Matikasia ,ja trzymam cały czas kciuki :ico_haha_02: Ty jesteś obrotna kobietka ,to dasz radę ze wszystkim bez problemu :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Magda Sz,to ja C zazdroszcze tej pogody,bo u mnie w Stalowej za oknem mgła i czuję się dzisiaj jesiennie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
A ja już pomału zaczynam żyć Komunią mojej Kasi i już mnie skręca w srodku i zaczynam się bać... :ico_olaboga: :ico_olaboga:
A gdzie sie podziewają Agnes ,Meggie ,Ala,Bożenka ??????

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

04 kwie 2008, 13:15

Hej kobietki, czytam wszystko co piszecie tylko czasami nie mam siły nic pisać. Dziś o dziwo udało mi się uśpić chłopaków naraz i aż nie wiem co mam zrobić z wolnym czasem. Wstawiłam obiadek i niech się pichci, pranie czeka na wstawienie i gary w zlewie od rana czekają, echhhh.......... a ja siedzę przy kompie aż mnie sumienie gryzie.
Antoś zaczyna pięknie składać zdania i nawet logicznie odmienia wyrazy. Ostatnio zauważył różnicę między mamą i tatą pod względem używania końcówek -a i -y. Np duży ,duża itp.

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

04 kwie 2008, 16:26

Hej :ico_haha_02:

my troszkę chorowaliśmy ja antybiotyki a Adrian na szczęście nie musiał tylkow nocy wymiotował a tak ogólnie to ładnie sie bawił ale juz jest dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:

i ogólnie niestety postaremu mam nadzieję że niedługo coś się zmieni :-D :ico_sorki:

Dora1 już Komunia :ico_olaboga: ale czas leci co :ico_haha_02:

Bozenka ale Twoja najmlodsza pociecha juz spora :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas pochmurno a tak ładnie bylo ale za tydzień ponoć ma byc ładnie to wybierzemy sie na działkę trochę Adrian sie wyszaleje już coraz bardziej mówi śmiało można sie z nim dogadać :ico_brawa_01: i zrobil sie posłuszny jak narazie :-D

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

05 kwie 2008, 13:16

Agnes ,to jakieś wredne wirusisko się przypałetało :ico_olaboga: Ale najwazniejsze ,że wracacie do zdrówka :-) :-)
Ja juz wysprzatałam w domciu ,Bartosz śpi ,Kasia bawi się w Witch ,a ja okupuję kompa :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

06 kwie 2008, 00:41

bozenka74, kolejne piekne zdjecie twoich mezczyzn :ico_brawa_01: a Franio takie ma poliki cudne :ico_brawa_01:
Dora1 pisze:A ja już pomału zaczynam żyć Komunią mojej Kasi i już mnie skręca w srodku i zaczynam się bać...

ojej to Kasia juz do komunii :ico_szoking: jejku ale masz juz duza corcie :ico_brawa_01: nie dziwie sie ze masz stresa bo to w koncu wazne wydarzenie nie tylko dla Kasi ale i dla wszystkich domownikow :-)
bozenka74 pisze:Antoś zaczyna pięknie składać zdania i nawet logicznie odmienia wyrazy. Ostatnio zauważył różnicę między mamą i tatą pod względem używania końcówek -a i -y. Np duży ,duża itp.

:ico_brawa_01: dla Antosia :-D Dawid tak samo odmienia i to niesamowite w jakim tempie ucza sie nasze dzieci co dzin now slowka zdania itp :ico_szoking:
Agnes pisze:i zrobil sie posłuszny jak narazie

moj tak samo i nawet zaczal znowu jezdzic w wozku :ico_sorki: znowu moge chodzic po wieksze zakupy i nie zajmuje mi to tak duuuzoooo czasu :-) dzisiaj np tak smiesznie przekrecil sie w wozku na boczek wtulil sie i zasnal :-) a my z Olusiem spokojnie polazilismy po miescie :-)
Dora1 pisze:to jakieś wredne wirusisko się przypałetało

oj tak szczegolnie ten okres przejsciowy miedzy zima a wiosna jest okropny :ico_olaboga: u mnie w domu znowu kaszel nie moge tego holerstwa wytepic :ico_olaboga: dopiero mieli wydawaloby sie ze juz ok teraz znowu :ico_zly:
a gdzie reszta mamusiek sie podziewa?jakos tu pusto ostatnio :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

06 kwie 2008, 10:46

Magda Sz. pisze:bozenka74, kolejne piekne zdjecie twoich mezczyzn :ico_brawa_01: a Franio takie ma poliki cudne :ico_brawa_01:

dziękuję

Magda Sz. pisze:moj tak samo i nawet zaczal znowu jezdzic w wozku

Antoś lubi wózek ale może dlatego, że wiecznie chodzi na nóżkach bo niby jak mam wychodzić z dwoma hihi

Magda Sz. pisze:Dora1 napisał/a:
to jakieś wredne wirusisko się przypałetało

oj tak szczegolnie ten okres przejsciowy miedzy zima a wiosna jest okropny :ico_olaboga: u mnie w domu znowu kaszel nie moge tego holerstwa wytepic :ico_olaboga: dopiero mieli wydawaloby sie ze juz ok teraz znowu :ico_zly:

u nas też ale w ruch poszedł vibovit, bioaron c i jakoś dajemy rade, powoli jest lepiej.

Magda Sz. pisze:to niesamowite w jakim tempie ucza sie nasze dzieci co dzin now slowka zdania itp :ico_szoking:

ostatnio ulubione zdania Antosia to: co to było? i jak rozmawia przez telefon to: cześć cio tam? rozróżnia też kolory niebieski i zielony. i od wczoraj mówi TAK, do tej pory potwierdzenie było minką i radosnym śmiechem. albo mruknięciem: yhy

Agnes pisze:Bozenka ale Twoja najmlodsza pociecha juz spora :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

rośnie jak na drożdżach sama nie wiem kiedy to zleciało.

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

06 kwie 2008, 17:08

Hej :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: Bożenka too :yhy to mi sie bardzo podoba :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Niestety Bartosz dalej
jest na :nie ,ze wszystkim ,Tak nie chce mówic do tej pory -ech :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Ale ostatnio jechałam z nim autem , i strasznie chciało mu się pić ,a że nie mogłam sie odwrócic ,bo byłam na głównej drodze i ruch niesamowity więc mu tłumacze ,żeby poczekał chwilkę ,gdzieś stane ,to mu dam butlę z piciem ,a Bartosz :Nie mama >Mama da pitz :-) :-) :-) No i jak ich nie kochać :ico_haha_02:
Magda Sz.oj leci ten czas leci :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Pamietam do tej pory jak moją Kasię miałam w brzuszku ,jak ją urodziłam ,a ona ma już 8 lat :ico_szoking: :ico_szoking: ,nawet się nie obejrzę ,a będzie miała 16 :ico_olaboga: :ico_olaboga: Jezusiczek ,ale mi ten czas przelatuję mięzy palcami i nawet nie wiem kiedy :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość