Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

14 maja 2009, 08:49

ziolo007, trzymaj sie dzielnie jesteśmy z Tobą myślami:) w końcu w każdej chwili dasz nam znać że już masz swojego bąbelka przy sobie:)

Dziewczyny ja właśnie dobrałam się do kompa wczoraj wycieczka na lotnisko po mamusie - przyleciała do nas z Paryża teraz tam pomieszkuje:) później pojechałam do mojej lekarki i faktycznie niski poziom hemoglobiny 9,7 więc kazała na razie wziąć witaminy dla kobiet w ciąży a po badaniach krwi (po dwóch tygodniach) sprawdzi mi poziom zelaza i biała by czasem wykuczyć czy czasem maly mi nie zabiera za dużo tylko białka bo jak się weźmie za dużo żelaza to mogą wystąpić zaparcia. Więc dzisiaj do apteki po witaminki:) Poza tym dzisiaj też zaczynamy z mamą sprzątać od łazienki a później jedziemy na zakupy do ikea:)
Jutro nasz pokój i mam nadzieję, że będzie posprzątane:)
Miłego dnia wam życzę

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

14 maja 2009, 08:57

ziolo007, ja miewam skurcze dośc bolesne ale nie były jeszcze one czestsze niz co 25-20 min za to trwały dość długo ale zawsze ustepują więc u lekarza z tym nie byłam bo mama mnie uspokoiła że to normalne pod koniec ciąży

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

14 maja 2009, 11:00

Dzien dobry kochane :-)
Mi dzis udało sie pospac do 10 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tak sie ciesze bo dzien szybko zleci a jutro juz piatek :-)
Moja siostra do mnie przyjezdza i idziemy na zakupy :ico_sorki:

5thelement, wiec bierz dzielnie witaminki i zobaczymy :-) ja jak brałam same witamini dla kobiet w ciazy to okazało sie za mało, musiałam zaczac brac zelazo :ico_noniewiem: Jutro ide na badania to w poniedziałek przekonamy sie na ile to pomogło :-)

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

14 maja 2009, 14:03

monis, to ja widze, ze juz niedlugo moze sie zaczac u Ciebie akcja porodowa :ico_brawa_01: skoro juz masz mocne skurcze. U mnie cisza teraz. Probuje sie nie nastawiac, ze urodze przed terminem. Nigdy nie wiadomo kiedy Dzidzius postanowi wyjsc.
ramonka, ja tez zawsze staram sie zeby dzien szybko zlecial. Fajnie,ze mozesz z siostra pojsc na zakupy.
5thelement, super,ze mama wrocila :-)
zycze wiec wam kochane milego dnia.

[ Dodano: 2009-05-14, 20:07 ]
Dziewczyny jak bardzo nie mozecie sie doczekac porodu to spojrzcie na suwaczki Listopadowek albo jeszcze lepiej grudniowek, od razu sie lepiej robi :-D

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

14 maja 2009, 22:41

Dziewczyny jak bardzo nie mozecie sie doczekac porodu to spojrzcie na suwaczki Listopadowek albo jeszcze lepiej grudniowek, od razu sie lepiej robi
Dobre:)))) Albo spojrzmy z tej strony, ze nie bedziemy musialy chodzic w ciazy w lato, w najgorsze upaly :ico_oczko:

ziolo007, dobrze, ze pojechalas do szpitala przynajmniej troszke Cie uspokoili.
Poza tym dzisiaj też zaczynamy z mamą sprzątać od łazienki a później jedziemy na zakupy do ikea:)
Jutro nasz pokój i mam nadzieję, że będzie posprzątane:)
Widze, ze to nie ja tylko szaleje ze sprzataniem. Dzisiaj przegladnelam zabawki syna i niektorych sie pozbylam, ladnie mu ulozylam w pokoiku z zabawkami i troche je skurzylam, bo przeciez na tych zabawkach duuuzo kurzu siedzi.
Wiec juz mam wszystko wysprzatane, jedynie musimy jeszcze wypozyczyc maszyne i wyprac wykladziny w calym domu i bedize na tyle.
Pokoik dla dziecka tez juz prawie jest gotowy, musze posegregowac ciuszki i ulozyc w szafkach. Jeszcze za tydzien wybiore sie na ostatnie zakupki, moze mi jeszcze cos wpadnie w oko. Fotelik do samochodu juz wyprany i przygotowany (mam po synku), wiec go juz zalozymy.

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

14 maja 2009, 23:27

No jak ślicznie sięczerwcóweczki rozpisały :ico_brawa_01: Oby tak dalej. Widzę że rozmawiałyście o masażach przyspieszających poród. Z tego co nas uczono wspaniale na uelastcznienie krocza wpływa smarowanie wit. E, bądz też maścią z nagietka (moze być też stosowana na poranione przy karmieniu sutki). Stosowałam to ale nie wiem na ile mi pomogło bo mi poród rozpoczął się odejściem wód i w rezultacie miałam cc. A i jeszcze Arnica montana (Arnika górska) podnosi próg bólu.
Herbatki na laktacje nie piłam wcześniej ale pokarm miałam zaraz po porodzie mimo że Kuba urodził się przez cc, wcześniej natomiast nie miałam nawet śladu siary. Myślę jednak że picie tej herbatki zaszkodzić nie powinno- to zwykła rozkurczowa i wiatropędna herbatka - porodu raczej nie wywoła.

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

15 maja 2009, 08:51

monis, to ja widze, ze juz niedlugo moze sie zaczac u Ciebie akcja porodowa skoro juz masz mocne skurcze. U mnie cisza teraz. Probuje sie nie nastawiac, ze urodze przed terminem. Nigdy nie wiadomo kiedy Dzidzius postanowi wyjsc.
ja mam dość mocne skurcze ale nie są one jeszcze częste częściej boli mnie i kł€je w podbrzuszu i boli w pachwinach tak jak by sie tam wszystko rozszerzało jak zacznie boleś na wieczor to całą noc mam juz z głowy wprawdzie coś śpie ale każde poruszenie sie sprawia ból właśnie taka była ta noc zaczeło się od skurczy wieczorem a potem juz bolało da się to wytrzymać choć boli dość ostro ale jakoś mi sie tak wydaje że Olek nie urodzi się przed terminem zreszta juz tylko 18 dni :)

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

15 maja 2009, 08:55

na zakupy do ikea:)
Mój ulubiont=y sklep uwielbiam go. Bierz dzielnie witaminy to sytuacja się jakoś unormuje, ja biorę witaminy od początku i wyniki krwi mam ok gorzej z moczem.
Moja siostra do mnie przyjezdza i idziemy na zakupy :ico_sorki:
Jak tam po zakupach nabyłaś jakieś skarby
Dzisiaj przegladnelam zabawki syna
Ja tez wczoraj robiłam porządek z zabawkami młodej powywalałam uszkodzone i nawet zrobiło się miejsce w pudłach :ico_haha_01: Fotelik i wózek jeszcze muszę wyprać ale myślę że może za 2 tyg się za to wezmę :ico_haha_01:

w końcu zrobiłam zakupy na allegro kupiłam pieluchy tetrowe, podkłady porodowe, podkłady na łóżko, sudokrem, szczoteczkę do włosów, zestaw startowy z aventu, wydałam 300zl ale mam nadzieje że już wszystko mam. Nabyłam też kosmetyki więc myślę ze już wszystko mam oprócz ubranek i wanienki kuzynka mam mi to przywieść w poniedziałek wiec będzie wszystko na miejscu :-D

[ Dodano: 2009-05-15, 08:58 ]
18 dni :)
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ale ten czas leci, organizm już się przygotowuje na ta wielka chwile :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

15 maja 2009, 09:39

Cześć dziewczyny:)
Porządek w łazience, kuchni zrobiony, drugi pokój skończony po remoncie, a za chwilkę mąż będzie skręcał regał który wczoraj kupiliśmy w ikea. Później z mamusią biorę się uporządkowanie pokoju i pojedziemy po kilka rzeczy do sklepu dla Mikiego:) Pozostałą część rzeczy dla dzidzi zostawiam sobie na czerwiec, bo finansowo nie dam rady:(
A co u was????

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

15 maja 2009, 10:41

Dzien dobry :-D
Wczoraj mało zagladałam bo siostra została u mnie idzis ja dopiero odwiozłam :-)
Juz jestem po badaniach - mam nadzieje ze to ostatnie :ico_oczko:
Przez ten tydzien wyprałam i poprasowałam wszystkie ubranka Klusi i powiem wam ze po posegregowaniu nie ma wcale tego tak duzo, wiekszosc jest w rozmiarze 3-6 msc wiec przez najblizsze pol roku mam spokoj z zakupami :-)
Mała dzisiaj wierci sie przeokropnie, obudziłam mnie o 5:30 i tak nie daje za wygraną :ico_olaboga:
wcześniej natomiast nie miałam nawet śladu siary. Myślę jednak że picie tej herbatki zaszkodzić nie powinno- to zwykła rozkurczowa i wiatropędna herbatka - porodu raczej nie wywoła.
jejq ja nawet nie myslalam o tym zeby pic to wczesniej... a jezeli chodzi o siare to tez jej nie mam tylko jak scisne piers to jakas kropelka wypłynie :ico_noniewiem:
Jak tam po zakupach nabyłaś jakieś skarby
kupiłam sweterek ale na razie sie nie nadaje do takiego brzucha, poczeka na lepsze czasy :ico_oczko:

My pewnie jutro pojdziemy po wozek i jak bedzie to kupimy a jak nie to trzeba bedzie zamowic i za tydzien juz bedzie do odebrania :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość