Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 maja 2009, 23:37

ty chyba kobieto cierpisz na nadmiar wolnego czasu!
oj żebyś wiedziała :ico_sorki: :ico_sorki: mieszkam na wsi,jestem na wychowawczym,znajomych tu za dużo nie mam,bo jakoś ciężko poznaję ludzi,jestem nieśmiała :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: więc siedzę całymi dniami na forum,oczywiście jak mi Hania na to jeszcze pozwoli :ico_oczko:
Ale wam mowie jestem teraz chyba najszczęśliwsza na świecie tak się ciesze że mamy zdrowe serduszko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ania25 napisał/a:
cieszę się bardzo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a gdzie nasz janiolek????

no właśnie,gdzie? :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-05-14, 10:48 ]
dzisiaj ja pierwsza się przywitam :-D

mam do was pytanie kobietki :ico_sorki: zauważyłam,że Hania od kilku dni jak zobaczy traktor,czy zwierzę da głośniej o sobie znać to zaraz ona leci do mnie i mówi,że się boi :ico_sorki: nie wiem dlaczego,przecież nigdy niczego się nie bała :ico_olaboga: czyżby to znowu jakiś kolejny etap w jej rozwoju? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

14 maja 2009, 13:40

a ja mam dzisiaj w domu szpital :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: dzieci mi sie pochorowały :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-05-14, 15:58 ]
zrobienie dzisiaj obiadu graniczyło z cudem ale dałam rade :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jestem zdolna :ico_oczko:
myszka105 napisał/a:
a gdzie nasz janiolek????

no właśnie,gdzie? :ico_sorki:
Janiołek nie ma na razie dostępu do internetu :ico_olaboga:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

14 maja 2009, 21:34

cześć dziewczyny co za pustki dziś? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

idę robić włoski bo umyłam głowę idę krecić je na szczotkę :ico_chory: :ico_chory: :ico_zly: :ico_zly: :ico_noniewiem:

Dziś pani w żłobku powiedziała Ze Dominisia robi sie małym rojberkiem nie raz kogos uderzy popchnie i próbuje rządzić innymi dziećmi :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

14 maja 2009, 23:25

a my dzisiaj byliśmy na zakupach i wydalam majątek :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: dzieciakom też sporo rzeczy kupiłam każdemu po 2 pary butów bo tego dostali zestaw do koszykówki i piłki nożnej ,byliśmy tez w budowlanym i jutro robimy remoncik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tylko jeszcze jutro muszę jechać dokupić prysznic bo dzisiaj już nie mielibyśmy się jak zabrać tyle tego kupiliśmy ale już sobie jedną wypatrzyłam czarno -białą z sauną hydromasażem ,radiem i telefonem tylko po co tam ten telefon :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Ale się cieszę bo w końcu się zrelaksuje pod prysznicem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziś pani w żłobku powiedziała Ze Dominisia robi sie małym rojberkiem
za to z Miłosza robi się lowelas :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: dzisiaj poderwał ochraniare z leroya i panią z kasy tak bajerował że kilka razy musiała na nowo liczyć :-D A panią w aptece tak zaczarował że lizaka dostał :-D Rośnie mi mały łamacz serc :ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Ostatnio zmieniony 14 maja 2009, 23:53 przez Ika202, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

14 maja 2009, 23:34

U mnie też remont. Na razie na klatce, ale chodzi za mną zmiana gabinetu na pokój dla dzieciaków. Już mam wszystko obmyslane. Muszę tylko kupić farby. Może w niedzielę teśc mnie zawiezie i będę mogła od przyszłego tygodnia zabrać się do roboty. Pewnie zejdzie mi się do czerwca z moim obecnym tempem :ico_haha_02: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

14 maja 2009, 23:56

kilolek, to jak skończę u siebie to przyjadę ci pomóc :-D a mnie krzyż boli normalnie nie mam już siły i jeszcze jak na złość zapomniałam w aptece no spe kupić :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 maja 2009, 13:10

Rośnie mi mały łamacz serc :ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dominisia robi sie małym rojberkiem nie raz kogos uderzy popchnie i próbuje rządzić innymi dziećmi :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
dziewczyna walczy o swoje :ico_oczko: :ico_oczko:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

15 maja 2009, 20:23

cześć Dominika śpi a ja mam czas na sprzątanie musze trochę chałupę ogarnąć bo w niedziele idziemy na komunie i jak Dominika bedzie marudna przyjdzie teść do nas pilnowac małą i zobaczy mój bałagan :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

dziś mieliśmy w pracy zebranie i dyrektor nagadał nam zę kryzys jest i czasami może tak być że nie starczy pieniedzy na premie i inne duperele ale nagrodę pienieżna na dzień muzealnika dostaliśmy od urządu marszałkowskiego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

15 maja 2009, 20:39

ale nagrodę pienieżna na dzień muzealnika dostaliśmy od urządu marszałkowskiego
myszka, pracujesz w muzeum?

Mam problem. Dosałam dziś zawiadomienie, że Kuba dostał miejsce w sanatorium. Niestety na termin w którym mój maż nie może jechać. Nie wyobrażam sobie pojechać sama z dzieckiem na 10 dni w góry. Nawet nie mam pewności, ze sama mogę jechać w góry.
Mogłabym w sumie wziąć teściową ale za nas obie musiałabym zapłacić 1,5 tysiące. Akurat tyle mam odłożone na wczasy nad możem (już zamówione i zapłacona zaliczka). Jesli więc pojadę do sanatorium, nie pojedziemy cała rodziną nad morze. Oczywiście zdrowie dziecka jest najważniejsze. Tylko, ze on ma dopiero 1,5 roku wiec i tak w tym sanatorium nie będa mogli mu zrobic żadnych testów. Jedynie zmiana klimatu. I już sama nie wiem. Jak pojedziemy nad morze to Artur się będzie Kubą zajmował tak jak w domu, a ja będe mogła odpocząć. Z drugiej strony moze są jakies metody o których nie wiem i to sanatorium mu pomorze? No i dla jednego dziecka narażac drugie? Najgorsze że jak raz się odmówi to już więcej nie ma szansy się dostać. :ico_olaboga: nie wiem co robić

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

15 maja 2009, 23:15

kilolek, ja bym wybrała wakacje nad morzem z rodzina :ico_oczko: To nadmorskie powietrze to super sprawa sama zobaczysz i Kubusiowi też posłuży :ico_oczko: A zdradzisz mi kochana gdzie jedziecie i kiedy ??
A my niedługo wróciliśmy z zakupów :ico_szoking: :ico_szoking:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość