barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

13 maja 2009, 07:36

dobrze dziewczyny, że wszystko u Was w porządku
ja w poprzedniej ciąży też brałam Duphaston i lekarz mówił, że póki co to najlepszy lek na podtrzymanie, ale żadnych skutków ubocznych nie miałam
anetko brawa za suwaczek

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

13 maja 2009, 11:35

barbapuppa, i ciebie sters w drugiej ciazy nie minal????Kurcze,co jest z tymi ciazami.Kiedys babki do 3-4 miesiaca nic nie wiedzialy,nie chodzily do lekarza i rodzily gdzies w polu i bylo dobrze :ico_olaboga:

Ja po sniadanku,tata przyjechal ( tesc) i mnie pilnuje :ico_oczko: Zrobil zakupy i teraz poszedl na spacerek z Jedrusiem :-D

[ Dodano: 2009-05-13, 11:51 ]
:ico_tort: stawiam za szczesliwe 7 tygodni :ico_wstydzioch:

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

13 maja 2009, 20:03

co do luteiny to ja w pierwszej ciąży i teraz brałam ją :ico_noniewiem:

barba jestem w szoku po tym co napisałaś! w pierwszej ciąży nie wzięłam nospy chociaż mi ją przepisano, właśnie dlatego że zobaczyłam w ulotce że jeśli jest konieczność to wtedy ją trzeba brać. Ja miałam skurcze brzucha, ale mimo to miałam stracha przed nią i dziwny lęk, coś mi w srodku mówiło żeby jej nie brać ;-) dużo leżałam i skurcze ustały :-) i teraz się ciesze że jej nie wzięłam :-) dzięki za tego linka i to co napisałaś :-)

shiva to już duże masz maleństwo :-D ja mam usg za tydzień w czwartek i już się nie moge doczekać :-D

rybka chętnie skosztuje ;-)

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

13 maja 2009, 20:15

to chyba tylko ja taka zacofana jestem ze pierwsza wizyte u ginka beded miala dopiero za 2 tyg... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

13 maja 2009, 22:15

dorotaczekolada, ty sie kochana nie ociagaj,bo becikowego nie dostaniesz :ico_nienie: Teraz,zeby dostac,jest warunek - trzeba byc pod opieka lekarza od 10 tyg ciazy i poddawac sie wszystkim obowiazkowym badaniom. I tak jak normalnie sie sklada wniosek i dostracza akt urodzenia maluszka,teraz trzeba dodac ksero karty ciazy lub zaswiadczenie od lekarza prowadzacego ciaze.
No to sie wymadrzylam :ico_wstydzioch:

mikusia, smacznego :-D

Ja dzis leze w dalszym ciagu i mam sie dobrze,ale ciiiii :-D

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

14 maja 2009, 08:11

witam z rana :-)
zostałam obudzona z rana o 6 :ico_zly:

zadzwoniłam do gina i na 10 mam przyjść na wizyte ;-) ale ide tylko po skierowanie na badania. A już za tydzień zobacze dzidzie!!!! :-D


A WOGÓLE TO JUTRO WCHODZE W 3 MIESIĄC!! :ico_szoking: a dopiero przecież zaszłam w ciąże :ico_szoking:


rybka wymądrzyłaś, nie wymądrzyłaś, ważne że to napisałaś bo może nie każdy wie o tym becikowym :-) :-)

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

14 maja 2009, 15:52

Hej dziewczyny chcialam się przywitać na waszym wątku :)

Mam termin na 29.12.2009.

Mam na Imie Ania mieszkam w Krakowie. To jest moja druga ciąża, o poprzednią starałam się rok,a ta jest przypadkowa, ale chciana tylko planowałam na po wakacjach :-D
Mam 27 lat, a moja córcia Tosia w sierpniu kończy 2 latka.

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

14 maja 2009, 18:23

Pruedence witaj ;-) mieszkam jakieś 38km od ciebie, w olkuszu ;-)

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

14 maja 2009, 18:37

Pruedence, witam
mikusia, ja dzisiaj bylam u lekarki i sama z siebie dala mi zas do becikowego i kazala trzymac, mowi ze moze karta ciazy nie wystarczy
I super dostalam zwolnienie do 13 czerwca dziwne bo wizyte mam na 11 no ale to jej problem, oczywiscie jak mowila to mnie nie zbadala dzisiaj bo bylam u niej 1,5 tyg temu tylko powiedziala ze w czerwcu zrobi usg kolejne, no ale trzymala mnie 30 min, nagadac sie nie mogla :ico_olaboga: , no ale w sumie wole tak niz mialabym spedzic w gabinecie 5 min a placic jak za czort wie co, wypisala mi luteine dopochwowo ale mam zaczac za 3 dni bo dala mi pimafucin odgrzybiczy na wszelki wypadek, no i przeczytalam ulotke i nic nie ma o przeciwskazaniach jakis dla ciezarnej :-D
dziewczyny jak jest z wami bo ja niby nie przytylam ale nie mieszcze sie jeansy, mialam 2 pary i kicha, dopiac moze dopne ale cisna mnie, dobrze ze w domu siedze to w dresach latam, a na wyjscia mam materialowe spodnie to jeszcze ok :ico_wstydzioch:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

14 maja 2009, 18:48

dorotaczekolada, ty sie kochana nie ociagaj,bo becikowego nie dostaniesz Teraz,zeby dostac,jest warunek - trzeba byc pod opieka lekarza od 10 tyg ciazy i poddawac sie wszystkim obowiazkowym badaniom. I tak jak normalnie sie sklada wniosek i dostracza akt urodzenia maluszka,teraz trzeba dodac ksero karty ciazy lub zaswiadczenie od lekarza prowadzacego ciaze.
wiem kochana, wg moich obliczen bede w 8 tygodniu :ico_oczko:
Pruedence, witaj,wg mnie mam termin na 28 grudnia wiec bedziemy rodzic rowno :-D
dziewczyny jak jest z wami bo ja niby nie przytylam ale nie mieszcze sie jeansy
no u mnie dziwnie. bo nie tyje. tzn wygkada czasem jakby mi brzuszek wywalalo ale to raczej wzdecia(mam z tym straszny problem :ico_olaboga: )w pasie mi sie waha ok 80 cm. przed ciaza dawno temu mialam ok 76... sama nie wiem. w ciazy z Matem przytylam 17 kg,ciekawe jak bedzie teraz :ico_noniewiem:
ja juz sie ledwie na nogach trzymam,mdlosci dokuczaja i doszly wymioty.sennosc i oslabienie nie odpuszczaja.do tego bol glowy i czasem zatok,masakra :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot], Thomasbulty i 1 gość