MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

05 kwie 2008, 23:57

zulciu, mnie uczyli w szpitalu fajnego sposobu na kapiel - na przewijaku namydlanie a potem hop do wody i plukanie... z Wiktorkiem wlasnie tak robilam i wg mnie to super sposob... jest duzo wygodniej jak od razu w wanience...a o tych gabkach co sie dziecko na nich kladzie to sie osluchalam :ico_olaboga: ... jak to schnac nie chca... jakie sa niehigieniczne..brr... masz racje... przy tradycyjnej kapieli chyba pieluszka jest najlepsza

a ja dostalam od znajomej taki wynalazek plastikowy... cos jak lezaczek gdzie sie maluszka kladzie i kapie... ani razu go nie wykorzystalam :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-04-06, 00:28 ]
ok ja juz dzisiaj mowie dobranoc :ico_spanko: i uciekam w pierzyny...
zycze Wam kochane kolorowych snow i pogodnej niedzieli :-)

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

06 kwie 2008, 12:06

Hej Dzeiwczyny!
Przepraszam ze sie nie odzywalam ale wczoraj zrobilam sobie wolne od wszystkiego :ico_haha_01:
Cale szczescie te bole brzucha przeszly w miare czasami cos tam pobolewa ale nie jest juz to uporczywe! :ico_sorki: wiec chyba juz wszystko dobrze a pojutrze juz mam wizyte wiec sie wszystkiego dowiem!

u nas pogoda nawet nawet wiec dzis pewnie wyskocze na spacerek teraz musze zajac sie obiadkiem :-) a w cale mi sie nie chce!

MONIKAB fr, co do ubranek do chrztu to ja raz znalazlam taka stronke http://www.tututu.pl/ubranka-chrztu-c-157.html i nawet fajne rzeczy tam sa i nie az tak drogie!

Dziewczynki duze buziole dla was i w wasze brzuszki ja odezwe sie jutro :ico_haha_01:
Milej niedzieli Wam zycze!

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

06 kwie 2008, 16:00

Witam Was przyszłe Mamusie :-)

Niedawno ja tez z niecierpliwością oczekiwałam porodu i naszej małej kruszynki, a teraz Niunia ma już 3 miesiące :ico_szoking: Życzę Wam Kochane takiego porodu jak mój, tzn. całośc trwała 2,45 i nawet mąż nie zdążył dojechac :-D

A pozwoliłam sobie tu napisac bo mam do sprzedania laktator firmy Tommee Tippee. Używałam go dosłownie 3 razy w czasie nawału. Teraz już nie karmię więc jest mi niepotrzebny. Gdyby któraś z Was była zainteresowana to proszę o kontakt na privie :-) .

I trzymam za Was kciuki. Bądźcie dzielne... Buziaki...

[ Dodano: 2008-04-06, 16:17 ]
Jeszcze dopiszę że w komplecie z tym laktatorem jest też sterylizator i dwie buteleczki. Butelek wcale nie używałam bo miałm jeszcze trzecią, a mojej Niusi nie podpasował smoczek Tommee :-)

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

06 kwie 2008, 16:42

Witam Was :ico_haha_02:
U nas,szaro,buro i ponuro i w dodatku leci jakaś mokra mżawka z nieba,ble.
Brzuch mnie od rana boli,ledwo się dotoczyłam do Kościoła i z powrotem.Po obiedzie pojechaliśmy do lidla,bo w lodówce tylko wiatr hulał,ale w 40 min. byliśmy z powrotem.A teraz zastrajkowałam i leżę.I nie zamierzam wcale wstawać :ico_oczko: Szczególnie,że mąż z Zuzą będą robić pizzę,której nie mogę zjeść,niech sami sobie radzą. :ico_oczko:
A co u Was Majóweczki?Jak mija niedziela?

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

06 kwie 2008, 16:51

Zulcia pisze:Jak mija niedziela?

Bardzo leniwie :-)
Michał wyjechał w piątek i wraca jutro popołudniu, więc nic nie muszę w domu robić. Leżę cały dzień z nogami w górze (wtedy mi kostki nie puchną) i czytam. Wieczorem może obejrzę sobie jakiś film. Wczoraj widziałam "Apartament" - polecam.
A jutro na 11:00 umówiłam się do fryzjera :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

06 kwie 2008, 17:40

witam niedzielnie:-)
u nas tez brzydko... pada deszczyk...slonka brak, choc kolo poludnia zapowiadalo sie nie zle :ico_noniewiem: nawet ugrilowalkismy sobie obiadek i zjedlismy na tarasiku :ico_haha_01:
ja dzisiaj wykorzystuje swoje dobre samopoczucie i zabralam sie za robienie golabkow... na jutro na obiad beda jak znalazl i szykuje tez zapasik do zamrazarki na "czarna godzine" gdy bede w szpitalu :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-06, 17:48 ]
Zulcia pisze:Brzuch mnie od rana boli,ledwo się dotoczyłam do Kościoła i z powrotem.

odpoczywaj Zulciu, odpoczywaj :ico_nienie:
my dzisiaj w kosciolku nie bylismy, bo po wczorajszej imprezce Wiktorek odsypial a msze mamy tylko jedna - z rana...
do tego meza zab rozbolal :ico_olaboga: (cala noc biedaczek nie spal a dzisiaj szukal do poludnia apteki dyzurnej bo u nas wszystko pozamykane w niedziele :ico_zly: :ico_puknij: a niestety nie jest tak jak w polsce ze w jednym sklepie mozna kupic i mydlo i powidlo :ico_noniewiem:... nawet na aptece nie jest napisane ktora apteka ma dyzur :ico_zly: )

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

06 kwie 2008, 18:19

szczako, to czekamy na zdjęcia nowej fryzurki :-)
MONIKAB fr, ale Ci zazdroszczę,też bym zjadła coś z grila.U nas w razie bólu jest blisko apteka czynna codziennie do 21,a dyżurną mamy z 10 min. jazdy autkiem.Więc nie jest źle.
Idę ugotować sobie spagetti :-D Oczywiście mięsko nie podsmażane,ale gotowane,ale i tak już mi ślinka cieknie :-D Do zobaczenia później.

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

06 kwie 2008, 18:49

witajcie
ja dzis po malych zakupkach dla mojego bąbla :-D jak i pracy :ico_zly:

kupilam wanienke Fisher Price o taka-
http://www.allegro.pl/ite...mi_wys_12h.html

dwa recznikczki jeden to olbrzymi z kapturkiem a drugi taki bialy mozliwy do zaplatania jak becik-zaraz porobie zdjecia i wkleje wam :ico_oczko:
waciki,patyczki,chusteczej jedno opakowanie,kocyk a w zasadzie 3 rozne okrycia jeden cieply a dwa lzejsze,komplecik poscieli(ktora sie pierze wlasnie) z ochraniaczem i przescieradelkiem z falnelki,taka mate na przebieranie i sliniaczki

u mnie jest ok,czasami mam dni,ze brzuszek sie stawia i wszystko mnie boli,ale wciaz smigam w pokojach i nie wiem skad ja biore na to energie

ide porobic zdjecia i powklejam wam co nie co za chwilke

Zulcia nie wydaje mi sie,ze ta podusia sie przyda ,nie mialam jej i obejde sie tym razem
Ale kusi mnie taka ulatwiajaca karmienie

[ Dodano: 2008-04-06, 21:59 ]
oto pare z obiecanych rzeczy jakie zakupiłam dziś:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-04-06, 22:01 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

06 kwie 2008, 23:31

emalia30, jakie słodkie rzeczy dla synunia :ico_haha_02: Szczególnie ten kocyk mi się strasznie podoba,śliczny.
Zmykam zaraz spać,bo mam pracowity tydzień i lenia strasznego.Jutro jadę do pracy,we wtorek do szpitala po wyniki z wzwB i wizytę,w środę na ktg i na dzień otwarty w szkole,a w czwartek zebranie w przedszkolu.Najgorsza to jazda z przesiadkami.
Oj,coś dziś mam jakiś narzekający dzień.Przepraszam.
Obrazek

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

06 kwie 2008, 23:45

melduję się jako absolwentka DSW :-D
u nas ok, pogoda całkiem ładna, humor jakoś lepszy a zaraz ide lulu bo jutro rano mam ginekologa. Ciekawe co mi powie o tym drapaniu, mam nadzieję, że to od wody...
Słodkich snów Kochane

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość