Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

14 maja 2009, 22:22

:-D to prawda w życiu zdążają sie rożne niespodzianki ale nie ukrywam marze o takim domku z ogródkiem zawsze lubiłam jeździć na wieś skąd moja mama pochodzi
tam czas ciut spokojniej biegnie mimo wielu zajeć i prac w polu zawsze wracałam z "naładowanymi akumulatorami "

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 maja 2009, 22:44

gozdzik, moja siostra wyszla za maz za takiego prawdziwego rolnika unijnego i tez lubie do nich jezdzic :ico_brawa_01: Darmowe agrowczasy ale sama w zyciu bym tam nie poszla.Ja sie nie nadaje.Lubie sobie porobic w moim ogrodku,cieszylam sie jak mi na wiosne pierwsze w zyciu wlasne kwiatki wyrosly ale jak bym miala miec jeszcze dzialeczke do tego,to juz nie.Dziekuje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

15 maja 2009, 08:01

:-D hihi dla każdego coś innego :ico_oczko:
Witajcie o poranku Julcia o dziwo jeszcze spi :-) wiec wpadłam wypić z wami kawusie
więc proszę sie częstować :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

15 maja 2009, 08:48

Gozdziku dziękuję za :ico_kawa: Bardzo sie przyda.

Frydza jak tam poszło wieczorne zasypianie? Mam nadzieję, że nasze kciuki sprawdziły się.

Ja tez chciałabym miec domek z ogródkiem, ale podobnie jak Iw_rybka nie czuję w sobie "powołania" do ogrodnictwa czy uprawy. Owszem trawka , kilka kwiatków w ogródku tak, ale cos więcej. :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 maja 2009, 08:55

Dzien dobry z :ico_kawa: u nas nocka bez dydy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ech balam sie jak to bedzie ,ale najpierw przed zasnieciem czytałam jej ksiazki hihi chyba z 5 sobie niunia zazyczyla :ico_oczko: no i powolutku zasneła :ico_oczko: uffff,w połowie nocy sie obudzila pomarudziła i tak pare razy ale ogolnie jest dobrze jestem zadowolona ze tak wyszło :-D :-D no i nie wspomina dydy :-D


Dzis popoludniu mykamy na wies ,i zobaczymy jak moje kwiatuszki co tam wyrosło :-D ,


Dziekuje za kciuki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

15 maja 2009, 08:59

Frydza wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Wikuli Oby tak dalej.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

15 maja 2009, 09:02

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no Proszę zuch dziewczynka

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

15 maja 2009, 10:28

:ico_brawa_01: dla Wikuni i mamy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

15 maja 2009, 11:08

Dzien dobry!
Super Frydza ze pozby;lyscie sie smoka! Brawo!!!

Unas dzis Pan Kierownik zarzadzil pobudke lekko po 5. Masakra.
A ja... zmeczona mamusia.. zasnelam na siedzaco i drzemałam do 8 na kanapie! A Mis bawil sie w najlepsze. Pozniej wgramolil sie, poprzytulał i po8wstałam.. i dopiero zaczynalam dzien.
Siedze nadal w pizamie, a Mis juz poszedł na drzemke. 6 h aktywnosci z ranca mu wystarczy.. hihi.
Lece podlewac ogródek i ubieram cos na siebie..
Ach! Co do ogrodkowania- działkowania- ja mieszkam w nowym bloku i mam 50 m ogródka. Super sprawa.. Ale wiecej mi nie potrzeba.
Niecierpie wsi, dzialkowania itp.. Typowa miejska baba ze mnie.. Cale zycie w miescie. Jak jestem u tesciowej na weekend to dostaje palpitacji..Moj maz tak samo niestety.. Inne tempozycia, przywyczajenia..
No ale wiadomo -kazdy lubi co innego :-)

Lece ubierac sie i zrobic pare rzeczy! Na wieczor do pracy, jutro tez, niedziela z rodzinką.. Trzeba naładowac baterie! :):

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

15 maja 2009, 15:36

Juli, a to ci Mis zrobił pobodke ja za dobrych niemowlęcych czasach :ico_oczko:
moja Juleczka właśnie spi po spacerku ech mieliśmy na placu zabaw mały wypadek
Jula wspinając sie na zjerzdzalnie po schodkach spadła z nich :ico_placzek: :ico_placzek:
i ma teraz guza nad łukiem brwiowym ech chwila nieuwagi z mojej strony i tragedia gotowa
:cry:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości