Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

15 maja 2009, 18:34

dzieki dziewczyny, jak tylko cos bede wiedziala, to napisze...

SHOO - obys miala racje... :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

15 maja 2009, 19:09

Gie :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: Twoja mama jest mloda, silna, na pewno bedzie dobrze :)))

A na necie nic nie czytaj, bo faktycznie sie mozesz zestresowac, najlepiej zapytac lekarzy jak to wyglada!!

I zycze zdrowia dla mamy!

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

15 maja 2009, 22:21

o rany ale wieści :-|
Gie jestem z Tobą kochana myślami, jestem przekonana że wszystko będzie dobrze. Tak jak dziewczyny pisały, mama jest młoda jeszcze i zdrowa, bo chyba nic nie pisałaś żeby chorowała, nie to co teściowa.
Pamiętaj że trzeba wierzyć że wszystko będzie dobrze, posłuchaj mnie proszę, bo znam to z autopsji.
A mam jest przytomna???
Dlaczego na OIOM ja zabrali???

No nic, czekamy na wieści.

W sumie wpadłam wam życzyć kolorowych snów.
papa

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

16 maja 2009, 08:08

czesc, wpadlam, zeby zobaczyc, czy sa jakies wiesci od Gie :ico_noniewiem:
bede zagladac pozniej, w miare mozliwosci..

u nas w sypialni jakis komar grasowal i rano, jak wstalam do Jasperka, to on mial (ma) na czolku az 6 ukaszen :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek: mam nadzieje, ze go to nie swedzi, bo juz jakis czas minal od ukaszenia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

16 maja 2009, 08:18

witam i ja

dziewczyny, dzieki za troske..., jestescie kochane :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

mama jest przytomna, generalnie czuje sie dobrze, jesli nie ma tych atakow...
no lezy pod tymi kroplowkami na intensywnej tearpii nerologicznej, tomografia wykazala, ze jakies tam przeplywy szyjne ma ok, ale w glowie peklo jej jakies naczynko, z ktorego saczy sie krew i przez to mama ma te stany padaczkowe (tak sie nazywaja, ale chodzi wlasnie o te jej ataki, ktorym raczej daleko do padaczki :ico_noniewiem: ). No i nie bylo juz wczoraj lekarza jak moja siostra tam pojechala, wiec nic konkretnego nie wie. Mama ma lezec, nie podnosic sie, bo to krwawienie w glowie musi ustac. Siostra z "wujkiem" zapomnieli zawiezc mami ladowarke do telefonu, wiec jesli bede mogla, to pojade do mamy dzisiaj i zawioze jej te ladowarke, a jeski nie, to moze jutro...
Nawet moj brat wczoraj do mnie zadzwonil, zeby zapytac sie o mame i az mu sie glos zalamywal, bo przestawal sie odzywac chwilami...

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

16 maja 2009, 08:37

Gie, dobrze, ze mama jest przytomna, musi teraz duzo wypoczywac, oby jej sie ten krwiak szybko wygoil :ico_sorki:
a w szpitalu ma kogos na sali? czy jest zupelnie sama?

[ Dodano: 2009-05-16, 08:39 ]
no i wlasnie w takich chwilach rodzina sie najbardziej zbliza do siebie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

16 maja 2009, 10:55

Dzien dobry

Gie, dobrze ze Twoja mama czuje sie calkiem dobrze i jest przytomna :) to na pewno dobrze wrozy!! Wyobrazam sobie jak musisz sie martwic :(( zatem glowa do gory g:)

Ja ide dzis ukrasc bez :D bo strasznie lubie jego zapach, wiec biore Nine do wozka i pojde do parku niedaleko, moze gdzies jakis znajde? Moze matki z dzieckiem nie okrzycza za zrywanie - ale jak sobie pomysle, ze ten piekny bez moze pachnac w moim mieszkaniu albo wiednac na drzewie - to rachunek jest prosty :) nawet wezme sekator ze soba!! Zeby nie wyrzadzic zbyt wielu zniszczen ;)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

16 maja 2009, 11:00

yoanna, dzien dobry :-) ja tez lubie bez, ale tutaj nie mam skad ukrasc :/
za to moge do woli krasc cytryny i pomarancze z drzew :-D i tez patrza na mnie, jak na ufo, bo nikt inny tego nie praktykuje (no, poza dzieciakami... ale matka z dzieckiem :ico_nienie: )

aa i ostatnio chcialam ukrasc takiego kwiatka-dzwonka, nie wiem, jak sie nazywa, ale rosnie na drzewie, "do gory nogami", taki duzy dzwonek z kolorowym czubkiem - piekny jest i chyba to jest moja ulubiona tutejsza roslina.. zrobie kiedys zdjecie, zeby Wam pokazac...
nie udalo sie ukrasc, bo za duzo ludzi bylo w poblizu i stare kobity sie z okien gapily :/

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

16 maja 2009, 12:54

Gie wszystko będzie dobrze, wierze w to - kochana mama prędzej wyzdrowieje niz sobie myślisz :-)

Miałam wam napisać jak minęła pierwsza próba samotnego zasypiania - mianowicie Maja płakała 30 min, byłam u niej najpierw po 3, potem po 5 potem po 10 minutach i miałam iść jeszcze raz ale już zasnęła. Myślałam że mi serce pęknie, dobrze że P. mnie przytulał :ico_sorki: . Wyobraźcie sobie, że nawet jak już zasnęła to sobie jeszcze tak pojękiwała, przez sen :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Boshe to nie na moje nerwy, nie wiem czy dzisiaj dam radę, oby było lepiej i krócej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

16 maja 2009, 13:18

Gie, dużo zdrówka życzę mamie, zobaczysz wszystko będzie dobrze.

margarita83, a Tobie wytrwałości życzę. Wiem,że 30 min i płaczące dziecko to jak wieczność ale może dziś już będzie lepiej. Trzymam kciuki.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość