Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 kwie 2008, 00:04

hej...musze napisac ostatnie nowosci....otorz tata ktory niedawno mnie znalazl dzis mnie skreslil z listy znajomych z NK...mile nie?normalnie sprawa sama sie rozwaizala....
myam spac...do juterka

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

07 kwie 2008, 08:07

witam

a ja totalnie zaskoczona nocka..Mila przebudziła sie ok 21 dostała mleko, przebrałam ja do pizamki i dalej spala do 7 rana :ico_szoking: bez przebudzenia :ico_szoking: to ja wyspana jak nigdy.. :-)

to teraz ide jej kupke przebrac, bo własnie słysze jak sie meczy..

[ Dodano: 2008-04-07, 08:22 ]
glizdunia no to tatus zalatwił sprawe, w sumie troche chyba ci przykro co??mi by chyba było pomimo wszystko..

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

07 kwie 2008, 08:53

Dzień dobry
Kurczę tyle naczytałam a teraz juz prawie nic nie pamiętam.
Aha zbora :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za samochodzik.
GLIZDUNIA, no to widać tak miało być i nie musisz się już stresować.
Jagodka ślicznie wyglądałaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

07 kwie 2008, 08:58

hej
Daria no pięknie z tym Twoim ojcem, mnie by było trochę przykro, ale jak masz mieć święty spokój to dobrze się stało
Zborra autko super i kombi :ico_brawa_01: ja wcześniej nie byłam przekonana do kombi ale jak już kupiliśmy i jak nauczyłam sie tym jeżdzić to teraz nie wyobrażam sobie innego, miejsca dużo, wszystko można upchać a zobaczysz szybko opanujesz tego kolosa :-D
Lady zazdroszczę Ci wyspania :-D

Mat śpi, no trochę spokoju, a jak nie śpi to szaleje tak ze ciągle coś sobie robi, wczoraj tak wariował na łóżku że w końcu z niego spadł :-D potem zarył nosem też w łóżko, już widze że jak nauczy się chodzić to będzie siniak na siniaku :-D , a co do bucików ja kupiłam trzewiki, zdrowe nie pytajcie ile zapłaciłam :ico_szoking: rozmiar 20, niby za duże ale słyszałam że powinien być luz taki około 0,6 - 1 cm :ico_szoking: no więc ma, sam nie chodzi ale jak go trzymam za rączki to owszem wszędzie polezie, a i jedna górna jedynka jest a druga prześwituje, znów mnie czeka przeprawa z wykluwaniem się ząbka :ico_placzek:

a mówiłam Wam ze znalazłam lokatorów, ale wczoraj zadzwoniła babka i powiedziała z emuszą zrezygnować bo jej matka cięzko zachorowała i musi do niej jechać i chce z powrotem ten zadatek :ico_szoking: a z tego co sie dowiedziałąm to znalazła innuy dom :ico_zly: Mat się obudził

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

07 kwie 2008, 09:08

kate a ty masz zamiar kiedys zamieszkac w tym domu??moze cena ich przestraszyła??moi sasiedzi tez wynajmuja dom od polskiej Niemki, ktora przyjezdza tu z dwa razy w roku, ale oni maja tylko dół i płaca 150 zł, wieksze remonty pokrywa włascicielka, a jak oni cos zrobia u siebie to im to odlicza od czynszu...

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

07 kwie 2008, 09:20

A ja na początek pochwalę się moim szczęśliwym Karolkiem:

Obrazek

I poważnym

Obrazek

A tak patrzę w okno, kiedy tatuś idzie w poniedziałek do pracy

Obrazek

A tu jeszcze jakie mam muzykalne dziecko :-D Umiejętność dmuchania myślę przyda się przy pierwszej świeczce na urodzinowym torcie :-D
Tylko oczywiście monitory musicie przekręcać :ico_oczko: :-D

http://pl.youtube.com/watch?v=UW2mK4cc4ZQ

Coś więcej napiszę później, bo mi się zeszło ze zdjęciami i teraz Karol marudzi :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

07 kwie 2008, 09:26

Hej!!!

No Daria to faktycznie masz spokój! i dobrze, nawstępnym razem go olej...to chyba jakiś kretyn...
Kate no może niedługo jednak się ktoś znajdzie na ten domek.
Karolek fajowy i wesoły i poważny...niestety na film teraz nie mam czasu, muszę się pomalować i wio do pracy.

Hania sama zjadła dziś ślicznie kanapeczki...!!!

A ja stawiam wszystkim na jej mini rocznicę...
Obrazek
:ico_tort: Obrazek

i pa, na razie!!!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

07 kwie 2008, 09:32

hanula misula kochana duza dziewczynko bądz słoneczkiem mamusi i dawaj jej tylko radosne chwile
:ico_tort:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

07 kwie 2008, 09:44

Oj joj ja zapominalska :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: Haneczko jeszcze miesiąc i już roczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

07 kwie 2008, 09:46

Oj zapomniałam o Haneczki mini urodzinkach :ico_wstydzioch: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: zdrówka, zdrówka i dużo uśmiechu. Karolino proszę dać jej ode mnie słodkiego buziaka :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości