Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 kwie 2008, 19:50

Witam mamuski :-D my po zakupkach zapasy zrobione :ico_oczko: JULI super ze jestes oby czas szybko minal do czerwca i abyscie znowu byli razem,przepraszam za gafe :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: LUCY witaj kochana i czesciej do nas zagladaj i trzymam kciuki za zdanie kursu :ico_oczko: ALINKO mi sie fotelik nr 3 najbardziej podoba i mysle jest dobry !!
magda26 pisze:a tatus teraz otworzyl po piwku i siedzimy sobie
u nas tak samo tylko Wiki jeszcze nie spi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

06 kwie 2008, 20:23

hej hej
Juli Lucy witam

Alinko mi tez najbardziej podoba sie trzeci fotelik

wybaczcie4 że duzo nie napisze ale Emis zaleje wiec ide sie z nią bawić
urodzinki brata super, dzionek minął spokojnie, trochę mi sie humor poprawił także spoko
pozdrawiam i do jutra

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 kwie 2008, 23:30

hej jestem juz
skonana , niewyspana i skacowana jakas po zaledwie 3 lapmpkach martini pol na pol z sokiem. wiec jak to mozliwe? :ico_szoking:
oj ale bylo wesolo hehe jak zawsze z nimi hhihi
dzis pojechalismy do centrum, szybko shopping, obowiazkowo pyszna kawka na wzmocnienie w starbucksie hihi i spacery..


niedawno goscie odjechali a my dochodzimy do siebie hehe
zaraz powgrywam fotki to cos zalacze hihi


aa zakupki.. dzis jak bylam w h&m to wyrazalam swoje oh i ach nad ubrankami dla dziewczynek.. normalnie chcialam adama do przymierzalni zaciagnac.. szybko dziewczynke skopulowac i od razu zakupki dla niej zrobic hehe
podbaly mi sie zwlaszcza jeansowe ciuszki
kurteczka, sukieneczki, spodniczki
taki miekki cienki jeans.
jak dla mnie super
poza tym duzo kapelusikow na lato w kompletach z sukienkami i bucikami.. ach...
a dla chlopcow bez rewelki
dla nich z koleji sa tam ladniejsze pajacyki do spania..

a rozmazylam sie
ktora ma dame w domu to migiem tam..k fotki pstrykac mi tu w tych cudenkach :ico_nienie:

serio ide
:ico_haha_01:


aaaa

kamila to sobie Jarus pofolgowal :ico_nienie: :ico_nienie:
swietnie ze z dnia na dzien coraz lepiej u was ze zdrowiem...
a Jarka nie ma co żałowac.. skoro nagle ozdrowiał ale bym sie wkurzyła hihi
no ale myśle ze pewnie lada chwile sie pogodzicie , sama pisala s ze z nim sie przynaajmniej nie nudzisz :ico_oczko:

magda ech tesciowa.. pewnie nie ma juz szans na jakakolwiek zmiane z jej strony.. co za wredny typ//.
brawo za postawe na imprezie i tak trzymac!!!
a w piatek bylo u nas 15st skoro pytalas...

a weekend?nie uwierzycie :ico_szoking:
sama bylam w szoku kiedy i o 4tej obudzona przez lelka zobaczylam za oknem prawdziwa polska zime!!! pierwsz raz na wyspach cos takiego ogladam..
ok 10cm sniegu spadlo i wciaz sypalo
bajkowo naprawde
do tego w ciagu dnia slonce swiecilo
ale jednak powietrze mrozne brrr

Alinko ja fotelika nie doradze bo jak na razie zielona jest w tej kwestii, zwracam uwage tylko na kolor.. takie moje zboczenie hihi

Juli no jestes :ico_nienie:

lucy i ty zagubione czerwcowka dotarlas hihi super z tym kursem.. oby sie udalo!!!

[ Dodano: 2008-04-06, 23:42 ]
zaczne od obiecanych chustowych :ico_oczko:

Obrazek
Obrazek
co dwoje to niejedno:)
Obrazek

Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-04-07, 00:18 ]
na kawce
Obrazek

a tak sobie slodko siusiam z ukochanym kabelkiem :)
Obrazek

nasz dzisiejszy zasniezony ogrod :ico_szoking:
Obrazek

Obrazek

obecnie w Bham goszcza ze swym upiekszaniem slynna Tracy i Susan hihi
nam do nich niespieszno, a swoja droga cena biletow powalajaca hihi

Obrazek

Obrazek

tatus z Lelkiem
Obrazek

[ Dodano: 2008-04-07, 00:28 ]
szalenstwa z bankami mydlanymi hihi
Obrazek

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

07 kwie 2008, 08:56

Dzień dobry Dziewczyny!!!!

na poczatek: [size=150]WSZYSTKIEGO NAJNAJLEPSZEGO DLA WSZYSTKICH DZIECIACZKÓW KTÓRE UKOŃCZYŁY 9 I 10 MIESIĘCY!!!!DUŻO ZDÓRWKA, RADOŚCI I ENERGII NA CODZIEŃ!!![/size]

I zaczynam od Was, mam nadzeje ze troche mi w głowie zostało po przeczytaniu

Odnośnie fotelika - czytam ze wiekszość jeszcze nie ma, wiec podziele sie moimi uwagami, bo my juz mamy odkąd Alek porządnie siedzi - mamy maxi cosi priori xp - ogólnie dobry, ale nie jestem zadowolona z poszycia..bardzo nieprzyjemne dla skóry, przynajmniej u nas, Alek odkąd zrobiło sie ciepło i jest lekko ubierany do auta, strasznie sie wierci na początku i po sobotrniej podróży dostał leciutkiej wysypki na karczku i po obu stronach polików, tak jakby od pasów, wczoraj poscieliłam mu cieniutka poduszke pod głowę i było ok w drodze powrotnej, więc Alinko - jeśli twoja córa też ma alergie licz sie z tym ze jej skórka wrazliwa i wybiraj cos co sie wydaje przyjemne dla skóry..a tak poza tym wygodny, musze tylko cos zrobic z tą tapicerką..

Indigo - super że zdrowiejecie!!!!za zakupki :ico_brawa_01: i zazdroszcze zakupów z siostrą..ja uwielbiam z moją zakupować, ale daswno ostatnio byłyśmy razem na sklepach, moja siostra od 4 lat nie mieszka w polsce, więc zazdroszczę..a mąż powinien był zarobić patelnią po głowie :ico_oczko: to by może zrozumiał że tak nie powinien był robić :ico_nienie:

Magda - sie wystarałas o siebie i teraz te wredne baby mogą tylko zazdroscić :ico_brawa_01:

Juli - dzielna babeczka jesteś, że wytrzymujesz z małym takie rozstanie, szkoda że na tak długo, ale w końcu coś za coś..

Lucy - kurs grafiki :ico_brawa_01: żeby sie udało!!!!

Madziorka - słodki Leon z tą sliwunią..no w ogóle taki słodziak jeden, ale na tej hustawce taki mały poważniak, taki model maluski hehe!!!!ale ma fajnie z tą hustawką, my nie mamy w pobliżu, u moich rodziców Alek ma taka domowa, bardzo lubi..a zdjatka z wczoraj extra!!!!super ze sie pogościliscie razem ze znajomymi!!!

wiecej nie pamietam niestety..sorki


a u nas - fajnie było, week szybko minął, ładna pogoda była, spacerowalismy sobote i niedziele całą, Alek był rozpieszczany na maksa, ja nie musiałam nic robić, tzn nie musiałam gotowac obiadów:ico_haha_01: wszystko pachnące, chrupiace, mmmm, mniammniamace pod nos podane i zabrane, tak byłam i ja rozpieszczana przez moją teściową :ico_haha_01: w sobote Alkwi kupilismy butki, takie tylko do wózka, raczej nie na pierwsze kroczki, ale buty bo nie miał jeszcze i wstyd było juz jeździc w tych bamboszach, które widzieliscie na zdjeciach, teraz ma adidaski granatowe, superowskie,całe ze skórki i w ogóle, okazało sie ze Alus ma wysokie podbicie i z tego wzgledu wiele odpadło bucików, ale te i tak były super, zdjecie moze wkrótce zgram to zobaczycie, w sumie Alek sam wybrał, bo mu sie spodobała taka żółta kropka na podeszwie i nie chciał puścić :ico_haha_01: a tak w ogóle moj syn to czaruś, normalnie tak zaczepiał panie w sklepie i jaki kochany był przy mierzeniu :ico_brawa_01:
wczoraj wrócilismy, ja nie lubie ani powrotów ani wyjazdów, bo pakowanie i rozpakowywanie mnie wkurza...dzis rano konczyłam rozpakowywanie niby na dwa dni ale pół domu bierzemy ze sobą.. :ico_sorki: i juz zdązyłam porzadnie odświeżyc chatke i teraz pisze do was bo Alek jeszcze śpi :-)

[ Dodano: 2008-04-07, 09:06 ]
Madziorka - Lelek w chuście boski, i jak sie trzyma mamusi :ico_brawa_01: , a Ty jaka laseczka jesteś :ico_brawa_01: i jaka figura :ico_brawa_01:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

07 kwie 2008, 09:43

Witam zanim nie zapomnę dla wszystkich solenizantów :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Alinko mnie podoba się ten trzeci bo na pół leżąco można dziecko położyć
Cholera miałam już tekst napisany i mi go skasowali :ico_placzek: :ico_placzek:
Lusi małymi kroczkami ale do przodu trzymam kciuki
Juli aby czas do czerwca szybciutko zleciał i my też wybieramy się do Zakopca w czerwcu ale chyba bardziej pod koniec
Zdięcia Emi śliczne i już sama stoi a Leluś cały do mamusi podobny wogule to te wasze dzieciaczki zdolne moja to niekumata jakaś nie wiem czy taki leń z niej :ico_noniewiem:
A co do mężów chorowitków to my się dołanczamy do tych marudnych a jeszcze jak nie wyspany to szkoda gadać
Ze spankiem na podwórku to ja dałam sobie spokuj z wiadomych powodów chociaż mamy teraz nowy wózeczek ze sprawnymi chamulcami to strach pozostał musiałam bym cały czas przy niej być
Aleksandrowicz co do tego odchylania to moja to robi specjalnie aby ją ktoś po karku popurkał uwielbia to i śmieje się jak głupia ogulnie to strasznie łaskotki ma
Asiula i co wiesz czy prace przeniesą szkoda ale na te nowe warunki to ja też bym nie zgodziła się :ico_nienie:
Indygo a to miałaś kurka jak mój by tak to awantura gotow szyby w oknach by leciały .A torebeczkę to dobrze że sobie zakupiłaś i niech tylko by spróbował co powiedzieć
Wiecie co nam się przydażyło w piątek mój po pracy chce włączyć komp i zero nic kurka niechce odpalić więć cały wikęd bez kompa :ico_placzek: jeszcze jak już dało się odpalić (nikt nie wie jak) to mój geniusz coś w biosie namieszał i twardego dysku nie widział :ico_olaboga: dziś jedziemy zakupić nowy sprzęt i coś czuję że wojna będzie bo mój chce taki droższy a mnie wystarczy ten tańszy gościu w sklepie mówi że jak na nasze warunki i to co robimy na kompie to w zupełności wystarczy ale mój oczywiście nie musi lepsze coś tam mieć a jak ja kupowałam drzwi do łazienki to musiałam najtańsze brać bo niby na te droższe nas nie stać to co na remont nie ma kasy ale na komputer to już jest :ico_zly: i tak zawsze co do remontu to to niby dla mnie jest a on taki biedny i mu nic nie kupuje gadam mu że przecież kuchnia nie tylko dla mnie ale do niego nie dociera nie wiem kurka tylko mój taki jest jak się pytam koleżanki to w szoku bo każdy facet jej zdaniem najpierw o dom dba a potem o inne pierdoły a mój nie :ico_zly: Ja rozumie że komp czeba zakupić ale dlaczego ten najdroższy zwłaszcza teraz jak mamy tyle wydatków a kuchnie to już dawno obiecywał :ico_zly:
Ale się rozpisałam przepraszam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

07 kwie 2008, 10:02

Hejka
Ala cieszę się, ze weekend udany. Fajną masz teściową, ze tak Cie rozpieszcza. Zresztą zazdroszczę dobrych kontaktów, bo ja mogę powiedzieć, że praktycznie teściowej nie mam.

madziorka rewelacyjne zdjęcia. Lelek na nocniku wygląda przesłodko. A jakie ma czederskie pomarańczowe trampki... Co do Tracy i Susany to mogłabyś jedną z nich spokojnie na chorobowym zastapić...:)

Alinko wizualnie pierwszy otelik mi sie podoba, ale on chyb dla starszchybch dzieci?? No chyba, ze cos tam sie przestawia. Nie miałam czasu poczytac o funkcjonalnoiści.

hahahahaha... własnie chciałam składac życzenia dzieciaczkom i patrze na datę kto to sie dzis urodził... a to MY!!! :-D
No to mój maluch ma dzis 10 miesięcy :ico_szoking:
Cóż, stawiamy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

07 kwie 2008, 10:08

witam z rańca

madziorka hihi pisze:aa zakupki.. dzis jak bylam w h&m to wyrazalam swoje oh i ach nad ubrankami dla dziewczynek.. normalnie chcialam adama do przymierzalni zaciagnac.. szybko dziewczynke skopulowac i od razu zakupki dla niej zrobic hehe

no to Madziorka brac się do roboty
A leoś jak zwykle wygląda codnie, ty mamusiu również. No i widzę że Leoś tak samo lubi kabelkli jak Emilka

Aleksandrowicz pisze:wszystko pachnące, chrupiace, mmmm, mniammniamace pod nos podane i zabrane, tak byłam i ja rozpieszczana przez moją teściową


No Aleksandrowicz, widzę że i ty masz fajna teściową, cieszę się że weekend udany

Edytko no przykro mi z powodu komputera wiem coś na ten temat bo miesiąc byłam bez kompa i już myslałam ze nowy trzeba będzie kupić na szczęscie udało sie naprawić. Mam nadzieję że dojdziecie do porozumienia w sprawie nowego sprzetu i decyzję podejmiecie wspólnie i nie będzie wojny. Trzymam kciuki

A ja siedze sobie w pracy. Szef na weselisku, chłopaki pojechały z towarem i sama sobie zostałam pierwszy raz na tak długo. W zasadzie nie powinna zostawac sama ale co tam to3ar trzeba zawieźć, a ja dam sobie przecież rade. Chłopaki się śmieją że jak ktoś przyjdzie to mam na każde pytanie odpowiadac że nie ma, ale chyba tak źle nie będzie :ico_haha_01:
Na razie ruchu nie ma więc sopbie klikam. @ mi się skończyła więc nocka była pzyjemna :ico_wstydzioch: Postanowiłam narazie nie brać tabletek i zaufać naturze. tak jak u Madziorki przedtem sie udawało to może i teraz się uda. A jak sie nam wpadnie to płakać nie będę bo chciałabym już drugiego dzieciaczka.
Ktoś przyszedł ide zagadać

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

07 kwie 2008, 10:11

Edyta no mój Jarek to nie zabrania mi na dom wydawać, bo sam lubi jak jest fajnie. No ale oczywiście chodzi o pieniądze. I tu myślę, ze każdy facet ma podobnie. Jak nam kasy brakuje to nagle wielka oszczędność i mówi że tego nie tamtego nie, aż tu nagle wyskakuje mi że on chce sobie cos kupic za kilka stówek. No i co mam powiedzieć?? W końcu cięzko pracuje i zarabia te pieniądze i należy mu sie jakas przyjemność. Rozumiem to, ale wkurza mnie, ze akurat jego zachcianki zawsze muszą byc spełnione. Co prawda jak ja chcę sobie coś kupic to też nie ma problemu, ale w sytuacjach kryzysowych ja po prostu oszczędzam i daruję sobie wiele zakupów a on nieee. Tacy są ci nasi panowie, a niech ich...

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

07 kwie 2008, 10:12

Sto lat dla wzystkich solenizantów :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Alez mnie wkur... te reklamy nie da sie ich zamknąc :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2008-04-07, 10:29 ]
-indigo- pisze:Co prawda jak ja chcę sobie coś kupic to też nie ma problemu, ale w sytuacjach kryzysowych ja po prostu oszczędzam i daruję sobie wiele zakupów a on nieee. Tacy są ci nasi panowie, a niech ich...


Kamilko święta prawda

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 kwie 2008, 11:19

Obrazek Wikiunia spi to mam chwileczke :-D ,patrzylismy rano na Budzik niunia zaciekawiona kocurkami na maksa :ico_oczko: ,moj mezulek idzie na 12 do pracy ,nie lubie jak ma ta zmiane bo caly dzionek go niema w domu :ico_zly:a co do facetow to moj tez by kupil wszystko najdrozsze no chyba wszyscy tak maja!! DLA TOMUSIA Obrazek Obrazek Obrazek MADZIORKA superowe fotki,Lelus rozkoszny jak zwykle,a ty modelka wystrzalowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość