Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

18 maja 2009, 21:59

u mnie jest zakaz robienia grilla na balkonie z powodu dymu z grilla kiedyś robili sasiedzi smród był z nie tej ziemi w mieszkaniu
ja nie jestem zwolenniczka, z drugiej strony nie widzialam zadnego zakazu wiec poki co sie nie martwie. Zazwyczaj wszystko wisi na dole na tablicy, a nic takiego nie widzialam :ico_oczko: a jak niepisany to niech mnie ktos poinformuje i bedzie ok

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 maja 2009, 00:02

Evik.kp gratuluję pierwszego ząbka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja jakoś nie jestem przekonana do tych szczepionek 5 w 1 czy podobnych,wolę osobne :ico_noniewiem: a na pneumokoki Hani nie szczepiłam,zastanawiałam się nad tym,ale jakoś nie szczepiłam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

19 maja 2009, 08:01

ja jakoś nie jestem przekonana do tych szczepionek 5 w 1 czy podobnych,wolę osobne
niestety ponoć sa dość szkodliwe, zwłaszcza dla alergików. Niestety za późno się o tym dowiedziałam i teraz musze je skończyć. To już ostatni dawka. A u nas niestety nie ma wyboru. standard to płatna szczepionka, a jak ktos prosi o darmową to jest traktowany jak wyrodny rodzic albo co najmniej patologia.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

19 maja 2009, 08:05

niestety ponoć sa dość szkodliwe, zwłaszcza dla alergików
ojej pierwsze slysze :ico_olaboga:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

19 maja 2009, 09:46

niestety ponoć sa dość szkodliwe, zwłaszcza dla alergików
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
A ja dziś mało spałam bo mojej Domninisi idą ząbki 5 :ico_szoking: bardzo żle to znosi

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 maja 2009, 13:37

niestety ponoć sa dość szkodliwe, zwłaszcza dla alergików.
tego to nie wiem,ale mnie nie stac by było na płatne szczepionki :ico_sorki:
dziś mało spałam bo mojej Domninisi idą ząbki 5 :ico_szoking: bardzo żle to znosi
oj bidulinka mała :ico_sorki: :ico_sorki: no to już coś przeciwbólowego jej podaj,po co ma się dziewczynka męczyc :ico_noniewiem: ja na szczęście jak na razie nie odczułam ząbkowania Hani bo nawet nie wiedziałam kiedy jej ząbki wychodzą,ale poczekamy teraz na 5 i zobaczymy jak to będzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

19 maja 2009, 13:58

kilolek, bardzo mi przykro taka tragedia :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: a dzisiaj się dowiedziałam ze jedna moja znajoma która 2 m-ce temu ur bliźniaki dzisiaj straciła jednego syneczka zmarł z niewiadomych przyczyn :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Śliczne masz zdjęcie Tomcia w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Evikgratuluje ząbka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A ja dziś mało spałam bo mojej Domninisi idą ząbki 5 :ico_szoking: bardzo żle to znosi
biedactwo trzymam kciuki aby szybko wyszły i malusia przestała się męczyć :ico_oczko:
a ja się jakoś beznadzieje czuje :ico_olaboga: :ico_olaboga: i nie wiem co mi jest :ico_noniewiem: już miałam parę dni spokoju z brzuszkiem a dzisiaj znowu mnie boli podbrzusze :ico_olaboga: ale w ogóle czuje się tak do kitu w ogóle nie mam mocy i mam niechęć do wszystkiego :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 maja 2009, 14:02

dzisiaj się dowiedziałam ze jedna moja znajoma która 2 m-ce temu ur bliźniaki dzisiaj straciła jednego syneczka zmarł z niewiadomych przyczyn :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
współczuję :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

jeju dlaczego tak życie musi ludzi doświadczac,to jest niesprawiedliwe :ico_zly:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

19 maja 2009, 14:18

Śliczne masz zdjęcie Tomcia w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
hihi, dzięki. A Tomcio chyba będzie Michasiem :ico_oczko:
a dzisiaj się dowiedziałam ze jedna moja znajoma która 2 m-ce temu ur bliźniaki dzisiaj straciła jednego syneczka zmarł z niewiadomych przyczyn :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
bardzo smutne :ico_placzek:
Najgorsze jest to,ze starasz się, opiekujesz się dzieckiem jak możesz najlepiej, a i tak tragedia może Was dosięgnąć kiedy się nawet nie spodziewacie.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

19 maja 2009, 21:31

kilolek, a czym sie objawia ta szkodliwosc tych szczepionek??
A ja dzis umieram, sie rozchorowałam :ico_placzek:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość