Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

18 maja 2009, 21:56

aniawlkp86, dzieki :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 maja 2009, 22:09

dzieki :ico_wstydzioch:
nie dziękuj tylko się pilnuj :ico_brawa_01:

zaraz A idzie do pracy i Hanię położę i sobie posiedzę przy kompie,tylko mam nadzieję,że krócej niż wczoraj :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

18 maja 2009, 22:15

wdepnełam zeby zyczyc Wam miłej nocki..a ja musze ochłonąć bo moj mąz podniósł mi cisnienie na max :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

18 maja 2009, 22:26

Hej niunie moje. Dziś miałam zabiegany dzień dlatego z mojej strony ciszaaaa...
Teraz czyszczę kompa siostry przed oddaniem do sklepu, bo się spsuł i trza oddać :)
A ja robię to co lubię :)
Czuję się dobrze, ale coraz częściej zgaga mnie bierze i bezlitośnie męczy... :-/
Nie mówię o ciążowych wzdęciach.... :ico_sorki:
Oby się Wam dziewczynki udało i obyście miały lżejsze dolegliwości, ale ja też nie mam co narzekać......
Z facetami to już tak jest. Muszą nas wkurzyć chociż raz w miesiącu. Ja za swoim tak tęsknię, że nie ma mowy o sprzeczkach telefonicznych, a i takie się kiedyś zdarzały.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 maja 2009, 22:27

moj mąz podniósł mi cisnienie na max :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
kochana a co się stało??

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

18 maja 2009, 22:37

ula - wiem cos o tym - wzdecia,zaparcia,mdlosci i wymioty to teraz moji najlepsi przyjaciele :ico_zly: Zgaga dojdzie jak brzusio podrosnie.Ja z Andrzejkiem pilam na czczo siemie lniane i jakos zgaga mniejsza byla :-D

Ide spac,dosc wrazen na dzis,dobranoc kochane :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 maja 2009, 22:49

dobranoc kochane :ico_sorki:
śpij dobrze :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

19 maja 2009, 07:53

witam z poranna :ico_kawa:
kochana a co się stało??
jak wrocilam z aerobiku to dziecko płakało az sie zachodziło a na jeszcze naburmuszony jakby to moja wina była i twierdzi ze normalnie płacze..a mleko to tak rozrobił ze dziecko prawie wode piło :ico_olaboga: :ico_olaboga:

my zaraz na basen sie zbieramy :-D :-D
Ja z Andrzejkiem pilam na czczo siemie lniane i jakos zgaga mniejsza byla :-D
a ja zajadąłm sie migdałami i reni

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

19 maja 2009, 08:41

Witam :-)

Marcia77, Z tymi facetami juz tak jest. Powiem Ci ze ja z M kłóce sie teraz codziennie. Nawet dziecka mi sie odechcialo :ico_sorki:
W NL pogoda zapowiada sie pieknie wiec i na jakis spacerek pozniej wybęde :-D

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

19 maja 2009, 08:53

dzieńdoberek babiszonki :ico_oczko: :ico_kawa:


jak wrocilam z aerobiku to dziecko płakało az sie zachodziło a na jeszcze naburmuszony jakby to moja wina była i twierdzi ze normalnie płacze..a mleko to tak rozrobił ze dziecko prawie wode pił
mój jak zostawał z dziewczynkami było podobnie, zawsze narzekał że mleko do nonono kupuję bo się kluchy robią :ico_puknij: każdy facet taki sam.

ja też wczoraj parę razy miałam tak podniesione ciśnienie ze hej :ico_placzek: Najpierw siostra rano z jakimiś dziwnymi pretensjami :ico_puknij: później mąż oznajmił że nie zdąży wrócić żeby mnie zawieść na kurs i musiałam kombinować :ico_olaboga: (oczywiście się przez niego spóźniłam) a na koniec teściowa :ico_zly:

Wracam do domu po 2 godz. a tu dzieci siedzą sobie u nas na piętrze same(przypominam 3 i 5 lat) a teściowa u siebie na dole telewizje ogląda. Mała myje okno a starsza szaleje z nożyczkami. :ico_olaboga: W domu ogólna demolka. Nowa roleta w oknie popsuta jedzenie z lodówki powystawiane, stół cały w maśle. :ico_szoking:
No jak tak można , chyba po to zostają pod jej opieką (czyt. jej -niby osoby dorosłej) żeby się im nic nie stało :ico_puknij: Ona w ogóle nie ma świadomości tego ze mogło im się coś stać :ico_placzek:. Przecież w domu jest tyle niebezpiecznych rzeczy że nawet wole nie myśleć co by mogło być. Leki ostre przedmioty, przecież to są tylko dzieci :ico_zly:


a do tego wczoraj była burza :ico_olaboga:i połamało mi wszystkie kwiaty na balkonie. :ico_placzek:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość