Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

19 maja 2009, 21:04

Ewka_82, to ty ze spaniem maluszka widze ze masz poukladane jak ja :ico_oczko:
no wiadomo kazda mama wyczuje swoje dziecko i bedzie wiedziala jak jest im najlepiej i najwygodniej :ico_oczko:

Kasia90, wiesz co powiem ci ze my dla tego 1 synka kupowalismy zabawki a dla drugiego juz nie, bo praktycznie bawi sie tymi bylymi zabawkami pierwszego.
Jedynie jak ktos cos mu kupi to ma.
A ja ogolenie mam zabawki takich plastikowych pudlach z pokrywka gdzie jedno mozna ulozyc na drugie, choc wiadomo ze duzych zabawek tam nie wsadzisz.
Na pewno cos pokombinujecie :ico_oczko:
Ja to przedewczystkim co kilka miesiecy robie selekcje zabawek i jakies zapsute poniszczone wywalam nie bawie sie w zbieranie jak to wczesniej robilam

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

19 maja 2009, 21:13

siunia, poukladane mamy, a zobaczymy jak w praniu wyjdzie :-D

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

19 maja 2009, 21:21

siunia, poukladane mamy, a zobaczymy jak w praniu wyjdzie :-D
dokladnie :ico_oczko:

W sobote urodzila moja kolezanka jak wam powiem glowke dziecka to bedziecie w szoku 41,5 cm, i sama naturalnie rodzila, nie wiem jak ta glowke przecisnela.
Mala po porodzie stracila oddech reanimowali ja, lezy pod repiratorem, ale juz zaczyna sama oddychac wiec jutro ja odlanczaja, mocno trzymam kciuki zeby szybko doszla do siebie.
A co do glowy to podejrzewali o wodoglowie, od razu zrobili badania i na szczescie nie ma :ico_sorki: :ico_sorki:

Dobra zmykam cos zjesc bo zasiedzialam sie na kompie a w brzuchu burczy

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

19 maja 2009, 21:37

W sobote urodzila moja kolezanka jak wam powiem glowke dziecka to bedziecie w szoku 41,5 cm, i sama naturalnie rodzila, nie wiem jak ta glowke przecisnela.
o matko! kuba miał 37 - przez co się zaklinował na 2 godziny. Nie wyobrażam sobie tego!

moska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 06 maja 2009, 15:28

19 maja 2009, 21:43

czesc dziewczyny!!!co do tego gdzie dzidzia powinna spac to powiem wam ze niemam pojecia bo to moja pierwsza dzidzia ale chyba znalazlam rozwiazanie bo pokoik z lozeczkiem juz jest gotowy a do tego kupilam taki koszyk bujany kyory mozna nosic za uszy i stawiac gdzie sie chce wiec kosz bedzie u nas w sypilni dopoki dzidzi i nam bedzie wygodnie a w ciagu dnia bede niunie przyzwyczajac przebywac w pokoiku taki mam bynajmniej plan.

czuje sie tak roznie pogoda kiepska wiec i ja sie czuje zmeczona przez ten desz a poza tym wszystko ok.

uciekam do wyrka bo padam ze zmeczenia..

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

19 maja 2009, 23:28

Mi się niby chce spać, ale jak już się kładę, to zasnąć nie mogę, ale to może przez to moje podłe przeziębienie...Więc posiedzę sobie jeszcze, bo wstać to ja sobie mogę kiedy zechcę.

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

20 maja 2009, 08:22

witajcie
co do tematów łóżeczkowych, to żadne z moich dzieci nie spało w naszym pokoju i tym razem też tak będzie, każde ma swój pokoik i dla mnie jest komfort, bo ja nie mogę spać jak dziecko się kręci, bo zamiast spać to nasłuchuję czy oddycha, a jak się przewraca to ja zaraz obudzona, dlatego na wakacjach zawsze najbardziej przeszkadza mi ten wspólny pokój z dziećmi
ja do karmienia wstawałam zawsze sama w nocy, w pokoju maluszka mam taki fajny fotel z podnóżkiem bujany i po karmieniu do łóżeczka i lulu
to się zawsze świetnie sprawdzało, a ja szybko nabywałam figurę sprzed ciąży :ico_brawa_01:
ale uważam, że każdy powinien znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie, tak jak Wam wygodnie i nie sugerujcie się tym jak inni robią

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

20 maja 2009, 09:58

Cześć :-)
Nie było mnie jakiś czas bo z dzieckiem w szpitalu leżałam.
Wczoraj miałam wizytę u lekarza i z dzidzią wszystko OK.
Ja zaś muszę sobie znów badania porobić no i ekg bo coś z ciśnieniem mam nie tak więc lekarz kazał zbadać moje serducho ....

[ Dodano: 2009-05-20, 09:59 ]
w tym szpitalu to 4 kg schudłam

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

20 maja 2009, 10:26

witajcie
co do tematów łóżeczkowych, to żadne z moich dzieci nie spało w naszym pokoju i tym razem też tak będzie, każde ma swój pokoik i dla mnie jest komfort, bo ja nie mogę spać jak dziecko się kręci, bo zamiast spać to nasłuchuję czy oddycha, a jak się przewraca to ja zaraz obudzona, dlatego na wakacjach zawsze najbardziej przeszkadza mi ten wspólny pokój z dziećmi
ja do karmienia wstawałam zawsze sama w nocy, w pokoju maluszka mam taki fajny fotel z podnóżkiem bujany i po karmieniu do łóżeczka i lulu
ja jestem tego samego zdania. Teraz na wakacje udało mi sie zamówić 2 pokoiku, żeby Kubus spał osobno, bo nie sądzę, by ktokolwiek z naszej 3 w jednym pokoju się wyspał. Chociaż mojego męża mało co rusza :ico_oczko:

PaulinaS, a co się stało?

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

20 maja 2009, 11:06

w tym szpitalu to 4 kg schudłam
ojej, to nie dobrze. Teraz zrób sobie te badania co Ci lekarz kazał zrobić i do jedzenia!! :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość