Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

21 maja 2009, 09:43

no co Ty gadasz, dziewczyno :ico_szoking: patrzę właśnie na pierwszą lepszą ofertę ziemi tam u Ciebie i nie ma takich cen... to wybudowanie domu top połowa tej kwoty ze złotymi klamkami :ico_puknij:
ale dzialka musi byc na Kalinowce i basta! tak zadecydowal ojciec z ciotka..... no my patrzylismy dzialki i drogie musi miec taka aby tirem wjehal... bo przeciez to tirowiec .... a gdzie patrzylas ?? moze mi podeslesz linka to noze mu zmienie plany w co watpie??

klaudia sie naspala juz

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

21 maja 2009, 09:43

ja wiem ze dopoki tego domu nie postawi to beda klotnie miedzy nami bo ciotka i ojciec tylko go podjudzaja z tym domem...
Kobieto... a czuje to pieniądze?? czyje to życie?? sorry, ile lat ma Twój mąż, 14ście??
tak to opisujesz, jak był gówniarzem albo ubezwłasnowolniony... ręce mi opadają... nic juz nie powiem na ten temat :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

21 maja 2009, 09:44

tak to opisujesz, jak był gówniarzem albo ubezwłasnowolniony... ręce mi opadają... nic juz nie powiem na ten temat :ico_sorki:
wlasnie kurde tak jkest... on sie slucha cale zycie ojca i ciotki... co oni powia to swiete;/ a pieniadze to sa jego dostal od ojca bo on rente dzieki temu ma.... ale 500 tys to jego ojciec trzyma na ta chalupe

[ Dodano: 2009-05-21, 09:46 ]
ale 500 tys to jego ojciec trzyma na ta chalupe
chociaz nic bym nie powiedziala jakby przepil tzn nie zdziwilabym sie

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

21 maja 2009, 09:53

donatka są kaszki Bobovity, które rozrabia się na mleku modyfikowanym, a nie na wodzie. ja mam jabłkową. Są w żółtych opakowaniach. Możesz je rozrabiać na Nutrmigenie.
.
no mam tą kaszę :-D a podaj proszę proporcję :ico_sorki: , jak robisz, że masz taką gęstą i dajesz łyżeczką

[ Dodano: 2009-05-21, 09:56 ]
Na razie zawsze karmię go w leżaczku, ale już zamówiłam krzesełko i będę karmić go w krzesełku. Nie zamierzam potem ganiać za dzieckiem po mieszkaniu z talerzykiem, albo jakieś cuda wyczyniać żeby zjadło.
:-D my tez na razie w leżaczku... krzesełko dopiero po powrocie z Polski,:
ja też karmie w leżaczku :-D , a krzesełko jednak kupimy w następnym miesiącu :-)

[ Dodano: 2009-05-21, 10:00 ]
milutka droga ta działka i budowa, no i miejsce nieciekawe , w życiu bym się tam nie wybudowała

ja właśnie jestem na ogródku, słonko świeci, synuś śpi, tylko coś kiepsko widzę ekran, już siadałam z każdej strony i nic :ico_olaboga: wszystko mi się w nim odbija :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

21 maja 2009, 10:06

jak robisz, że masz taką gęstą i dajesz łyżeczką
Donatka, ja za pierwszymi kilkoma razami po prostu dosypywałam po trochę, teraz już wiem, że te łyżki muszą być ciut czubate, żeby była bardziej gęsta ta kaszka...
a pieniadze to sa jego dostal
noo, to jak jego to przecież może z nimi zrobić, co chce... :ico_noniewiem:
ja właśnie jestem na ogródku, słonko świeci, synuś śpi, tylko coś kiepsko widzę ekran, już siadałam z każdej strony i nic :ico_olaboga: wszystko mi się w nim odbija :ico_olaboga:
:-D :ico_nienie: nie narzekaj :-D za te słonko dużo bym dała :-D u mnie wychodzi się chowa :ico_olaboga: :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

21 maja 2009, 10:07

no mam tą kaszę :-D a podaj proszę proporcję :ico_sorki: , jak robisz, że masz taką gęstą i dajesz łyżeczką
na razie daję mu niedużo - na 60 mleka daję 2-3 czubate łyżeczki od herbaty, albo wsypuję tak na oko żeby wyszła mi papka :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

21 maja 2009, 10:07

aa, właśnie dostarczyli fotelik :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: suprr jest, ale Alkowi to musimy ze starego fotelika taką poduszkę/wkładke pod tyłek włożyć, żeby nie był jeszcze tak mocno na siedząco

mój chłopiec zjadł właśnie mleczko i padł :-) dosłownie puścił butelkę, odbił na leżąco i przytulił się do mojego rękawa i śpi :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

21 maja 2009, 10:09

] Donatka, ja za pierwszymi kilkoma razami po prostu dosypywałam po trochę, teraz już wiem, że te łyżki muszą być ciut czubate, żeby była bardziej gęsta ta kaszka...
wiesz co później spróbuję, poćwiczę, wezmę miseczkę, wodę, bo na ćwiczenia szkoda mleka a kaszki mam sporo :-D i zobaczę jaka wyjdzie :-)

[ Dodano: 2009-05-21, 10:10 ]
na 60 mleka daję 2-3 czubate łyżeczki od herbaty, albo wsypuję tak na oko żeby wyszła mi papka :-D
dzięki :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

21 maja 2009, 10:11

My też kupiliśmy działkę na wsi 1o km od Zgorzelca. Ja się na wsi u babci wychowałam, chociaż jak miałam 8 lat to przeprowadziliśmy się do bloku, ale po szkole i tak zawsze do babci rowerem pędziłam.

Bartek siedzi mi na kolanach i wali rękami w laptopa , to ostatnio jedna z jego ulubionych zabaw :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

21 maja 2009, 10:11

aa, właśnie dostarczyli fotelik
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
my tez będziemy musieli się rozejrzeć, ale jeszcze dobry mieciąc poczekamy

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości