Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

06 kwie 2008, 20:16

fela jaka ty sliczna jestes i taka szczuplutka :ico_szoking: samo ci zeszlo po ciazy czy cwiczylas cos ? A zdjecia naprawde super widac ze swietnie bylo

Awatar użytkownika
nika
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 26 mar 2008, 12:18

06 kwie 2008, 22:14

Hej, u nas też dziś posypało, a na dodatek zimno...I pomyśleć że kwiecień mamy ;) Jutro szkoła się zaczyna ale Jula niestety zostaje w domu, bo strasznie kaszle.

fela- śliczne zjdęcia.

Miłego wieczorku życzę, ja mam nadzieję z mężem posiedzieć. :D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 kwie 2008, 22:25

hej jestem juz
skonana , niewyspana i skacowana jakas po zaledwie 3 lapmpkach martini pol na pol z sokiem. wiec jak to mozliwe? :ico_szoking:
oj ale bylo wesolo hehe jak zawsze z nimi hhihi
dzis pojechalismy do centrum, szybko shopping, obowiazkowo pyszna kawka na wzmocnienie w starbucksie hihi i spacery..

fela ale bylam w szoku jak po 4 rano obudzona przez lelka wyjrzalam przez okno. pieknie bylo, od razu fotki zaczelam pstrykac telefonem, bo aparatu nie mialam pod reka hehe
czad, po prostu czad!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

niedawno goscie odjechali a my dochodzimy do siebie hehe
zaraz powgrywam fotki to cos zalacze hihi

fela wasze cudne.. az mi wspomnienia wrocily z niezapomnianych wakacji!!!

rafa kolarowa doslownie zapiera dech w piersiach !!!! PIEKNIE!!!
a ty wloski zmienilas widze. bardzo fajnie wygladasz..
kurcze ale ty szczupla.. ja tez chce miec taki brzuch plaski :ico_placzek:

ilonka no spotkanie koniecznie trzeba zorganizowac, mamy przeciez tak blisko do siebie, jeszcze kasik i lucy mozna skolowac hihi
a tymczasem udanych wakacji w polandziku
duuzo slonca i prawidziwej wiosny
a pakowanie sie nie dziwie hehe
ja mam to samo
a jeszcze ryanairam latamy wiec tyllko 15 kh mozmey zabrac
przeciez to niemozliwe z dzieckiem :ico_olaboga: hihi
oczywiscie potem wiekszej polowy ciuchow ani ja ani lelek czy adam nie zakladamy :ico_puknij:

marta wracaj do nas koniecznie i nie łam sie!!! mam nadzieje ze wszystko ułoży sie ok dla was!!!

aa fela pytalas o renie. tak to oni byli u nas. ale z sonia tylko. oskarek zostal z babcia w watford hihi
wracaja 28 kwietnia ale nadal bija sie z myslami
to juz ich drugi termin
poprzednie bilety mieli na koniec lutego... :ico_noniewiem:

a ja pytalam ciebie kiedys czy juz mieszkacie u siebie?

zmykam ładowac fotki i nadrabiac pozostale zaleglosci :-D

aaa jaśnie jeszczy ty bylas.. hihi
e taam wyrodna.. u nas akurat o pupe adam dba. i jak tylko jest odrobinke zaczerwieniona to od razu mowi ze zaniedbalam hehe ale generalnie jego pupcia bez zarzutu tylko tatus przewrazliwiony hehe
aaa ty wyrodna?? przeciez dziecko z ojcem zostawiasz z nie z sasiadka.. zreszta nawet jakby., coz w tym zlego?
aa zakupki.. dzis jak bylam w h&m to wyrazalam swoje oh i ach nad ubrankami dla dziewczynek.. normalnie chcialam adama do przymierzalni zaciagnac.. szybko dziewczynke skopulowac i od razu zakupki dla niej zrobic hehe
podbaly mi sie zwlaszcza jeansowe ciuszki
kurteczka, sukieneczki, spodniczki
taki miekki cienki jeans.
jak dla mnie super
poza tym duzo kapelusikow na lato w kompletach z sukienkami i bucikami.. ach...
a dla chlopcow bez rewelki
dla nich z koleji sa tam ladniejsze pajacyki do spania..

a rozmazylam sie
ktora ma dame w domu to migiem tam..k fotki pstrykac mi tu w tych cudenkach :ico_nienie:

serio ide
:ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-04-06, 23:33 ]
zaczne od obiecanych chustowych :ico_oczko:

Obrazek
Obrazek
co dwoje to niejedno:)
Obrazek

Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-04-07, 00:18 ]
na kawce
Obrazek

a tak sobie slodko siusiam z ukochanym kabelkiem :)
Obrazek

nasz dzisiejszy zasniezony ogrod :ico_szoking:
Obrazek

Obrazek

obecnie w Bham goszcza ze swym upiekszaniem slynna Tracy i Susan hihi
nam do nich niespieszno, a swoja droga cena biletow powalajaca hihi

Obrazek

Obrazek

tatus z Lelkiem
Obrazek

[ Dodano: 2008-04-07, 00:27 ]
szalenstwa z bankami mydlanymi hihi
Obrazek

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

07 kwie 2008, 00:49

hallo! Wpadlam tylko wkleić wam pare fotek,ne pytajcie czemu tak późno :ico_haha_01:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

no i ucekam spać :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-04-07, 00:54 ]
Madziorka tobie do upiększania nie śpieszno,bo ci nie potrzeba :ico_oczko:
a zdjęcia słodkie ty zawsze uśmiechnięta :ico_brawa_01: jeszcze mi się fotki przerabiają,to jak nie padnę to tu wkleję :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-04-07, 00:58 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


No,to idę spać :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 kwie 2008, 01:10

zubelek dobra robota przed snem!!
stesknilo mi sie za twoimi slodkimi corciami hihi swietne dziewczyny!!! a i ty mamusia ladnie sie prezentujesz!!! fajna rodzinka!!!

a ja juz tez sie zmywam.
jak zwykle ostatnia w domu hhihi

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

07 kwie 2008, 08:26

ale zdjec sie posypalo super :ico_brawa_01:

madziorka chusta rewelacja super zestawienie kolorkow :ico_brawa_01:
a zdjecia coz tu duzo mowic swietne jak zawsze

zubelek dziewczyny przeswietne, tez chce dziewczynke :ico_placzek: a i ty fajna kobitka no i tata niezle ciacho :ico_oczko: super

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

07 kwie 2008, 11:12

fela twoje fotki dopiero dojrzałam :ico_wstydzioch: przecudne,jesteś laska a widoki nonono,tyle przygod że tylko pozazdroscić :ico_brawa_01:
madziorka hihi,ja dzękoać dzękować :-D
Beatka78, małż pewne w piourka obrośnie :ico_haha_01: A Twoje chłopaki są przesłodie,więc nie ma co nażekać,baby potrfią jeszcze bardziej dać w kość :ico_haha_01:
jaśniePani daj ty spokoj,nic się ne oburzyłam,też wyjaśniłam,że mało jest czasu.Tak wogóle to ja myślę,że gdziekolwiek by się nie było,to trzeba liczyć przedewszystkim tylko na siebie.Marta mi dużo pomogła ale przecież każdy ma swoje problemy.Tu jeszcze dochodzi ta odległość ,szkoda,że nie mieszkamy blisko siebie żeby częściej na kawkę wpadać.

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

07 kwie 2008, 13:38

wszystkie foteczki superowskie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

nam sie wczoraj imprezka udała heh-było super :-D wkleje pozniej jakies foteczki...

a chcialam jakies namiary na te chusty bo wczoraj przymierzylam chuste kasika i tak mi sie spodobało...tylko ze moj M mowi ze moj Eryslawski to juz za wielki na takie cudo hmmm...ale ja bym i tak sobie kupiła heh

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

07 kwie 2008, 16:06

Mróweczka, super fotka w podpisie :ico_brawa_01: a co to za czerwony stroj przyodziałaś/????

fela fotki czadowe, ale masz figure, no no, ja o takiej moge tylko pomarzyć :ico_placzek: wiadac ze czas mieliscie wypelniony po brzegi, atrakcji na tych fotkach co nie miara a i to pewnie i tak nie wszystko

Beatka78 dzieki za linki :ico_sorki:

Jaśnie Pani juz postanowione ze jedziemy, zgadalam sie na naszej-klasie z koleznaka z podstwowki ktora jest w Hatfield ze jesli tylko bedziemy potrzebowac pomocy to ona służy :ico_brawa_01:

ilonakk9 przyjemnego lotu i wspaniałej pogody w PL :-)

madziorka hihi Twoje fotki ja zwykle roześmiane i kolorowe, po prostu superowe :ico_brawa_01: moj Szymon tez uwielbia kabelki, szczegolnie od klawiatury :-D

zubelek ale masz śliczności w domku, a na tej fotce Ty z aparatem to wygladasz jak 16-latka :ico_szoking:
aaa i ta fotka na huśtawce mi sie rzucila w oczy, bo ta hustawka to identyczna jak na fotce Madziorki co Leoś sie huśtał :ico_oczko: ale to chyba to nie ta sama, co??

my dzisiaj z rana pojechalismy do mnie do zakladu pracy załatwic zaswiadczenie ze nie wykorzystalam 2 dni opieki na dziecko, bo u nas jest takie wewn. prawo bankowe ze mimo iz jeden rodzic juz korzystal to i tak drugiemu sie nalezą :-D
pozniej skoczylismy zrobic sobie fotki do paszportu i prawa jazdy, gdyby nam przyszlo na ang. prawko wymieniac//no i z zakrecenia wyszlo ze bedziemy mieli po 20 zdjec :ico_szoking: coz...juz zaplacone, napewno sie przydadzą :ico_oczko:
pozniej jeszcze do biura paszportowego zlozyc wnioski, dobrze ze sie w koncu zorientowalismy ze pewnie paszporty nam sie w UK przydadza bo mamy do odbioru 7 maja a wylot do UK 9 maja..heh
aaaa i jeszcze co..w tym biurze paszportowym maja nawet pokoj dla dzieci, zeby mogly sie tam zajac jak rodzice sprawy załatwiaja :ico_brawa_01: my nie skorzystalismy ale fajny pomysl z tym pokojem.
no i po tym juz powrot do domku...
tesciowa mnie wkurw.... bo sprzedaje swoj samochod mojego M kuzynce i juz sie dogadalysmy co do ceny i jak tesciowa sie o tym dowiedziala to mowi zebym jej jeszcze opuscila 500zł :ico_zly: normalnie gula mi sie podniosla co ona sie wpieprza w nasze sprawy,,,powinna pomyslec ze nam tez potrzebna jest kasa na start w UK
ehhh tylko mi nerwy psuje, juz zaczynam sie cieszyc ze wyjezdzamy :-D
jutro jeszcze musze leciec do biura zrezygnowac z internetu...

aaa i miałam was zapytac jakie dok. mam przetłumaczyc na angielski???
jakies swiadectwa itp???? czy raczej to nam sie tam nie przyda przy szukaniu pracy??
moj M bedzie na poczatku szukal jakiejkolwiek pracy i nie bedzie wybrzydzał :ico_nienie:

a wczoraj na stronce sgipolska takiej firmy co rekrutuje pracownikow do UK robilam sobie tez poziomu z ang. i wyszedl mi A2- wyższy podstawowy :ico_olaboga: :ico_wstydzioch:
wiadac kiepsko z tym moim angolem :ico_placzek:
chyba mam za mały zasób słówek :ico_noniewiem:

na 19.00 jedziemy na ang. a do Szymcia przyjedzie moj tata :-)

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

07 kwie 2008, 17:19

hej hej hej
no i zostalismy sami ,mama pojechala :ico_placzek: no coz takie zycie....
dziekuje dziewczyny za komplementy :ico_wstydzioch:
co do brzucha to rzeczywiscie na tym zdjeciu niezle wyszedl :ico_haha_01: ale w rzeczywistosci tak nie wyglada :ico_oczko: :ico_haha_01:
po porodzie nie bylo u mnie zadnych cwiczen za leniwa jestem,poprostu chudzielec ze mnie z natury i z chcecia przyjme troche cialka jak ktoras ma na zbyciu :-D dobrze o tym wiecie :ico_oczko:

madziorkasuper foteczki.slicznie wygladacie.
a renia jak sie zmienila,wieki jej nie widzialam i schudla i fryzurke zmienila.wyglada bardzo fajnie.
pytalas o nasze mieszkanko i troche mlynek z tym byl bo kurcze nie mozna normalnie kupic mieszkania tylko zawsze cos nie tak.a znaczy ten co wycenia z banku ktory dal nam kredyt stwierdzil ze cena jest awyzona mieszkania i tak jakos to wszystko dlugo sie ciagnie....i wlasciciel nie zgada sie z cena tego banku i zaproponowal ze on zaplaci za nastepna wycene i zeby jeszcze jakis inny facio wycenil.i tak czekamy ale pomalu zaczynamy ryzygnowac bo to ciagnie sie za dlugo i jakos w kulki sobie wszyscy leca.rozgladamy sie za innym a tamto tak wisi w powietrzu.

zubelek masz swietne dziewczynki.super ze sie zaaklimatyzowaliscie w uk .

evetez bym sie wkurzyla jak by mi tesciowa taki nr wywinela i wogole jakby sie wtracala do naszego zycia :ico_zly: a co do wyjazdu to dacie rade trzymam kciuki.

mroweczka ja tez jestem ciekawa co to za stroj i z jakiej okazji :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość