MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

07 kwie 2008, 14:06

babe_boom, teraz ci sie tak wydaje, bo jestes "w szoku" :ico_oczko: ale kiedy minie ten okres i zobaczysz synka to napewno nie bedziesz chciala go zamienic na dziewczynke :-D wg mnie miec parke to cos pieknego... oby u mnie sie to nie zmienilo :ico_sorki: choc nie powiem... gdyby sie okazalo ze chlopiec, to tez bym sie cieszyla ale w szoku bym byla przez jakis czas :ico_oczko:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

07 kwie 2008, 14:15

MONIKAB fr, to jest tak... nie wiem czy będę mogła mieć jeszcze dzieci lekarz dał mi cień szansy ale to dopiero w przyszłości, wszystko okaże się po porodzie... i wiem, ze nie czułabym się spełniona nie mając synka... ale jak już kiedyś pisałam miałam siostrę, ktora umarła i pewnie dlatego ta chęć posiadania drugiej córeczki o tak małej różnicy wieku bierze w tej chwili siłę. Nawet wczoraj mówiłam mężowi, że i tak mam przeczucie, ze to będzie chłopak... Jednak te body z samochodzikami które kupiłam wcześniej się przydadzą :-D jestem jeszcze trochę w szoku, ale przecież to moje dziecko i tak je już bardzo KOcham

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

07 kwie 2008, 14:19

Witajcie!
Mnie to pewnie juz nikt nie pamieta....
Ale od 6 marca - odkad sie przeprowadzilismy do Sheffield - mielismy problemy z dostawcami neta, tel. itp. i troche czasu zajelo nam podlaczenie sie :-)

Babe_boom - bedziesz miala podobnie jak u mnie - tyle,ze my juz wczesniej wiedzielismy ze to chlopiec. No chyba,ze sie jeszcze zmieni :-D Na pewno to dla ciebie szok - zreszta dla mnie tez bylby - wiec musisz dac sobie troche czasu na przyzwyczajenie sie do nowego stanu rzeczy - a wtedy na pewno sie bedziesz cieszyc :ico_haha_01:

Wlasnie kupilam wozek - w koncu zdecydowalam sie na mutsy urban rider z podwojnym siedziskiem i wkladem dla noworodka :ico_haha_02: jeszcze mysle o foteliku traveller - co sie rozklada na plasko i pasuje na ten sam stelaz...a potem jak juz Ola nie bedzie chciala jezdzic w wozku, to tylko zmienie siedzisko na pojedyncze :ico_haha_01:

Teraz musze zajac sie obiadem dla malej - wiec odezwe sie pozniej :ico_haha_01:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

07 kwie 2008, 14:26

witaj felicity :ico_brawa_01: wreszcie jestes :-) jak sie czujesz? jak maluszek? napisz kochana co u ciebie... mam nadzieje ze sprawy z przeprowadzka juz sa poukladane i teraz bedziesz czesciej zagladac :-)
babe_boom, rozumiem cie doskonale...
wlasciwie to plec jest najmniejszym "problemem" :ico_oczko: najwazniejsze aby dzieciatko bylo zdrowe a tak napewno jest wiec to najwieksze szczescie :-)
daj sobie czas aby sie przyzwyczaic do tej sytuacji :-)

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

07 kwie 2008, 15:17

Hejka!
babe_boom, no to gratuluje chlopczyka :ico_haha_02: ale ja tez w szoku jestem teraz tez sie sama zastanawiam zeby u mnie sie nie zmienilo jak juz wszystko praktycznie dla chlopczyka kupiolam!
U nas pogoda do bani bialo snieg sypie caly czas i nic sie nie chce, ale mamy piekna wiosne tego roku! Jak tak dalej pujdzie to do maja snieg bedzie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

07 kwie 2008, 16:29

No i moja ola spi :ico_haha_01: wiec mam 2 h dla siebie :-)
Jak znam zycie, pewnie gdy synek sie urodzi to on akurat te 2 h nie bedzie chcial spac :ico_haha_01:

U nas snieg na szczescie nie lezy - choc wczoraj sypalo kilka razy - ale na ziemi nic nie zostalo :-D a ja dopiero co posadzilam kwiatki w ogrodku :ico_haha_02:

Wyobrazcie sobie,ze moj maz ostatnio mnie powiadomil,ze od 30.04 do 2.05 bedzie mial szkolenie w Coventry :ico_szoking: Niedosc,ze to jakies 100mil od nas, to jeszcze na tydzien przed moim terminem. Ale moj kochany stwierdzil,ze jakby co to w 1,5 h dojedzie :ico_oczko: Najgorsze jak dla mnie to jak ja sobie poradze jesli zaczne rodzic - tzn. co zrobie wtedy z Ola (bo nie mamy tu nikogo, kto moglby sie nia przez ten czas zajac)

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

07 kwie 2008, 16:39

Witajcie :ico_haha_02:
babe_boom, gratuluję synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A co do cholestazy,to jakim cudem lekarz zajmie się tym po laktacji,skoro to w około 3 dobie po porodzie mija samo,bo nie ma już ucisku dzidzi na wątrobę :ico_szoking:
Ewelina83, i MONIKAB fr, widzę,że u Was bałwana można lepić zamiast kwiatki zrywać.U nas na szczęście świeci słonko i jest około 15 stopni.Ale od jutra,przez 3 dni ma padać i wiosna na dobre zagości od piątku :-D Oby im się sprawdziło.
felicity001, miło Cię widzieć.Ola się cieszy z braciszka,czy jeszcze nie rozumie?

A ja od wczoraj nie mogę chodzić,Jula mi pewnie jakiś nerw uciska.Boli mnie dół brzucha i krzyż :ico_placzek: A jutro mam jechać taki kawał do szpitala i tramwajem i autobusem,ech.

[ Dodano: 2008-04-07, 16:43 ]
felicity001 pisze:Najgorsze jak dla mnie to jak ja sobie poradze jesli zaczne rodzic - tzn. co zrobie wtedy z Ola (bo nie mamy tu nikogo, kto moglby sie nia przez ten czas zajac)

Oj,to nie ciekawie.A żadnej koleżanki tam nie masz?Najwyżej weźmiecie ją ze sobą.

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

07 kwie 2008, 16:50

Zulcia, no problem w tym,ze nie znam tu nikogo - bo niedawno sie przeprowadzilismy. Jak maz bedzie wtedy w domu - to spoko, jakos sie zabierzemy. Gorzej jak bedzie na szkoleniu...
Jeszcze jest jedna szansa - ze moja siostra przez te 3 dni nie bedzie pracowac i bedzie mogla do mnie przyjechac (mieszka w londynie). Ale jeszcze z nia o tym nie rozmawialam, wiec nie wiem czy uda jej sie cos zalatwic z grafikiem (pracuje na lotnisku)

Ola oczywiscie nie zdaje sobie sprawy z tego ze zostanie starsza siostra. Za to bardzo podoba jej sie mamy duuuzy brzusio :ico_oczko: szczegolnie wystajacy pepek :-D Ale nie wie, kto w srodku mieszka :-) Choc staram sie jej pokazywac inne dzieciaczki - i ona bardzo lubi je nazywac "dzidzi" :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

07 kwie 2008, 17:01

felicity001, to faktycznie masz nieciekawą sytuacje.Może synek poczeka jak tata skończy szkolenie :ico_oczko: Dobrze by było,żeby siostra mogła do Ciebie przyjechać.Trzymam kciuki,żeby wszystko było ok.

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

07 kwie 2008, 19:51

witam was cieplo po pracy

kurcze babe_boom,ale super,choc jeszcze o tym nie jestes przekonana,gratuluje z calego serca a co do tej cholestazy to moze idz do innego lekarza,bo z tego co Zulcia pisze to ten twoj to zaden dobry skoro kaze ci czekac,a moze i plec pomyslil skoro taki konobał z niego jest

witaj z powrotem felicity-lepiej pozno,niz wcale :ico_oczko:

w pracy u mnie nawet znosnie jest,ale tak patrzylam na kalendarz i chyba jeszcze bede musiala popracowac przez 1 tydz maja a co najgorsze to,ze jakis zastoj w pracy jest na wyspach i moj maz juz totalnie zalamany siedzi w domu wciaz bez pracy,a codziennie jezdzi i szuka jak i sle setki CV do firm i nic :ico_olaboga:
kurcze a jeszcze wydatki wciaz wychodza,ktore sa nieuniknione,bo dla maluszka trzeba miec te wszystkie rzeczy ehhh :ico_noniewiem:

Musze sie wam pochwalic-dzis zakupilam wozek :ico_brawa_01:
wczoraj sledzilam przypadkowo stronki rozne i trafilam na niemiecka stronke eBay i tam wyobrazcie sobie znalazlam wozek :-D
I na domiar tego co jest najbardziej zabawne,to zaden z tych ktore chcialam wczesniej :ico_noniewiem:
Nim ta stronke wyczaiłam to 2 dni wczesniej chodzilismy po wszystkich sklepach dzieciecych kolo nas w Dublinie i wozki byly tragiczne a do tego przerazliwie drogie
Najlepszy byl Maxi Cosi Mura 4 ale calosc czyli gondolka+spacerowka+fotelik MaxiCosi CabrioFix kosztowal by mnie na zlotowki (omijajac przesylke)-2800zl i do tego mieli tylko dwa kolory czyli szary i z rozem ,bo tak sie sklepy tutaj u nas na takowa sprzedaz nastawili,czyli roz dla dziewczynki a ta smutna szarosc dla chlopca-tragedia a sama firma Maxi Cosi ma wybor w kolorach przeroznych ,wiec podziekowalam za tak beznadziejna obsluge i zero mozliwosci dla klienta
W Polsce ten wozek w calym tym zestawie jest po 3000zl w promocji
http://www.bobowozki.pl/p...roducts_id=1088
plus 260 zl za przesyłke
a na tej stronce zaplacilam z przesyłka i mozliwoscia wyboru jak malo gdzie UWAGA-2600zl z przesyłką już :ico_brawa_01:

a oto jaki wozeczek bedzie mial Natanek:

taka spacerowka - http://cgi.ebay.de/ws/eBa...E:X:RTQ:DE:1123

taki fotelik:
http://cgi.ebay.de/MAXI-C...oQQcmdZViewItem

no i taka gondolka:
http://cgi.ebay.de/MAXI-C...oQQcmdZViewItem

dostane do 5 dni :ico_oczko:
nie wiem,czy wam sie podoba
tutaj macie link w ktorym mozna sie blizej przyjrzec walorom tego wozeczka :
http://www.maxi-cosi.com/...tail.aspx?id=56

zaraz uciekam pod prysznic
buziaki dla was i maluszkow

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość