ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

07 kwie 2008, 16:10

spojrzalam sobie na czerwcowki, tzn na madziorki chuste no i faktycznie to wyglada jak nosidełko, wiec spoko, choc ja miałam takie nosdło ze mi z ramion zjezdzało i musiałam je podtrzymywac i tak wiec szybko z niego zrezygnowałam, a w sumie taka chusta na zakupy po centrum handlowym by sie przydała.. :ico_noniewiem: no ale teraz to juz sie nie bede wygłupiac i kupowac..ale moze dla nastepnego bąbla :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 kwie 2008, 16:17

ja jestem zadowolona z zakupu bo droga nie byla a moze mi posluzy dla reszty planowanych dzieci? :ico_noniewiem: ....jeszcze nie nosilam Mayi na plecach jak ma na zdjeciach Madziarka ale musze sprobowac....na zakupy do centrum jest super pod warunkiem ze nie bedziesz niczego przymierzac! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

07 kwie 2008, 16:44

Hej!
dziękujemy wszystkim za pamięć i życzenia...nawet obśliniłam Hanię od cioci Sikorki :ico_haha_01:

Karolek świetny!!! i właśnie mi uświadomiłaś, że muszę zacząć ćwiczenia dmuchania...bo ne może być klapy na urodzikach :ico_haha_01:

Kate no żabkę masz, że ho ho! szkoda tylko, że te nasze żabki takie skoczne, że zawsze się gdzieś uderzą...ale trudno, jak widać chwila płaczu i ok.

Glizdunia i jak tam? goście już są? ja też bym była podejrzliwa...ale może będzie sympatycznie...I ja też chcę na spacerek za rączkę maszerować...

KUlka do kurczaka...dla mnie wszystko pasuje...od ogórków, buraczków...sałaty, sałątki greckiej...mniam!!! i kapustnych surówek wszystko pasi...Ale myślę, że chętnie bym zjadła sałatę z groszkiem zielonym na ciepło...Na maśle dusi się cebulkę, potem sałatę posiekaną ok.10-15minut jeszcze...i dodać ugotowany mrożony groszek. Pycha!!!

Lady no chusty są fajne...też się czaiłam na mei taia...ale...też mi było w końcu szkoda kasy, bo przecież dużo jej nie wykorzystam. Ale na pewno dla kolejnej dzidzi kkupię!!!

A dziś przyszła sukienka z allegro...ładna...ale generalnie ta brązowa mi się bardziej podoba..I mam dylemat...mam 2sukienki i nie wiem w którą ubrać Hanię na urodzinki. Druga miała być na chrzciny, ale w sumie nawet nie wiem czy tam będziemy...
Ok, małą ma spać...ale coś tam brzęczy...J brzęczy na gitarze...a ja siedzę i się nudzę...a nic mi się nie chce robić...A! i kupiłam Hani butki na allegro...ciekawe czy nie będą za małe... :ico_noniewiem:
Dobra, zajrzę później...mam kryzys jedzeniowy...nie chcę jeść...ale...jem...wrrrr....nigdy nie schudnę...

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

07 kwie 2008, 17:14

no własnie glizda jak tam nowe kolezanki??

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

07 kwie 2008, 17:26

A ja z dzieciakami cztery godziny na spacerze byłam, na huśtawkach, na lodach, Karol dostał pustego wafelka, którego oczywiście zgubił po drodze. Ale było miło!!1 Tez jestem tego spotkania GLIZDUNI ciekawa, ale wieczorkiem dopiero wpadnę, bo zaraz do koleżanki idę zobaczyć nowonarodzonego Michasia, no może nie tak nowo, bo już chyba ze trzy tygodnie ma. Już się nie mogę doczekać, tego zapachu, jak to mój Kacper mówi, takie dzieci pachną nowością :ico_oczko:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 kwie 2008, 17:31

nawet mnie nie denerwujcie...mialy byc nie wiem o ktorej ale jeszcze ich nie ma...napisalam do jednej ale sie nie odzywa :ico_zly: ...najpierw sobie cos umyslily-jeszcze nie wiem co?! a juz sie nie pojawiaja i nawet nic znac nie daja...jak ja tak nie lubie siedziec i czekan niewiadomo na co!!!...juz 16.30....

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

07 kwie 2008, 17:35

czas na herbatke chyba o 17 w Anglii??moze w koncu sie zjawia...no chyba ze taka scieme walnęły..jakby trafiły na mnie i sie nie zjawiły to przynajblizszej okazji bym im powiedziała co o nich mysle.. :ico_zly:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

07 kwie 2008, 18:08

ja tez juz mam buty dla małej na urodzinki
my to dopiero nie potrafimy dmuchac swieczek
mała potrafi dmuchac ale jak sobie dmucha we wlosy na czole jak jej przeszkadzają

a my znowu mamy 37 i czuje ze mala jest rozpalona i ma takie sucha usta
z nosa kapie jak z kranu i ciagle trzeba wycierac

glizdunia a moze najnormalniej zapomnialy wiesz jak to jest przy dziecku
a jak cie wystawiły to :ico_nienie: dostanie im sie

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 kwie 2008, 19:00

zapomnialy...zapomnialy mnie poinformowac ze na dzis to odwolane :ico_zly: ...miedzy soba to moga sie dogadac ale mi dac znac to juz nie trzeba bo ja to tylko ja :ico_zly: ....normalnie sie wkurzylam...dopiero jak napisalam to za godzine sie jedna odezwala ze nie przyjada....nosz na litosc boska...za glupka mnie robia...koniec....nie bedzie spotkan i tyle....nie ze mna....

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

07 kwie 2008, 19:13

GLIZDUNIA, no skoro one takie, to pewnie, nie ma co sobie głowy zawracać. Oj, żebym ja tak mogła do Ciebie na herbatkę wpaść z Karolem.............

A nam wizyta u znajomych też nie wypaliła, cos tam im wypadło i idziemy jutro.

A teraz zaraz zmykam kąpać Karolka i do łóżeczka :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości